Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese vaas, zwart
Resultaat: 40 EUR

Grote oude Chinese Familie Noir vaas. Met vogels en pioenrozen decor en olifantenkoppen (bodemmerk). Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

8x Chinese porselein, 18e eeuw
Resultaat: 190 EUR

Acht maal Chinees porselein. 18e Eeuwse bordjes met vazen decor. Drie met enkele chips, rest goed. Afmeting: ø 16,4 cm.

3x Imari dekselvaasjes
Startprijs 55 EUR

Drie-delig 19e eeuws Japans porseleinen miniatuur kaststel. Zes-kantig, met florale decors en Foo-hond op deksels. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas
Resultaat: 500 EUR

Oude Chinees porseleinen drakenvaas met goudrand. Gedetailleerd en met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17 x 11,5 cm ø. In goede staat.

Lot Imari porselein, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Drie delen 19e eeuws Japans Imari porselein. Eén schelpvormige schaal met tuin decor + goud. Twee gecontourneerde schalen met goud + floraal decor. Afmeting: 17,5 - 32 cm. In goede staat.

2x Chinese gemberpotten
Startprijs 50 EUR

Twee Chinese gemberpotten met Samson en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 13 cm ø. In goede staat.

Lot divers oud/antiek Imari (5x)
Startprijs 50 EUR

Vijf maal divers oud/antiek porselein/keramiek met Imari decors. Circa 1900 - 1980. Bestaande uit: Drie kommen, circa 1900. Eén koektrommel, circa 1930. Eén vaas, circa 1980. Afmeting: 9 - 21 cm. In g...

Octagonale Familie Rose schotel, 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Zeer grote octagonale 18e eeuwse Chinese Familie Rose schotel met tuin decor. Gelijmd. Afmeting: 36 x 36 cm. In matige staat.

2x Grote oude Chinese siervazen
Startprijs 500 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen siervazen. Keizerlijk geel met draken en bloesems, craquele glazuur. Met bodemmerk en merktekens. Afmeting: 47 x 30 cm ø. In goede staat.

Porseleinen boeddha beeld
Startprijs 50 EUR

Zeer groot porseleinen boeddha beeld met vergulding. Handbeschilderd, zittend op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

2x Kantonese vazen, 19e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinese Kantonese porseleinen siervazen met Familie Rose decors, figuren, goud, bloemen, salamanders etc. Grote vaas bovenrand gerestaureerd. Afmeting: 36 - 45,5 cm. In redelijk/...

Chinese gemberpot, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen gemberpot zonder deksel met verso tekst, florale en vogel decor. Bodemmerk. Chip voet. Afmeting: 23 x 18 cm ø. In redelijke staat.

2x Imari bloempotten
Resultaat: 110 EUR

Twee maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen bloempotten met florale decors. Afmeting: ø 15,5 - 19 cm. In goede staat.

2x Lladro beeldjes
Resultaat: 40 EUR

Twee Spaanse Lladro figuren. Bestaande uit: Terriër en een wezel bij bloesemboom. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.

2x Dozen tuin-ornamenten
Resultaat: 60 EUR

Twee dozen betonnen tuin-ornamenten in Louis Seize-stijl. Afmeting: 80 x 60 x 60 cm. In redelijke staat.

Antiek haardstel, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Antiek 19e eeuws messing drie-delig haardstel met twee vuurbokken. Afmeting: 20 - 70 cm. In goede staat.

Emaille Heilig kruis
Startprijs 40 EUR

Oude geëmailleerde messing Heilig Kruis met monogram A.P. 20e Eeuw. Afmeting: 19,5 x 15 cm. In goede staat.

Grote kerkkandelaar, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Prachtige grote 19e eeuwse vergulde messing kerkelijke kaarskandelaar. Neo Renaissance. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.

2x Oude bronzen versieringen
Resultaat: 65 EUR

Twee oude bronzen Venetiaanse gondeliers versieringen in paardenvorm. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Mahonie kistje, 1820
Startprijs 100 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten kistje met origineel beslag. Circa 1820. Afmeting: 27 x 18 x 19 cm. In goede staat.

6x 19e eeuwse tegels
Resultaat: 40 EUR

Zes 19e eeuwse Hollandse wandtegels met religieuze voorstelling. Eén kapot, één beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

2x Afrikaanse speren
Resultaat: 25 EUR

Twee Afrikaanse speren. 20e Eeuw. Afmeting: 96 - 143 cm. In goede staat.

4x Chinees borden (diep), 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decors met bamboe. Twee borden haarscheur + chip. Afmeting: ø 23,8 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke plated jardiniere, 1915
Resultaat: 30 EUR

Antieke Jugendstil plated jardiniere met glazen binnenbak en rozen decor. Circa 1915. Afmeting: 12 x 28 x 19 cm. In goede staat.