Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Zilveren kandelaren
Startprijs 30 EUR

Twee zilveren kandelaren, 835/000, laag model op ronde voet voorzien van een rand met ranken. Iets afwijkend van elkaar. ø7x7cm en ø7x7,5 cm. Eén voet is wat uit model.

Zilveren roomlepel
Startprijs 30 EUR

Zilveren roomlepel, 835/000, met gekrulde steel bekroond met een figuur en een schild met hart. De puntvormige bak met geschulpte rand is voorzien van een voorstelling van een boerin met koe. MT.:J.V...

Zilveren roomlepel, 1970
Startprijs 30 EUR

Mooie 835/000 zilveren roomlepel met ovale bak en schenktuit. Gecontourneerde haaksteel met fraaie graveringen. MT.: Pako -Rhenen. Anno 1970. Lengte: 12,5 cm. Gewicht: circa 20 gr. In goede staat.

5x Zilveren koffielepels
Startprijs 30 EUR

Vijf stuks 800/000 zilveren koffielepels. Stelen voorzien van Jugendstil gravures met initialen. Afmeting: L 14 cm. Gewicht: circa 66 gr. In goede staat.

Diverse geslepen kristallen glazen op zilveren voet
Startprijs 30 EUR

Diverse geslepen kristallen glazen op zilveren voet. Afmeting: H 7 - 10 cm. In goede staat.

Zilveren theeschep, 1866
Startprijs 30 EUR

Zilveren 835/000 theeschep met bijzondere vleugelbak en gecontourneerde steel met diverse graveringen. Mr. P.A. van der Beek - Workum/Franeker. Anno 1866. Afmeting: 9,5 cm. Gewicht: circa 8 gr. In goe...

Zoutvaatje op zilv. schotel
Startprijs 30 EUR

Geslepen tien-vlaks kristallen zoutvaatje met geslepen ster op de bodem op zilveren 835/000 onderschotel. MT.: C. Bos en Zn. - Amsterdam. Afmeting: 7 x 6,5 cm. Gewicht: circa 21 gr. In goede staat.

Zilveren kandelaar, 1930
Startprijs 30 EUR

Zilveren 835/000 kandelaar met opgevulde voet. MT.: H. Hohle en J.J. Bolhuis - Amsterdam. Voet licht bedeukt. Omstreeks 1930. Afmeting: 6 x 6 cm. In redelijke staat.

Zilveren choker en ring
Startprijs 30 EUR

Zilveren choker en ring, 835/000, met markesiet. Choker met 7 bloemetjes bezet met markesiet en een brede ring met zwarte zirconia en markesiet aan de zijkanten, mist een klein steentje. 45 cm en ø 61...

Zilveren ring, lepel
Startprijs 30 EUR

Zilveren ring, 800/000, gemaakt van de steel van bestek. gecontourneerd model met floraal bewerkte randen. breedte 24 mm. ø57 ca 21,6 gram. In goede staat

2 Kettingen & oorhangers
Startprijs 30 EUR

Twee colliers met zwarte stenen en een paar oorhangers met geslepen zwarte stenen.

Grote zilveren hanger
Startprijs 30 EUR

Grote zilveren hanger aan collier, 835/000. Grote zilveren ovale hanger met cabouchon geslepen ovale steen. 50x32mm. lengte 56 cm. ca 20 gram. In goede staat

3 Zilveren ringen
Startprijs 30 EUR

Lot met 3 zilveren ringen, 925/000, een ring met roos, ø 56, een ring met paars emaille en zirconia's, ø56, en een handgemaakte ring met gekleurde stenen, ø60. totaal ca 27,6 gram. In goede staat

8x 19e Eeuwse prenten
Startprijs 30 EUR

Acht maal 19e eeuwse diverse prenten. Onder andere: Mode prenten Frankrijk en Franse rechter prent. Afmeting: 14 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

M.E. Willemse-Vervloet, Stilleven met appels
Startprijs 30 EUR

M.E. Willemse-Vervloet. (Maria Elisabeth). 1914 - 1964. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 49 cm. In goede staat.

C. Vischer, 2x antieke gravures
Startprijs 30 EUR

C. Vischer Excubat. Twee antieke bijbelse 17e eeuwse gravures. Genesis, 37 - 24. En, Esther Cap. 5.V.I. Gravures op papier. Afmeting: 50 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke gravures
Startprijs 30 EUR

Twee antieke gravures. 17e Eeuw. Onder andere: P.V. de Berge, Admiranti Schoemaker. N.v.de Meer Fexit, Monoment voor den gereformeerde godsdienst. Afmeting: 55 - 47 cm en 74 x 54 cm. In matig/redelijk...

J.G. van Loon, Abstract gezicht
Startprijs 30 EUR

Jan G. van Loon. Abstract gezicht. Lithografie op papier op aluminium. Afmeting: 69 x 49 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke opaline petroleumlamp, 1900
Startprijs 30 EUR

Antieke wit opaline glazen petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Kristalglazen kroonluchter
Startprijs 30 EUR

Oude kristalglazen kroonluchter. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 40 x 50 cm ø. In goede staat.

2x Oude Chinese amuletten
Startprijs 30 EUR

Twee grote oude Chinese natuurstenen amuletten met draken en vazen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.

2x Antieke Art Nouveau pianokandelaren
Startprijs 30 EUR

Twee antieke Jugendstil pianokaarskandelaren. Circa 1915. Afmeting: 25 x 8 x 12 cm. In goede staat.

Lot antieke messen, 1900
Startprijs 30 EUR

Lot antieke messen, divers. Circa 1900. Met ivoor imitatie heften. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.

Melkglazen 70er-jaren design lamp
Startprijs 30 EUR

Jaren '70 melkglazen bollamp. Afmeting: 22 x 22 cm ø. In goede staat.