Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x 19e Eeuws ijzerwerk
Resultaat: 250 EUR

Twee maal 19e eeuws ijzerwerk. Bestaande uit: Venster met draak. Muuranker met jaartal. Afmeting: 97 x 37 cm en 76 x 23 x 65 cm. In goede staat.

Tibetaanse wijnkist, 20e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Oude Tibetaanse met leder beklede wijnkist. Met goud decor. Afmeting: 18 x 35 x 26 cm. In goede staat.

Antiek tablet, 1915
Resultaat: 30 EUR

Antiek Duits ovaal keramieken presenteer tablet met druivenranken decor en vernikkelde omranding. Jugenstil. Circa 1915. Afmeting: 53 x 34 x 4 cm. In goede staat.

Stolp met kruis
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuws verguld houten kruis met porseleinen corpus christi. Onder glazen stolp. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Lot antiek koperwerk
Resultaat: 40 EUR

Drie maal antiek koperwerk. Bestaande uit: Poffertjespan, cakevorm en een warmhoudkruik. Afmeting: 24 - 33 cm. In goede staat.

4x Antiek gietijzer
Resultaat: 40 EUR

Vier maal antiek gietijzer. Bestaande uit: Drie maal wafel-ijzer en één stoof. Afmeting: 22 - 59 cm. In goede staat.

Verzameling strijkbouten
Startprijs 80 EUR

Verzameling diverse oude/antieke strijkbouten. IJzer/messing. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.

4x Koperwerk, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Vier maal koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie strijkijzers en één treef. Afmeting: 18 - 28 cm. In goede staat.

2x Antieke sluitgewichten
Resultaat: 40 EUR

Twee oude/antieke messing sluitgewichten sets. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 5,5 - ø 7 cm. In goede staat.

Antieke Engelse weegschaal, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke Engelse weegschaal met twee messing gewichten sets. Circa 1900. Afmeting: 14 - 41 cm. In goede staat.

Groot lot diverse gewichten
Resultaat: 70 EUR

Groot lot diverse antieke ijzeren en koperen gewichten + weegschaal. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: circa 5 - 35 cm. In goede staat.

Gietijzeren koffiebrander
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse gietijzeren koffiebrander met stoof. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.

9x Fietsplaatjes (rijwiel belasting)
Startprijs 100 EUR

Negen antieke Hollandse fietsplaatjes (t.b.v. rijwiel belasting). 30er - 40er Jaren. Afmeting: 5,5 - 6 cm. In goede staat.

Grote koperen lampenvoet
Resultaat: 70 EUR

Grote koperen lampenvoet met bolpoten. Barok-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 120 cm. In goede staat.

Houten presenteerhouder voor visitekaartjes
Startprijs 60 EUR

Italiaanse houtgestoken gepolychromeerde visitekaartjes presenteerhouder. Italiaanse dame met vlecht. Circa 1920. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.

3x 19e Eeuws antiek
Resultaat: 60 EUR

Drie maal 19e eeuws antiek. Bestaande uit: Tinnen miniatuur kraantjeskan. Miniatuur warmhoudkruik. Kleine keramieken theepot. Afmeting: 5 - 25 cm. In goede staat.

5x Oud beschilderd lakwerk, Japan/Rusland
Startprijs 50 EUR

Vijf maal oud beschilderd lakwerk. 20e Eeuw. Onder andere: Japan en Rusland. Afmeting: 8 - 19,5 cm. In goede staat.

2x Dames bontmantels
Startprijs 60 EUR

Twee oude dames bontmantels. Eén maal bisam en één maal nerts. Lang en kort. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 - 115 cm. In goede staat.

5x Divers oud/antiek koperwerk
Startprijs 60 EUR

Vijf maal oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Twee kraagkandelaren, 20e eeuw. Eén doofpot, 19e eeuw. Eén theestoof, 19e eeuw. Eén steel-waterkan, 19e eeuw. Afmeting: 17 - 45 cm. In goede staat.

Tinnen kastanjevaas, 1800
Resultaat: 40 EUR

Tinnen Louis Seize kastanjevaas met leeuwenkoppen. Handbeschilderd, vee decors. Circa 1800. Afmeting: H 32 cm. In redelijk/goede staat.

Lot koperwerk
Resultaat: 50 EUR

Lot diversen oud/antiek koperwerk. Onder andere: Haardstel met paardenhoofden, kolenkit, stofferset, bouilloir. Afmeting: 25 - 25 cm. In goede staat.

Lot koperwerk
Resultaat: 50 EUR

Lot diversen oud/antiek koperwerk. Onder andere: Koperen bakken, ketel, melkkan, kraan, doofpot + pan. Afmeting: 20 - 50 cm. In goede staat.

Kristallen/glas lamp
Startprijs 40 EUR

Oude kristallen hanglamp. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 65 cm ø. In goede staat.

Oude kristallen hanglamp
Resultaat: 35 EUR

Oude kristallen hanglamp. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 25 cm ø. In goede staat.