Lot met 3 zilveren sieraden, 925/000, met 2 armbanden en een enkelbandje versierd met bollen en dolfijnen. totaal ca 14,5 gram. In goede staat
Collier van gitten, gefacetteerd ø 9,5 mm, met kleine kraaltjes ertussen bevestigd aan een zilveren sluiting, 925/000. Lengte 45 cm.
Geslepen kristallen asbak met fraaie geslepen ster op de bodem. Met zilveren 835/000 montuur. MT.: J. Kohler - Amsterdam. Afmeting: ø 8 cm. In goede staat.
Duits mes + vleesvork. Duits mes met 800/000 zilveren heft met florale motieven. Vleesvork met fraai zilveren heft met twee-zijdige florale motieven. Lengte: 21 cm. In goede staat.
Geslepen kristallen roomkan met oorgreep, diverse slijpsels en geslepen ster op de bodem. Voorzien van zilveren 835/000 bovenrand met schenktuit en parelrand. MT.: P.J. Bierenbroodspot en J.P. v.d. St...
Antieke veterhaak met zilveren 925/000 heft, voorzien van gedreven engelenhoofden met vleugels. MT.: S. Blanckensee & Son Ltd. Birmingham. jl. D 1903. In goede staat.
Twee 835/000 zilveren Art Deco gebaksvorkjes. Steel gematteerd en bekroond met opengewerkt kroontje. MT.: A.H. Kuylenberg, Schoonhoven. Anno 1928. Lengte: 11 cm. Gewicht: circa 19 gr. In goede staat.
Zilveren 835/000 cakevork met fraaie ajour gezaagde en gegraveerde bloemen. MT.: Fa. Moerkerk & Co. Haarlem. Circa 1941. Lengte: 19 cm. Gewicht: circa 22 gr. In goede staat.
Zilveren 800/000 Djokja cakevork met graveerwerk en fraaie bloemensteel. MT.: TS in vierkant. Gewicht: circa 45 gr. Lengte: 20 cm. In goede staat.
Zilveren hanger, 925/000, met zwarte zirconia's, floraal model meet staafjes. lengte 63 mm. Nieuw.
Zilveren ring, 925/000, met stenen. Zilveren ring uit gewikkeld draad met vierkante, rond en ovale zetkasten bezet met oranje bruine stenen. Breedte 37 mm. ø53 ca 24,9 gram. Gedragen, in goede staat
Twee antieke keramieken kastkommen met chinoiserie decor. Circa 1890. Afmeting: 8 x 16 cm ø. In goede staat.
Zes oude Delftse tegels in lijst. Oude ambachten voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 87 x 18 cm. In goede staat.
Opengewerkte handbeschilderde keramieken schaal met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 31,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met groene craquele glazuur. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Twee antieke tegels. Eén maal 17e eeuw, met ridder. Eén maal 18e eeuw, figuren in landschap. Beschadigd. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In matige staat.
Grote rode glazen vaas. Gemeleerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Kristallen geslepen vaasje met fraai geslepen bloemen in een opengewerkte houder. Afmeting: 4,5 x 9 cm. In goede staat.
Groot antiek ijzeren strijkijzer met schrift: Chowohry Special 14. Afmeting: 21 x 22 x 17 cm. In goede staat.
Lot diversen Aziatica. Onder andere: Vier houtgestoken beelden, dekseldoosje met jade, plaquette, Japanse natuurstenen hanger, groene ketting. Afmeting: 5 - 33 cm. In goede staat.
Art Deco verchroomde presse papier met afneembaar draaibaar springend hert. Circa 1930. Afmeting: 13 x 15 x 3 cm. In goede staat.
Kees de Goede. Nr. 9/200. Jouw wereld mijn wereld. Lithografie op papier. Afmeting: 74 x 74 cm. In goede staat.
Zilveren petitfourschep, 833/000, met gezaagde bak met biedermeiermotief en graveringen. MT.: onduidelijk, jl.: s:1877. 18 cm, ca 37 gram. In goede staat.
Kristallen glaasje op zilveren 835/000 voet. Mr. W. Burger & Zn. - Haarlem. En één kristallen glas met florale graveringen van pauwen op zilveren 835/000 voet. Mr. M.A.M. v.d. Bersselaar - Udenhout. A...