Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Prachtig Hollands Louis Quinze kabinet, 1750
Startprijs 2.300 EUR

Prachtige wortelnoten Hollandse Louis Quinze orgelgebogen kabinet met origineel beslag. Circa 1750. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 185 x 64 x 240 cm. In...

Staande klok
Startprijs 2.250 EUR

Antieke Duitse notenhouten L.F.S. historisme staande klok met halfvolle zuilen en dak. Met kwartierslag uurwerk en barometer, drie-gewichter. Afmeting: H 250 cm. In zeer goede staat.

Evert Moll, Winters havengezicht
Startprijs 2.250 EUR

Evert Moll. 1878 - 1965. Winters havengezicht met vele boten. Recentelijk professioneel gereinigd. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Gouden armband met lapis
Startprijs 2.200 EUR

Geelgouden armband, 750/000, met lapis lazuli. Brede armband met vierkante bewerkte schakels, voorzien van een ovale zetrand met een bloemversierde rand bezet met een lapis lazuli. De armband is voorz...

Grote Weense pendule, 1820
Startprijs 2.000 EUR

Grote Weense Empire pendule met cylinder speelwerk aangesloten op uurwerk. Circa 1820. Vier melodieën, Walzer, drie standen + kwartierslag. Speelwerk blijft mogelijk hangen op windveer. Klinkt goed. B...

Witgouden armband met briljant
Startprijs 2.000 EUR

Sierlijke witgouden armband, 585/000, met bloemapplique bezet met diamanten. Armband, 2 rijen met een applique in bloemvorm bezet met briljant geslepen diamanten. Totaal ca 2,2 crt. Breedte 22 mm. len...

Witgouden briljant armband
Startprijs 2.000 EUR

Elegante witgouden tennisarmband, 585/000, volledig bezet van 54 briljant geslepen diamanten, totaal ca 2,1 ct. VS/SI- F ca 16,0 gram. Voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 3 mm. lengte 18 cm. ...

Zilveren servies 5 delig
Startprijs 2.000 EUR

Bijzonder fraai zilveren servies, 800/000, 5 delig met een koffiekan, theekan, een melkkan, roomkan en suikerpot. Ovaal verlopend model versierd met vertikale hollopende bewerking, voorzien van een ge...

Barok vitrine, 18e eeuw
Startprijs 1.800 EUR

18e Eeuwse Duitse notenhouten Barok vitrine opzet kast met lades. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak gepolitoerd. Afmeting: 193 x 45 x 6 cm. In goede staat.

Herman Brood, Manshoofd
Startprijs 1.750 EUR

Herman Brood. 1946 - 2001. Compositie met manshoofd. Acryl op linnen. Afmeting: 120 x 100 cm. In goede staat.

Lot diverse werken van Paul Dom
Startprijs 1.700 EUR

Lot diverse interessante werken van Paul Dom, 1885 - 1978. Zeldzaam op de kunstmarkt. Onder andere: Aquarel strandgezicht, aquarellen, gouache, etsen etc.. Afmeting: circa 26 x 44 cm. In redelijk/go...

Japanse miniatuurklok, 18e eeuw
Startprijs 1.600 EUR

Zeer zeldzame 18e eeuwse Japans gesigneerde miniatuurklok van messing. Spillegang uurwerk, met datumaanduiding. Gewichten missen, slagwerk incompleet. Functies niet getest. Afmeting: 25 cm. In redelij...

Paar Familie Rose vazen
Startprijs 1.500 EUR

Een paar grote Chinees porseleinen Familie Rose vazen met reizend gezelschap, zotjes, buffel, lezend figuur, florale + goud decor. Afmeting: 45,5 x 16,5 cm ø. In goede staat.

Antiek Frans bronzen figuur, 1910-1920
Startprijs 1.500 EUR

Antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Met ivoren armen en gezicht. Verguld en koud beschilderd. Met marmeren basement Gesigneerd. Malenberch? 1910 - 1920. Duim gelijmd. Afmeting: H 30 cm. ...

Barok commode, 1780
Startprijs 1.500 EUR

Duitse notenhouten Barok commode met bandintarsia en hart ingelegd in blad. Circa 1780. Origineel beslag en poten. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handballen gepolitoerd. Afmeting:...

Duitse vitrinekast, 1840
Startprijs 1.500 EUR

Duitse Biedermeier essen of iepenhouten vitrinekast. Circa 1840. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak handgepolitoerd. Afmeting: 183 x 107 x 52 cm. In zeer goede staat.

Schrijfsecretaire, 1780
Startprijs 1.500 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Seize schrijfsecretaire met glas-opstand, messing lijsten en kapitellen. Circa 1780. Mooi binnenleven achter cilinder. Afmeting: 245 x 130 x 66 cm. In goede staat.

Witgouden ring met diamant en saffier
Startprijs 1.500 EUR

Elegante witgouden ring in Art deco-stijl, 585/000, met diamant, saffier en onyx. Zware ring met in het midden een briljant geslepen diamant, ca 0,25 ct en 2 banen met kleine diamanten, totaal ca 0,40...

Omvangrijk zilveren bestek
Startprijs 1.500 EUR

Omvangrijk Duits zilveren bestek, 800/000, voorzien van een bewerkte rand, met 12 tafelmessen met zilveren heft, 12 tafellepels en -vorken, 12 dessertmessen met zilveren heft, 12 dessertlepels en -vor...

Vuurvergulde pendule, 1800
Startprijs 1.450 EUR

Antieke vuurvergulde Louis Seize bronzen pendule met kariatiden en fenixen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa 1800. Afmeting: 40 x 23 x 11 cm. In goede staat.

Antieke staande eiken klok
Startprijs 1.400 EUR

Antieke Duitse eikenhouten staande klok met barometer en thermometer. Historisme, met koppen. F.M.S. uurwerk met halfuur-slag op vier gongstaven. Afmeting: H 236 cm. In zeer goede staat.

Franse vuurvergulde pendule, 1800
Startprijs 1.400 EUR

Antieke Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule. Circa 1800. Man met lyra en muziekblad. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 38 x 35 x 12 cm. In goede st...

Weense staande regulateur, 1880
Startprijs 1.400 EUR

Weense notenhouten staande precisie regulateur. Gründerzeit. Circa 1880. Gesigneerd Andreas Fettinger Wien. Weekloper uurwerk met decentrale secondenwijzer. Afmeting: 223 cm. In goede staat.

L. Buchner, Zuid-Duits interieur
Startprijs 1.400 EUR

L. Buchner. Circa 1880. Duitse School. Zuid-Duits interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 59 x 78 cm. In goede staat.