Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren filigrain armband en broche
Startprijs 40 EUR

Zilveren filigrain armband en broche, 800/000, armband en broche met filigrain bloemen. breedte 18mm, lengte 19 cm. ø broche 45 mm. ca 29,4 gram. In goede staat

Zilveren bedelarmband
Startprijs 40 EUR

Zilveren bedelarmband, 925/000, Merk "Jette" met 5 zware bedels. ca 42 gram, sluiting wat lam. lengte 21 cm. In goede staat

Ring met zirconia's
Startprijs 40 EUR

Bandring, 333/000, aan de bovenzijde bezet met 18 zirconia's. Breedte 6 mm ø 58 ca 2,00 gram. In goede staat.

Zilveren collier en armband meander
Startprijs 40 EUR

Zilveren collier en armband, 925/000, met een meanderschakel met een gematteerde bewerking. breedte 6,5 mm. Voorzien van bakslot en veiligheid. lengte 42-18 cm. Totaal ca 49 gram. In goede staat

3 Zilveren ringen
Startprijs 40 EUR

Lot met drie zilveren ringen, met lapis lazuli, opaal en een blauwe glassteen. totaal ca 26,1 gram. In goede staat

2 Hangers & ring met parel
Startprijs 40 EUR

Twee hangers en ring, 333/000, met cultiveparel. totaal ca 3,8 gram.

Zilveren collier en armband
Startprijs 40 EUR

Zilveren collier en armband, 835/000, rond venetiaans collier met ronde hanger met parel en een schakelarmband met rechthoekige en ronde schakels bezet met markesiet.

Zilveren armband filigrain
Startprijs 40 EUR

Bree zilveren armband, 835/000, met filigrain. Armband met brede zilveren schakels gemaakt een een filigrain motief, met een bakslot voorzien van veiligheid. Breedte 24 mm, lengte 19 cm. ca 34,2 gram....

Zilveren armband met bladeren
Startprijs 40 EUR

Zilveren armband, 835/000, met bladmotief. Armband met 6 schakels met M-vormige schakels met bladeren. Voorzien van bakslot met veiligheid. lengte 20 cm. ca 36,3 gram. In goede staat

Ebey, Indonesisch dorpsgezicht
Startprijs 40 EUR

Ebey. Indonesische School. 50-er Jaren. Indonesisch dorpsgezicht met wasvrouw. Aquarel op papier. Afmeting: 28 x 24 cm. In goede staat.

Atelier P. Dupont, Werkpaard
Startprijs 40 EUR

Atelier P. Dupont. 1870 - 1911. Werkpaard. Ets op papier. Afmeting: 13 x 16 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stadsgezicht met figuren
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 21 cm. In goede staat.

7x Diverse werken, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR

Zeven diverse werken. Lithografie, Adolf von Wenzel, Konzert. Lithografie, A. Union, Kaiser Wilhelm. Ets, A. Cossmann, Friedrich von Schiller. Lithografie, vrouw. H.V., ets, Jugendstil. Botanica, 18e...

Onduid. gesig., Indonesiche man
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Indonesische man met strohoed, snor en stoppelbaard. Olieverf op linnen. Afmeting: 21 x 17 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Schotse Hooglanden met koeien
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk. Engelse School. Circa 1910. Schotse Hooglanden met koeien. Lithografie op papier. Afmeting: 13 x 35 cm. In goede staat.

Hangpetroleumlamp, 1915
Startprijs 40 EUR

Antieke messing Jugendstil hangpetroleumlamp. Circa 1915. Afmeting: circa 80 x 40 cm ø. In goede staat.

Antieke porseleinen lamp
Startprijs 40 EUR

Antieke porseleinen geëlektrificeerde olielamp met afbeelding. Drie figuren vangen vogels met gespannen net. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Oude staande lamp, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR

Oude handbeschilderde compositie metalen staande lamp. Stukje mist. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In redelijk/goede staat.

19e Eeuws boulle kistje
Startprijs 40 EUR

19e Eeuws Frans boulle kistje met rood schildpad, messing buitenrand gelijmd en klein hoekstukje weg. Afmeting: 15,5 x 8 x 5 cm. In redelijke staat.

Antieke Engelse barometer
Startprijs 40 EUR

Antieke Engelse palissanderhouten barometer met tinnen platen. Lichte schades. 19e Eeuw. Afmeting: 95 cm. In redelijke staat.

2x Vergulde wandlampen
Startprijs 40 EUR

Twee vergulde messing wandlampen in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 24 x 11 cm. In goede staat.

Kristallen/glas lamp
Startprijs 40 EUR

Oude kristallen hanglamp. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 65 cm ø. In goede staat.

Chinese inktpot, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Antieke 19e eeuwse messing reisschrijfset. Penhouder + inktpot. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Antieke Opaline tafellamp
Startprijs 40 EUR

Antieke opaline glazen handbeschilderde (floraal) tafellamp. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 16 cm ø. In goede staat.

Voor-oorlogse telefoon
Startprijs 40 EUR

Antieke voor-oorlogse telefoon. Hangmodel. Afmeting: 36 x 23 x 14 cm. In goede staat.

Oude 7-delige Chinese kalligrafeerset etc.
Startprijs 40 EUR

Oude zeven-delige Chinese kalligrafeerset, kunstwerk in doos, inktsteen en Chinees messing telraam. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 8 - 26 cm. In goede staat.

2x Biedermeier ketels
Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse Hollandse Biedermeier messing ketels. Afmeting: ø 24 - ø 26 cm. In goede staat.

Antiek Oosters spel met benen fiches
Startprijs 40 EUR

Oud/antiek spel. Houten speelbord met benen fiches etc. Afmeting: 2 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oude bronzen voorwerpen
Startprijs 40 EUR

Twee oude bronzen voorwerpen. Bestaande uit: Sluitgewichten set. Penning, Laur-Jansz-Coster 1909 - 1934. Federatie boekdrukkerijen bonden. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.

Lot divers oud/antiek
Startprijs 40 EUR

Lot diversen oud/antiek. Onder andere: Gietijzeren figuur, 18e - 19e eeuw. Yixing, filigrain, porselein. Afmeting: 6 - 15 cm. In goede staat.

2x Bronzen plaquettes in lijst
Startprijs 40 EUR

Twee antieke bronzen plaquettes in eikenhouten lijsten. Interieurs met figuren. Circa 1900. Afmeting: 10 x 12 cm. In goede staat.

2x Mahjong spellen
Startprijs 40 EUR

Twee oude Chinese Mahjong spelen in doos. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 34 x 7 cm. In goede staat.

Emaille Heilig kruis
Startprijs 40 EUR

Oude geëmailleerde messing Heilig Kruis met monogram A.P. 20e Eeuw. Afmeting: 19,5 x 15 cm. In goede staat.

Wandlamp met kristal
Startprijs 40 EUR

Oude messing vergulde Louis Seize-stijl wandlamp met kristal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 51 x 37 x 15 cm. In goede staat.

19e Eeuwse theestoof
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 30 x 29 cm ø. In goede staat.

Voor-oorlogse radio apparatuur
Startprijs 40 EUR

Aparte radio apparatuur, voor-oorlogs, met bakeliet en hout. Binnenwerk zichtbaar onder deksel. Transformator, twee lampen etc. Afmeting: 20 x 36 x 29 cm. In redelijk/goede staat.

Kofferplatenspeler, 50-er Jaren
Startprijs 40 EUR

Oude 220 Volt kofferplatenspeler. 50-er Jaren. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 13 x 35 x 28 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke zender apparatuur, Duits
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse zender apparatuur met koptelefoon met antenne. Gemerkt Neufeld & Kuhnke Kiel. Niet getest. Afmeting: 14 x 20 x 11 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek beschilderd dienblad
Startprijs 40 EUR

Antiek Hollands blikken beschilderd dienblad met florale en landschap decor. Afmeting: 28 x 54 cm. In goede staat.

Antieke theestoof + ketel
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse notenhouten theestoof met bandintarsia en koperen ketel. Afmeting: 57 x 36 cm. In goede staat.

3x Art Deco koperwerk
Startprijs 40 EUR

Drie maal Art Deco kopergeslagen. Circa 1930. Onder andere: Amsterdamse school schaal. Friese schaal, Buikstra Grouw. Vaas. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.

2x Messing kandelaren, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Twee messing Empire-stijl kaarskandelaren. 19e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

3x Indonesisch, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR

Drie maal Indonesisch houtsnijwerk met koperdraad inleg. Bestaande uit: Twee figuren, één messing bel met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 43 cm. In goede staat.

2x Oude veldkijkers
Startprijs 40 EUR

Twee oude veldkijkers. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Broco Coated Optics 7 x 50. Eén maal Breaker Cobra Model 750, 8m/988000m. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Lot USA WO II Insignia
Startprijs 40 EUR

Lot USA WO II insignia. U.S. Army + Airborn. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.

Lot tekeningen WO II (7x)
Startprijs 40 EUR

Lot van zeven tekeningen WO II. Monogram J.v.G. Bestaande uit: Schetsen, karikaturen met spreuken. Afmeting: 25 x 32,5 cm. In goede staat.

Grote schildpad klederdrachtpop
Startprijs 40 EUR

Zeer grote Duitse schildpad klederdrachtpop. Nr. 56. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Amerikaans Ansonia tafelklokje
Startprijs 40 EUR

Antiek Amerikaans notenhouten Ansonia tafelklok. Weekloper, halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 48 x 35 x 14 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, 1900
Startprijs 40 EUR

Antieke spiegel met florale reliëf en houtstructuur. Circa 1900. Afmeting: 80 x 68 cm. In goede staat.

Antieke pianokruk, 1920
Startprijs 40 EUR

Antieke pianokruk met vier zuilen. Verstelbaar. Circa 1920. Afmeting: 54 x 37 cm ø. In goede staat.

Terracotta plaquette, H. Bucher
Startprijs 40 EUR

Antieke gesigneerde terracotta plaquette door H. Bucher. Eén chip. Afmeting: 22 x 22 x 2 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek bronzen figuur, Eend
Startprijs 40 EUR

Antiek bronzen eend op bronzen basement. Afmeting: 4,5 x 7,5 x 5 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Startprijs 40 EUR

Oude bronzen lachende boeddha. 20e Eeuw. Afmeting: 10,5 x 18 x 13 cm. In goede staat.

Glazen schaal, Kristalunie
Startprijs 40 EUR

Grote Kristal Unie Maastricht glazen schaal. Blauw-groen iriserend. Afmeting: 5 x 34 x 33 cm. In goede staat.

Groot antiek glas, 1870
Startprijs 40 EUR

Groot antiek mondgeblazen geetst bokaal glas. Circa 1870. Afmeting: 33,5 cm. In goede staat.

5x Copier Leerdam glas
Startprijs 40 EUR

Vijf maal Copier Leerdam zwart glazen tablets, (één asbak). 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.

3x 19e eeuws glaswerk
Startprijs 40 EUR

Drie delen 19e eeuws glaswerk. Bestaande uit: Eén karaf en twee schenkkannetjes. Beschilderd J.H.S. en floraal. Afmeting: 13,5 - 24 cm. In goede staat.

Lotje kristal (10x)
Startprijs 40 EUR

Lot diverse kristallen beeldjes, onder andere Swarovski. Aantal: 10 stuks. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 3 - 8 cm. In goede staat.

3-Delig Frans olie/azijn stel
Startprijs 40 EUR

Drie-delige oude Franse Fayence olie-azijn stel. 20e Eeuw. Twee maal chip glazuurschade. Afmeting: 17 x 19 x 10 cm. In goede staat.

7x Fayence borden, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Zeven maal 19e eeuwse Franse polychrome Fayence borden met diverse decors. Drie met haarscheur, één gekramt, rest goed. Afmeting: ø 22 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese borden, Queng Long
Startprijs 40 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long borden met florale decors. Minimale randglazuurschades. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

2x Lampenvoeten, Lladro+Wedgwood
Startprijs 40 EUR

Twee aardewerken lampenvoeten. Eén maal Wedgwood of Etruria, keramiek. Eén maal Lladro Spain, porselein. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 - 32 cm. In goede staat.

2x Delftse (tabaks)potten
Startprijs 40 EUR

Twee oude/antieke Delftse Fayence tabakspotten met florale decors. Eén deksel mist. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.

Oude Chinese theebus
Startprijs 40 EUR

Oude Chinees porseleinen theebus met rondom figuren decor en bodemmerk. Afmeting: 17 x 10 cm ø. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Startprijs 40 EUR

Doos met divers Chinees. Onder andere: Grote blauw-witte vaas, H 61 cm. Diverse Imari borden, vaasje, gemberpotje, theekan met voet, twee Delftse borden. In redelijk/goede staat.

5x Porseleinen beelden
Startprijs 40 EUR

Vijf Duitse porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: K.P.M., drie keer Fürstenberg. Twee productie foute figuren. Eén tabakspijp kapot, één stukje af kleine jongen, één stok afgebroke...

Oude/antiekeYixing theepot
Startprijs 40 EUR

Oude/antieke Chinese Yixing theepot met geritst floraal decor met vogel en Chinees teken. Afmeting: 8 x 14 x 9,8 cm ø. In goede staat.

Lot van 4 Yixing trekpotten
Startprijs 40 EUR

Vier oude Chinese Yixing theepotten, divers. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.

4x Delfts blauw
Startprijs 40 EUR

Vier delen Hollands Delfts blauw keramiek. 20e Eeuw. Eén grote sierschotel, twee vazen, één schenkklepkan. Afmeting: 25 - 32 cm. In goede staat.

12x Petrus Regout bloempotten
Startprijs 40 EUR

Twaalf antieke Petrus Regout Maastricht bloempotten met florale decors. Circa 1900. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

4x Oud/antienk porselein
Startprijs 40 EUR

Vier maal oud/antiek porselein. Wien etc. Bestaande uit: Vaasje Wien Augarten, melkkannetje Wien Augarten, bloempot Wien Augarten, gelobt schaaltje, zwaardteken, handbeschilderd. Eén chip. Afmeting: 9...

3x Japans Imari porselein
Startprijs 40 EUR

Drie maal antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Drinkbeker met drie oren, chip. Tuitvaas, goed. Vaas, goed. Afmeting: 20 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antiek Japans porselein
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Japanse porseleinen Wanli-stijl borden. Gemerkt. Afmeting: ø 19 -26 cm. In goede staat.

Chinees celadon bord
Startprijs 40 EUR

Oud Chinees porseleinen celadon bord met medaillon en bodemmerk. Afmeting: ø 25,7 cm. In goede staat.

Herend bonbonschaal
Startprijs 40 EUR

Herend porseleinen bonbonschaal met florale + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 14,5 cm ø. In goede staat.

4x Oud Chinees porselein
Startprijs 40 EUR

Vier maal oud Chinees porselein. Onder andere: Drie maal Kantonese gemberpotten en één grote Familie Rose vaas met krijgers. Afmeting: 10 - 41 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil rookverdrijver
Startprijs 40 EUR

Aparte antieke Jugendstil Majolica rookverdrijver met olifantenkoppen. Afmeting: 16 x 7 cm ø. In goede staat.

Lot Japanse Imari borden, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Zes maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Gecontourneerd. Originele set. Eén bord haarscheuren. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.

Antieke Japanse Imari bloempot
Startprijs 40 EUR

Antieke Japanse Imari porseleinen bloempot. Afmeting: 16 x 18 cm ø. In goede staat.

Lot Japanse Imari borden 6x
Startprijs 40 EUR

Zes 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Divers. Floraal/goud decor. Eén bord haarscheur. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.

Lot Japanse Imari borden, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Acht maal 19e eeuwse Japanse Imari porselein borden. Divers. Twee met haarscheuren. Afmeting: ø 21 - ø 22 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren hanger en ring met blauwe steen
Startprijs 45 EUR

Grote zilveren hanger en ring, 925/000, met blauwe steen. langwerpige hanger met bewerking voorzien van een rechthoekig gefacetteerde blauwe steen en 3 kleine zirconia's met een ring met strakke band ...

Zilveren armband, gevlochten
Startprijs 45 EUR

Zilveren armband, 925/000, gevlochten model met bollen langs de rand. Voorzien van bakslot met veiligheid. Breedte 13 mm, lengte 19 cm. ca 30,3 gram. In goede staat.

3 Zilveren suikerschepjes
Startprijs 45 EUR

Drie zilveren suikerschepjes, 833/000. met kolenbak. klein model met ronde bak en gekartelde rand, voorzien van deels een houten steel, een schep met gecontourneerde steel met geribde rand en palmetve...

2x Zilveren theeschepjes, 1876/1854
Startprijs 45 EUR

Twee zilveren 835/000 theeschepjes met gecontourneerde stelen en fraai gevormde bakken met graveringen. Mr. G. v/d Velden - Amsterdam. Anno 1876 en Mr. J. v/d Velden - Amsterdam. Anno 1854. Afmeting: ...

2x Zilveren theeschepjes, 1900
Startprijs 45 EUR

Twee zilveren 835/000 theeschepjes. Eén maal met dubbel filet en één maal met viooltje steel. Eén maal Mr. A. Plunt - Schoonhoven en één maal J.M. van Kempen - Voorschoten. Circa 1900. Afmeting: 9,5 c...

3 Zilveren armbanden
Startprijs 45 EUR

Drie zilveren armbanden, 925/000, een zilveren schakelband versierd met parelmoer, 5 mm, een gerhodineerde schakelband met zirconia's, 6 mm, en een slavenband, bol rechthoekig model, 9 mm, met dop. To...

2 Zilveren armbanden
Startprijs 45 EUR

Twee zilveren armbanden, 925/000 en 835/000. Breedte 6 en 10 mm. Lengte 21 cm. Totaal ca 32,1 gram. In goede staat

J.P.C. van Os, Besneeuwd landschap
Startprijs 45 EUR

J.P.C. van Os. 1869 - 1944. Besneeuwd landschap met boeren schuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Corneille omslagboek
Startprijs 45 EUR

Guilliaume Corneille omslagboek. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 26 cm. In goede staat.

Antieke emmer + kolenstoof
Startprijs 45 EUR

19e Eeuwse grote messing emmer met polychromie zwart-rood, en één koperen kolenstoof. Afmeting: 38 x 34 cm ø. In goede originele staat.

Afrikaanse of Zuid-Amerikaanse politieagent
Startprijs 45 EUR

Antieke Afrikaanse of Zuid- Amerikaanse houtgesneden gepolychromeerde politieagent. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Lot oud glaswerk (5x)
Startprijs 45 EUR

Vijf oude glazen stopflessen/parfumflacons. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 35 cm. In goede staat.

6x Makkums aardewerk
Startprijs 45 EUR

Zes delen Hollands Makkums polychrome aardewerk. Bestaande uit: Schenkkan, en vijf schalen. Afmeting: 15,5 - 23 cm. In goede staat.

2x Delftse Fayence borden, 18e eeuw
Startprijs 45 EUR

Twee stuks 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decors. Lichte randschades. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.

Tete a tete theeset, 19e eeuw
Startprijs 45 EUR

Prachtige 19e eeuwse porseleinen tete a tete theeset. Voor twee personen. Zes-delige set met fijne florale goud decors en gecontourneerde omrandingen. Vermoedelijk Frankrijk. Afmeting: ø 35 x 15 cm. I...