18e eeuwse bronzen lavabo met twee tuiten en hengsel. Afmeting: 10 x 32 x 18 cm ø. In goede staat.
Twee antieke miniatuur schilderijen op ivoor met ivoren lijsten. Eén groot, naar Poroneau, dame. En een dame, onduidelijk gesigneerd. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Japanse cloisonne vaas met bronzen monturen en florale decors. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Twee stijlvolle messing tafellampen. Twee-kleurig gepatineerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Amsterdamse School-stijl hanglamp. Gebrandschilderd. Circa 1920. Eén barst in één venster. Afmeting: 23 x 14 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke Tibetaanse Tangka. Handbeschilderd op zijde. Afmeting: 112 x 64 cm. In goede staat.
Grote voor-oorlogse messing scheepsseinlamp. Gemerkt Meteorite 46749. Geëlektrificeerd. Afmeting: 55 x 24 cm ø. In goede staat.
Antieke Jugendstil Majolica hang petroleumlamp. Circa 1910. Afmeting: 65 x 40 cm ø. In goede staat.
Antieke Jugendstil hangpetroleumlamp. Later geëlektrificeerd. Circa 1900. Afmeting: circa 60 x 40 cm ø. In goede staat.
Twee grote gietijzeren tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 40 ø cm. In goede staat.
Vroege antieke handingekleurde gravure van Delft. 16e Eeuw. Gravure op papier. Afmeting: 23 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Martinustoren te Losser. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Duitse School. Ovaal Duits jongensportret. Olieverf op linnen. Afmeting: 39 x 28 cm. In goede staat.
Nadruk Picasso. Teckel. Gelimiteerde museum uitgave nadruk Picasso. Lithografie op papier. Afmeting: 22 x 27 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Huisje op Veluwse heide. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 36 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger en ring, 585/000, met granaat. Gouden hanger met bewerkte geschulpte rand bezet met een ovaal gefacetteerde granaat, 18x31 mm, en een ring met een ovaal gefacetteerde granaat, 17x12m...
Beursje met zilveren beugel, halve maan met opengewerkte biedermeierbewerking, voorzien van een ketting. Het beursje heeft een fraai geregen kralentasje met bloemmotief. breedte 10 cm. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met bloedkoraal. Gouden ring met oplopende zijstukken bezet met een ovaal cabouchon geslepen bloedkoraal, 12,5x9mm. ca 2,2 gram ø 58
18e Eeuws mes met schede en zilver. Reismes met zilveren heft en een schede van roggehuid met zilver, voorzien van graveerwerk. 13,5cm. In redelijk goede staat.
Zilveren molenbeker, 835/000, rijkelijk versierd met o.a. strik krullen en een landschap. Tevens voorzien van een 18e eeuws horloge met snek met een wijzerplaat met een geschilderde voorstelling en ee...
Twee zilveren lepels en een taartschep, 800/000 en 833/000. Twee grote zilveren lepels, model spatel, 26 cm, en een gecontourneerde taartschep met een steel met waaiermodel. MT.: onduidelijk, jl.:O:19...
Lot zilver met zes zilveren theelepels met puntbak en parelrand, 2 vleesvorken met zilveren heften, 2 ronde zilveren servetbanden met bewerkte randen en 2 bijpassende vingerdoekringen. Diverse gehalte...
Vijf zilveren bestekdelen, 835/000, Haags lofje, met tafellepel, dessertlepel, tafelvork, MT.: H.E. Oving, Bz, jl.: ZBC, 1909-1912, vleesvork en een botermes, Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.:N;19...
Zilveren dekseldoos, 925/000, en bestek met zilveren heften, 800/000. Rechtehoekige doos met scharnierend deksel en houten interieur, voorzien van deels weggesleten gravure aan de bovenzijde. MT.: Ond...
Zilveren bestek, 833/000 en 925/000, rond model met filetrand, met een saus- en soeplepel, 6 tafellepels, 5 dessertlepels en 6 tafelvorken. 21 cm. MT.: Gerritsen en van Kempen, verschillende jaarlette...
Lot met 3 ringen, een gouden ring, 585/000, met briljant geslepen diamanten, 4 stenen missen en een breukje in de kast, en 2 zilveren ringen, één met een camee met carneool en één solitairring met een...
Geelgouden ring, 585/000, met maansteen en smaragd. Ring met grote ruitvormige kop bezet met 9 cabouchon geslepen maanstenen, ø 3,5mm, en voorzien van 4 rond gefacetteerde smaragden, ø 1,9 mm. ø 56 ca...
Armband met honing agaat kralen, gefacetteerd, ø 4mm, 3 rijen, bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000, met S vormig applique. Lengte 18,5cm. In goede staat
Bijzondere gouden broche, 750/000, in de vorm van een wesp, gemaakt met diamanten, totaal ca 0,10 ct, robijn en een ovaal cabouchon geslepen groen agaat in een scharnierende zetkast. Bijzonder gedeta...
Geelgouden manchetknopen, 750/000, rondmodel met ribbewerking. ø 16 mm, ca 9,2 gram In goede staat
Geelgouden dameshorloge, 750/000, met een vierkante kast en en fijne flexibele klemband met 2 scharnieren. Wijzerplaat is aangetast. Werkend, breedte 14 mm. brutogewicht 13 gram. Band wat gedeukt.
Twee grote oude Chinees porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 - 60 cm. In goede staat.
Vijf grote antieke kastkommen met Chinese decors en goud decors. Circa 1900. Paar minimale chip bij bodemrand. Afmeting: 11 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie delen Delfts Porceleyne Fles keramiek. 20e Eeuw. Eén pijpvaas. Eén kannetje. Eén groot sierbord. Afmeting: 8 - 35 cm. In goede staat.
Oude roze Chinees porseleinen pijpvaas met bodemmerk en gelithografeerd decor, vogel op bloesemtak. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Antieke Engelse keramieken octagonale bloempot. Circa 1900. Losol Ware Keeling & Co. LTD. Burslem England. Met florale + vogels + goud decor. Afmeting: 18,5 x 24 x 25 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met florale decors en capucijner-glazuur. Eén vaas goed. Eén vaas chip rand + haarlijn. Afmeting: 24 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zéér kleine 18e eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met goud en florale decors. Geribt. Afmeting: 6,5 x 5 cm ø. In goede staat.
Chinese Republik porseleinen wandbord met geisha's in tuin decor. Circa 1920. Bodemmerk. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.
Antiek fijn gedecoreerd vijf-delig Japans Satsuma theeservies met goud en figuren decors. Circa 1900 (Meiji periode). Bodemmerk. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden, divers. Drie borden haarscheur, één bord chip. Afmeting: ø 23 cm. In matige/redelijke staat.
Twee Japanse Satsuma vazen met fijn beschilderde decors, bamboe, goud fazanten. Bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15,5 x 8 cm ø. In goede staat.
Twee maal Engels Royal Doulton England porselein. Bestaande uit: Figuur Pickwick +figuur dame, Top o' the Hill. Afmeting: 10,5 - 19 cm. In goede staat.
Antieke Japanse blauw-witte kraagvaas met landschappen decors. Circa: 1900. Gemerkt. Afmeting: 28,3 x 14,3 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas, twee-delig. Met merkzegel op zijkant hals. Keizerlijk geel, florale decors en groene glazuur binnenkant. Binnenrand versluiting iets kapot. Afmeting: 29 x 1...
Drie maal Chinees porselein. Bestaande uit: Grote Chinees porseleinen Familie Rose kom, fijn gedecoreerd met florale + tuin decors, vazen etc. Haarscheur. Tevens een vaas, ingekort en een drakenbord, ...
Oude Chinees porseleinen zes-kantige vaas met figuren, rotsen en florale decors. Afmeting: 19,5 x 14 x 16 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen blauw geglazuurde pijpvaas met craquele glazuur. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.