Grote oude Chinese Familie Noir vaas. Met vogels en pioenrozen decor en olifantenkoppen (bodemmerk). Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Acht maal Chinees porselein. 18e Eeuwse bordjes met vazen decor. Drie met enkele chips, rest goed. Afmeting: ø 16,4 cm.
Drie-delig 19e eeuws Japans porseleinen miniatuur kaststel. Zes-kantig, met florale decors en Foo-hond op deksels. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen drakenvaas met goudrand. Gedetailleerd en met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws Japans Imari porselein. Eén schelpvormige schaal met tuin decor + goud. Twee gecontourneerde schalen met goud + floraal decor. Afmeting: 17,5 - 32 cm. In goede staat.
Twee Chinese gemberpotten met Samson en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 13 cm ø. In goede staat.
Vijf maal divers oud/antiek porselein/keramiek met Imari decors. Circa 1900 - 1980. Bestaande uit: Drie kommen, circa 1900. Eén koektrommel, circa 1930. Eén vaas, circa 1980. Afmeting: 9 - 21 cm. In g...
Zeer grote octagonale 18e eeuwse Chinese Familie Rose schotel met tuin decor. Gelijmd. Afmeting: 36 x 36 cm. In matige staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen siervazen. Keizerlijk geel met draken en bloesems, craquele glazuur. Met bodemmerk en merktekens. Afmeting: 47 x 30 cm ø. In goede staat.
Zeer groot porseleinen boeddha beeld met vergulding. Handbeschilderd, zittend op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinese Kantonese porseleinen siervazen met Familie Rose decors, figuren, goud, bloemen, salamanders etc. Grote vaas bovenrand gerestaureerd. Afmeting: 36 - 45,5 cm. In redelijk/...
19e Eeuwse Chinees porseleinen gemberpot zonder deksel met verso tekst, florale en vogel decor. Bodemmerk. Chip voet. Afmeting: 23 x 18 cm ø. In redelijke staat.
Twee maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen bloempotten met florale decors. Afmeting: ø 15,5 - 19 cm. In goede staat.
Twee Spaanse Lladro figuren. Bestaande uit: Terriër en een wezel bij bloesemboom. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Twee dozen betonnen tuin-ornamenten in Louis Seize-stijl. Afmeting: 80 x 60 x 60 cm. In redelijke staat.
Antiek 19e eeuws messing drie-delig haardstel met twee vuurbokken. Afmeting: 20 - 70 cm. In goede staat.
Oude geëmailleerde messing Heilig Kruis met monogram A.P. 20e Eeuw. Afmeting: 19,5 x 15 cm. In goede staat.
Prachtige grote 19e eeuwse vergulde messing kerkelijke kaarskandelaar. Neo Renaissance. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen Venetiaanse gondeliers versieringen in paardenvorm. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten kistje met origineel beslag. Circa 1820. Afmeting: 27 x 18 x 19 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Hollandse wandtegels met religieuze voorstelling. Eén kapot, één beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Afrikaanse speren. 20e Eeuw. Afmeting: 96 - 143 cm. In goede staat.
Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decors met bamboe. Twee borden haarscheur + chip. Afmeting: ø 23,8 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Jugendstil plated jardiniere met glazen binnenbak en rozen decor. Circa 1915. Afmeting: 12 x 28 x 19 cm. In goede staat.