Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gesigneerde kurkentrekker
Resultaat: 50 EUR

Gesigneerde Duitse houtgesneden kurkentrekker, gepolychromeerd. Door Hyeres. Plassende jager. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

Antieke herenhoed in doos
Startprijs 35 EUR

Antieke herenhoed in hoedendoos. Philipp Neubauer Berlin/Charlottenburg. Afmeting: 13 x 30 x 25 cm. In goede staat.

Reclame hond, Hennessy Cognac
Startprijs 50 EUR

Oude 'Hennessy Cognac' St. Bernard reclame hond. Handbeschilderd. Circa 1960. Afmeting: 24 x 26 x 10 cm. In goede staat.

Philippe Starck, Alessi citruspers
Startprijs 35 EUR

Philippe Starck. Alessi aluminium citruspers. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

19e Eeuwse naaikist
Resultaat: 70 EUR

Grote 19e eeuwse wortelnoten naaikist met deksel, vakverdeling en lade. Afmeting: 15 x 39 x 28 cm. In goede staat.

Messing bureaulamp, 21 eeuw
Resultaat: 85 EUR

Messing met groen-glazen bureaulamp. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 20 x 23 cm. In goede staat.

Grammofoon Ressellbell, 1915
Startprijs 100 EUR

Antieke Ressellbell mahoniehouten grammofoon met intarsia. Met bakelieten platen. Circa 1915. Opdraaiveer defect. Afmeting: 120 x 50 x 51 cm. In goede staat.

2x Engelse kaarskandelaren
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Engelse kaarskandelaren met getorste stam. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Antieke Japanse cloisonne dekselpot
Startprijs 50 EUR

Antieke Japanse cloisonne dekselpot met florale decor. Circa 1900. Afmeting: 20 x 15 cm ø. In goede staat.

Antieke Japanse cloisonne gemberpot
Startprijs 50 EUR

Antieke Japanse cloisonne gemberpot met florale decors. Circa 1900. Afmeting: 18 x 14 cm ø. In goede staat.

Antieke theestoof, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Prachtige 19e eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Gietijzeren pronkschotel, 1880
Startprijs 100 EUR

Zeer grote Duitse gietijzeren pronkschotel. Historisme met fruit en figuren decors. Circa 1880. Ongemerkt. Afmeting: L 53,5 cm. In goede staat.

Lampje, Amsterdamse School-stijl
Resultaat: 50 EUR

Amsterdamse School-stijl hanglamp. Gebrandschilderd. Circa 1920. Eén barst in één venster. Afmeting: 23 x 14 cm ø. In redelijk/goede staat.

Chinees lakwerk kabinetje
Resultaat: 40 EUR

Oud Chinees lakwerk miniatuur kabinetje. Circa 1940. Afmeting: 20 x 15 x 9 cm. In goede staat.

Messing sleutelkastje, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Messing sleutelkastje. Religieus. Zonder sleutel. Plated, verguld. Geen achterplaat. 19e Eeuw. Afmeting: 27 x 17 x 6 cm. In redelijk/goede staat.

2 Zwijnentand
Resultaat: 35 EUR

Twee zwijnentanden, één gemaakt als halssieraad en één afgewerkt met zilver. 42 cm en 20 cm. In goede staat

3x Antieke lakstempels
Resultaat: 115 EUR

Drie antieke lakstempels. Eén maal 19e eeuw, Romein. Twee maal verguld, voor hangers. Afmeting: 5 - 7 cm. In goede staat.

Antieke bronzen hanglamp, 1920
Startprijs 100 EUR

Grote antieke bronzen met messing hanglamp met kariatiden etc. Circa 1920. Tien-lichts. Empire-stijl. Afmeting: 70 x 67 cm ø. In goede staat.

Lot bronzen kanonnen (4x)
Resultaat: 40 EUR

Vier oude bronzen miniatuur kanonnen. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.

Engels kamerscherm, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR

19e Eeuws Engels mahoniehouten kamerscherm met borduurwerk. Op drie-spant poot. Afmeting: H 144 cm. In goede staat.

Lot diverse onderzetters
Resultaat: 85 EUR

Lot diverse houten onderzetters. 20e Eeuw. Afmeting: circa 15 cm. In goede staat.

Glazen stolp met boeket, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuws Frans porseleinen vaas met zijdebloemen onder glazen stolp. Afmeting: 49 x 20 cm ø. In goede staat.

2x Antieke speculaasplanken
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke speculaasplanken. 19e Eeuw en later. Wormbeval. Afmeting: 49 - 67 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Art Nouveau pianokandelaren
Startprijs 30 EUR

Twee antieke Jugendstil pianokaarskandelaren. Circa 1915. Afmeting: 25 x 8 x 12 cm. In goede staat.