Antiek Jugendstil teakhouten kinderkastje met kleerhaken en lade. Circa 1915. Afmeting: 49 x 33 x 15 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten tafel met vijftien (15) stuks 19e eeuwse mangaan tegels met bloemvazen. Twee kapot. Afmeting: 52 x 52 x 81 cm. In redelijk/goede staat.
Oude eikenhouten kindertafel en mahonie kinderstoel. 20e Eeuw. Afmeting: 32 - 65 cm. In goede staat.
Oude piano ca. 1930 van Fritz Kuhla Berlin, model P 1872. In goede originele staat met metalen klankkast is geen bovendemper 121x145x62cm.
Lot divers kristal + glas. Onder andere: Karaffen, vazen, stoppen, zoutnappen, bonbonschaal etc... Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 4 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Lot glas. Onder andere: Zes dessert kommen (vingerkommen) en een kaasstolp Kristal Unie Maastricht. Afmeting: 12,5 - 17 cm. In goede staat.
Zes antieke kristal/glazen karaffen. Chips. 19e en 20e eeuw. Afmeting: H 18 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse grote Delftse Fayence sierschotel met pijprokende figuren op kustlijn. Peter Kocx. 1701 - 1722. Gemerkt APK. Bodemrand scherf. Lichte glazuurschades rand. Afmeting: ø 31,5 cm. In goede staa...
Twee maal antiek Duits porselein. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal zeldzame reservisten beker, handbeschilderd, kanoniert Alb. Schlegel 1895 - 1897. K.P.M. en een figuur, blauw-roze-wit, meisje op bank...
Drie Duitse porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén maal groot, met edelherten, Bavaria K.P.M. Eén maal floraal, Kaiser. En één maal wit, Bavaria K.P.M. Afmeting: 1 8 - 28,5 cm. I...
Zilveren 835/000 mosterdlepeltje met ribbels bovenkant steel en onderkant bak. Mr. P. Cool - Sneek. Anno 1839. Afmeting: 9 cm. Gewicht: circa 4 gr. In goede staat.
Zilveren 835/000 mosterdlepeltje met gecontourneerde steel met florale gravering. Mr. T.L. Uriot - Amsterdam. Anno 1865. Afmeting: 10 cm. Gewicht: circa 9 gr. In goede staat.
Zilveren hanger en oorknoppen, 925/000, met een ovale vorm versierd met hamerslag bewerking. De hanger is tevens voorzien van een krul. lengte 6 cm en 3,5cm. ca 9,5 gram. In goede staat
Zilveren (trouwringen)doosje, 800/000. Met dromedaris. Afmeting: ø 28 mm. Gewicht: circa 16,6 gram. Libanon. In goede staat
Zilveren miniatuur, 835/000, figuur op een oude fiets. MT.: Lesener, Amsterdam, 1958-1988. 4x2,5x4cm. In goede staat
Zilveren collier met hanger, BWG, figaro collier met ronde hanger met Oosterse afbeelding. ø 50 mm. lengte 50 cm. ca 26,2 gram. In goede staat
Kristallen glas. Geslepen glas met amandelslijpsels, op stam met knoop en 835/000 zilveren voet. MT.: CJ Begeer, Utrecht. Circa 1870. Afmeting: H 15,5 cm. Circa 9 cm ø. In goede staat.
Zilveren 835/000 gelegenheidslepel met drie-kantige steel en gegraveerde bak. 10 Nov. 1930. Lengte 13 cm. Gewicht: circa 28 gr. In goede staat.
Grote zilveren ring, 925/000, met ruwe kwarts, grillig gevormd met open scheen, ca ø 62. 6x4,5cm. ca 50 gram. In goede staat
Zilveren 835/000 suikerschep + drie lepeltjes. Art Deco suikerschep en drie theelepeltjes met fraai gegraveerde stelen. MT.: A.J. Driesen, Schoonhoven. Circa 1910. Lengte: 11 cm. Gewicht: circa 41 gr....
Zilveren 835/000 Biedermeier vleesvork met gecontourneerde steel en fraaie scherpe florale graveringen. Mr. J.H. Schouten - Amsterdam. Anno 1875. Lengte: 19 cm. In goede staat.
Zilver vergulde oorknoppen, 835/000, met een rozet met granaten. ø 8 mm. met schroefpousettes. In goede staat
Zilveren 835/000 theeduim met ribbels op de bovenkant van de steel. en onderkant bak. Mr. P. Cool - Sneek. Anno 1841. Afmeting: 7,5 cm. Gewicht: circa 7 gr. In goede staat.
Zilveren 935/000 lipstickhouder met emaille en florale afbeeldingen. Afmeting: L 6 cm. Gewicht: circa 13 gr. In goede staat.
Twee zilveren kandelaren, 835/000, laag model op ronde voet voorzien van een rand met ranken. Iets afwijkend van elkaar. ø7x7cm en ø7x7,5 cm. Eén voet is wat uit model.
Zilveren roomlepel, 835/000, met gekrulde steel bekroond met een figuur en een schild met hart. De puntvormige bak met geschulpte rand is voorzien van een voorstelling van een boerin met koe. MT.:J.V...
Mooie 835/000 zilveren roomlepel met ovale bak en schenktuit. Gecontourneerde haaksteel met fraaie graveringen. MT.: Pako -Rhenen. Anno 1970. Lengte: 12,5 cm. Gewicht: circa 20 gr. In goede staat.
Vijf stuks 800/000 zilveren koffielepels. Stelen voorzien van Jugendstil gravures met initialen. Afmeting: L 14 cm. Gewicht: circa 66 gr. In goede staat.
Diverse geslepen kristallen glazen op zilveren voet. Afmeting: H 7 - 10 cm. In goede staat.
Zilveren 835/000 theeschep met bijzondere vleugelbak en gecontourneerde steel met diverse graveringen. Mr. P.A. van der Beek - Workum/Franeker. Anno 1866. Afmeting: 9,5 cm. Gewicht: circa 8 gr. In goe...
Geslepen tien-vlaks kristallen zoutvaatje met geslepen ster op de bodem op zilveren 835/000 onderschotel. MT.: C. Bos en Zn. - Amsterdam. Afmeting: 7 x 6,5 cm. Gewicht: circa 21 gr. In goede staat.
Zilveren 835/000 kandelaar met opgevulde voet. MT.: H. Hohle en J.J. Bolhuis - Amsterdam. Voet licht bedeukt. Omstreeks 1930. Afmeting: 6 x 6 cm. In redelijke staat.
Zilveren choker en ring, 835/000, met markesiet. Choker met 7 bloemetjes bezet met markesiet en een brede ring met zwarte zirconia en markesiet aan de zijkanten, mist een klein steentje. 45 cm en ø 61...
Zilveren ring, 800/000, gemaakt van de steel van bestek. gecontourneerd model met floraal bewerkte randen. breedte 24 mm. ø57 ca 21,6 gram. In goede staat
Twee colliers met zwarte stenen en een paar oorhangers met geslepen zwarte stenen.
Grote zilveren hanger aan collier, 835/000. Grote zilveren ovale hanger met cabouchon geslepen ovale steen. 50x32mm. lengte 56 cm. ca 20 gram. In goede staat
Lot met 3 zilveren ringen, 925/000, een ring met roos, ø 56, een ring met paars emaille en zirconia's, ø56, en een handgemaakte ring met gekleurde stenen, ø60. totaal ca 27,6 gram. In goede staat
Acht maal 19e eeuwse diverse prenten. Onder andere: Mode prenten Frankrijk en Franse rechter prent. Afmeting: 14 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
M.E. Willemse-Vervloet. (Maria Elisabeth). 1914 - 1964. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 49 cm. In goede staat.
C. Vischer Excubat. Twee antieke bijbelse 17e eeuwse gravures. Genesis, 37 - 24. En, Esther Cap. 5.V.I. Gravures op papier. Afmeting: 50 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke gravures. 17e Eeuw. Onder andere: P.V. de Berge, Admiranti Schoemaker. N.v.de Meer Fexit, Monoment voor den gereformeerde godsdienst. Afmeting: 55 - 47 cm en 74 x 54 cm. In matig/redelijk...
Jan G. van Loon. Abstract gezicht. Lithografie op papier op aluminium. Afmeting: 69 x 49 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke wit opaline glazen petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Oude kristalglazen kroonluchter. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 40 x 50 cm ø. In goede staat.
Twee grote oude Chinese natuurstenen amuletten met draken en vazen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil pianokaarskandelaren. Circa 1915. Afmeting: 25 x 8 x 12 cm. In goede staat.
Lot antieke messen, divers. Circa 1900. Met ivoor imitatie heften. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.
Jaren '70 melkglazen bollamp. Afmeting: 22 x 22 cm ø. In goede staat.