Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden zakhorloge
Resultaat: 200 EUR

Gouden zakhorloge, 750/000, met achterdeksel met florale versiering en schild met cartouche. Met wit emaille wijzerplaat en wijzers voorzien van versiering. Met metalen stofdeksel, voorzien van casse...

Zilveren kom op pootjes
Resultaat: 200 EUR

Zilveren kom, 925/000, op uitgewerkte klauwpoten met cannelures en een rand met bandwerk. Met twee gekrulde grepen. 21x19x11cm. Voorzien van gravure aan de onderzijde. ca 570 gram. In goede staat

Wandelstok met gouden knop
Resultaat: 200 EUR

Houten wandelstok voorzien van geelgouden knop, versierd met een gegraveerd cartouche met Biedermeier decor. Lengte: 90 cm. De stok is gesigneerd, CAZAL. In goede staat

Gouden ring met maansteen en smaragd
Resultaat: 200 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met maansteen en smaragd. Ring met grote ruitvormige kop bezet met 9 cabouchon geslepen maanstenen, ø 3,5mm, en voorzien van 4 rond gefacetteerde smaragden, ø 1,9 mm. ø 56 ca...

Gouden armband
Resultaat: 200 EUR

Geelgouden pennenarmband, 585/000, met bewerkte schakels, voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 8 mm. lengte 20,5 cm. ca 12,8 gram. In goede staat

Gouden collier met kruis met smaragd
Resultaat: 200 EUR

Geelgouden collier met kruis, 585/000, met zilver en smaragd. Gouden venetiaans collier met daaraan een kruis met zilver op goud bewerking aan de uiteinden en een rond gefacetteerde smaragd in het id...

18e Eeuws mes met zilver + schede
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuws mes met schede en zilver. Reismes met zilveren heft en een schede van roggehuid met zilver, voorzien van graveerwerk. 13,5cm. In redelijk goede staat.

Gouden ring met saffier
Resultaat: 200 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant en saffier. Ring met in het midde een ovaal gefacetteerde blauw saffier, 5,5x4mm, met aan weerskanten 3 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,12 ct. ø54. ca 2,...

Jan van Ravenzwaay, Hollandse boerderij
Resultaat: 200 EUR

Jan van Ravenzwaay. 1789 - 1869. Verso etiket origineel Jan van Ravenzwaay Oosterhout etc. Hollandse boerderij met vele figuren en vee (melktijd). Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 29 cm. In goede st...

Onduidelijk/J.H. Bolink? , Abstract
Resultaat: 200 EUR

Onduidelijk. J.H. Bolink? Abstracte compositie met zandtechniek. Olieverf op linnen. Afmeting: 110 x 80 cm. In goede staat.

Leo Scheen, Havengezicht R'dam met Hotel New York
Resultaat: 200 EUR

Leo Scheen. Havengezicht Rotterdam met hotel New York. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.

Leo Scheen, Havengezicht R'dam met Hotel New York
Resultaat: 200 EUR

Leo Scheen. Havengezicht Rotterdam met hotel New York. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.

v.d. Velde, Hollands stadsgezicht
Resultaat: 200 EUR

v.d. Velde. 21e Eeuw. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

L. Leconte, Frans havengezicht
Resultaat: 200 EUR

Leopold Leconte. 1890 - 1963. Frans havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 105 x 80 cm. In redelijk/goede staat.

H. Laethum, Wintergezicht met ijspret
Resultaat: 200 EUR

H. Laethum. Wintergezicht met ijspret. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Chinese plated pronkbokaal
Resultaat: 200 EUR

Antieke Chinese messing plated dekselbokaal met figuren, vogels en bomen decor rondom. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 51 x 40 x 21 cm ø. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 200 EUR

Prachtige Hollandse eikenhouten Friese staartklok met maanstand, kwartierslag uurwerk, wekker en datumaanduiding. Mooie beschildering. Afmeting: 145 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 200 EUR

Grote antieke eikenhouten Friese staartklok met dubbele kap. Timpaankap, beschilderde houten panelen. Circa 1800. Wekkerfunctie. Afmeting: 165 cm. In goede staat.

Eiken dressoir, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse eikenhouten dressoir uit Frankrijk. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 130 x 53 cm. In zeer goede staat.

5 Antieke stoelen
Resultaat: 200 EUR

Vijf antieke mahoniehouten stoelen. Circa 1900. Eén armleunstoel Empire-stijl, licht schade. Goede velours stoffering. Afmeting: 84 x 45 x 40 cm en 89 x 60 x 54 cm. In goede staat.

Antieke spiegel
Resultaat: 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse vergulde spiegel in Rococco-stijl. Afmeting: 110 x 53 cm. In zéér goede staat.

Zwitserse Zumsteg eethoek
Resultaat: 200 EUR

Moderne Zwitserse Zumsteg eethoek van kersenhout met aluminium. Design Onda, 80er-jaren. Afmeting: 74 x 100 cm ø en 84 x 49 x 47 cm. In goede staat.

Oud Perzisch kleed, 140 x 207 cm
Resultaat: 200 EUR

Oud Perzisch kleed. Figuratief deco. Floraal en abstract. Afmeting: 140 x 207 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Eend
Resultaat: 200 EUR

Grote antieke bronzen eend. Door Pierre Chenet. Gepatineerd. Afmeting: 19,7 cm. In goede staat.

Plaquette, moeder met kind
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse porseleinen plaquette, Maria met kindje Jezus in berglandschap. Handbeschilderde mooie kwaliteit. Onduidelijk verso gemerkt. Afmeting; 10 x 13 cm. In goede staat.

Peking glazen snuffbottle
Resultaat: 200 EUR

Oude Chinese blauwe Peking glazen snuffbottle met knaagdier en fruit decor. 20e Eeuw. Afmeting: 7 cm. In goede staat.

Porseleinen lamp met brons
Resultaat: 200 EUR

Prachtige Japanse of Chinees porseleinen tafellamp met brons. Met uiterst gedetailleerde emaille beschildering. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.

Lotje Chinese kop+schotels
Resultaat: 200 EUR

Vijf maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal. Bestaande uit: Twee maal Capucijne, drie maal Imari. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.

5x Antieke Chinese Cargo schalen
Resultaat: 200 EUR

Vijf maal antiek Chinees Cargo porselein. 17e - 18e Eeuw. Vier schalen en grote celadon kom met reliëf. Eén schaal heeft haarlijnen. Afmeting: 19 - 32 cm. In goede staat.

9x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Negen maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, divers. Eén maal tuin decor, blauw/wit, chip. Twee maal tuin decor, blauw/wit, goed. Eén maal tuin decor, lichtblauw, haarlijn + randschade. Vier maal...

Boeddha beeld
Resultaat: 200 EUR

Oude Chinees porseleinen lachende boeddha met bodemmerk, Familie Rose met keizerlijk geel. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.

2x Chinese koraal beeldjes
Resultaat: 200 EUR

Twee oude Chinese rode koraal figuren op houtgestoken sokkels. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.

Antiek zilveren theebus
Resultaat: 190 EUR

Antiek zilveren theebus met gedreven florale afbeeldingen en theedrinkende heer en dame. Deksel met gedreven afbeelding van een vogelpaartje. Deksel is tevens te gebruiken als maatbekertje. Diverse ps...

Gouden dames horloge
Resultaat: 190 EUR

Geelgouden dameshorloge, 750/000, met een vierkante kast en en fijne flexibele klemband met 2 scharnieren. Wijzerplaat is aangetast. Werkend, breedte 14 mm. brutogewicht 13 gram. Band wat gedeukt.

Ongesigneerd? Bergachtig landschap met paardenkar
Resultaat: 190 EUR

Ongesigneerd? Circa 1850. Duitse school. Bergachtig landschap met paardenkar en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 62 cm. In redelijke staat.

Ivoren okimono
Resultaat: 190 EUR

Antieke Japanse ivoren okimono figuur. Groente oogsten met zeis. Bodemmerk. Afmeting: 11 cm. In goede staat.

Penant kast, 1960
Resultaat: 190 EUR

Hollandse mahoniehouten penantkast met etagiere opzet en klauwpoten. Circa 1960. Snijwerk beschadigingen. Afmeting: 140 x 46 x 112 cm. In redelijk/goede staat.

Halve maan rolluikkastje, 1800
Resultaat: 190 EUR

Eikenhout met mahonie Louis Seize rolluikkastje met lade en verguld beslag. Circa 1800. Afmeting: 73 x 74 x 40 cm. In goede staat.

Bronzen Art Deco-stijl beeld
Resultaat: 190 EUR

Bronzen Art Deco-stijl uil. 21e Eeuw. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd Fernandez. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Chinees jade figuur
Resultaat: 190 EUR

Grote Chinese jade geisha met lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

8x Chinese porselein, 18e eeuw
Resultaat: 190 EUR

Acht maal Chinees porselein. 18e Eeuwse bordjes met vazen decor. Drie met enkele chips, rest goed. Afmeting: ø 16,4 cm.

11 Delen divers Chinees
Resultaat: 190 EUR

Elf delen diverse Chinese voorwerpen. Bestaande uit: Zeven snuffbottles, drie (netsuke)figuren, één reukverdrijver. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.

Chinese Republik porseleinen bord, 1920
Resultaat: 190 EUR

Chinese Republik porseleinen wandbord met geisha's in tuin decor. Circa 1920. Bodemmerk. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.

Zilveren bord
Resultaat: 185 EUR

Zilveren bord met parelrand, 900/000. ø 21 cm. ca 276 gram. In goede staat

2 Zilveren Kaarskandelaren
Resultaat: 180 EUR

Set met 2 zilveren kandelaren, 925/000, op ronde voet versierd met een getorste bewerking. Met gevulde voet. ø10x11cm. In goede staat

Porsche horloge
Resultaat: 180 EUR

Porsche heren horloge, titanium model, met ronde kast met goudkleurige lunette, voorzien van klapsluiting. Porsche by IWC. De achterzijde is voorzien van een gravue. 2424618

W. Frost, Romantisch wintergezicht
Resultaat: 180 EUR

W. Frost, 1860. Mogelijk William Eduard Frost. 1810 - 1877. Romantisch wintergezicht met figuren bij kampvuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 24 cm. In goede staat.

A. Leissner, Raderschepen
Resultaat: 180 EUR

A. Leissner. Circa 1930. Raderschepen langs de kade met figuren. Gouache op papier. Afmeting: 45 x 30 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Dikke dame op strand
Resultaat: 180 EUR

Anton Heyboer. Dikke dame op strand. Pastel op papier. Afmeting: 40 x 35 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Twee dames op strand
Resultaat: 180 EUR

Anton Heyboer. Twee dames op strand. Pastel op papier. Afmeting: 40 x 35 cm. In goede staat.

F. Boersma, Stilleven met appels
Resultaat: 180 EUR

F. Boersma (Ferdinand). 1906 - 1979 Hengelo. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: 43 x 33 cm. In goede staat.

2x 19e eeuwse kerkkandelaar
Resultaat: 180 EUR

Twee 19e eeuwse messing kerkelijke kaarskandelaren met heilighart en IHS op klauwpoten. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.

Antieke Gazelle Fiets reclame, 1915
Resultaat: 180 EUR

Antieke achter-glas Gazelle Fiets reclame. Gazelle Fabriek Dieren. Circa 1915. Jugendstil. Afmeting: 43 x 26 cm. In goede staat.

4x Messing wandkandelaar
Resultaat: 180 EUR

Vier antieke Hollandse messing Barok-stijl wandkaarskandelaren. Vier-lichts. Afmeting: 48 x 36 x 28 cm. In goede staat.

Eiken Hollandse commode
Resultaat: 180 EUR

Eikenhouten Hollandse Barok commode, enkel gebogen met geschulpt blad en uitgesneden klauwpoten. Begin 1800. Afmeting: 78 x 92 x 55 cm. In goede staat.

Antieke reis harmonium, 1900
Resultaat: 180 EUR

Antieke eikenhouten reis harmonium. Piano Forte Fabrik. Circa 1900. Functies niet getest. Afmeting: 75 x 66 x 30 cm. In goede staat.

Biedermeier kast, 1840
Resultaat: 180 EUR

Hollandse mahoniehouten Biedermeier meidenkast. Circa 1840. Onder met één lade, binnenwerk met diverse planken en twee lades. Afmeting: 120 x 48 x 183 cm. In redelijke staat.

Bronzen figuur, gebonden naakte vrouw
Resultaat: 180 EUR

Bronzen figuur. 21e Eeuw. Gebonden naakte vrouw op zwart marmeren basement. Afmeting: 11 x 39 x 16 cm. In goede staat.

2x Chinese kom
Resultaat: 180 EUR

Twee oude Chinese bruin geglazuurde porseleinen kommen. Afmeting: 6,7 x 12,3 cm ø en 7 x 12,5 cm ø. In goede staat.

Zeer kleine Chinese Imari trekpot
Resultaat: 180 EUR

Zéér kleine 18e eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met goud en florale decors. Geribt. Afmeting: 6,5 x 5 cm ø. In goede staat.

Chinees karperbord
Resultaat: 180 EUR

Oud Chinees porseleinen karperbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 21,3 cm. In goede staat.

Witgouden ring met diamant
Resultaat: 175 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamanten. Een rijring met een hooggeplaatste rij met chatons voorzien van 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 crt. ø 54 ca 2,9 gram. Met certificaat. In goede s...

Zilveren hengselschaal
Resultaat: 175 EUR

Zilveren hengselschaal, 800/000, ovaal model met floraal gezaagd patroon. Met parelrand. 25x17x17cm. Oostenrijk MT.:JH. ca 258 gram. In goede staat

Zilveren design collier
Resultaat: 175 EUR

Zilveren design choker, 925/000, gemaakt in de 70er jaren, Scandinavische stijl, uit driehoekige langwerpige schakels, glimmend en mat bewerkt. Geregen aan 2 rijen draad voorzien van schuifsluiting me...

Witgouden hanger met diamant
Resultaat: 175 EUR

Witgouden handgemaakte hanger, 585/000, met diamanten. Staafhanger met opgesoldeerd krul element bezet met diamanten. totaal ca 0,24ct. 35x15mm. ca 2,9 gram. In goede staat.

Militaire Nachtwakersklok, J. Bürk Original
Resultaat: 175 EUR

Gesigneerde 19e eeuwse militaire messing nachtwakersklok door J. Bürk Original. Nr. 74886. Met één sleutel. Functies niet getest. Afmeting: 4,3 x 8 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.

Japans ivoren figuur
Resultaat: 175 EUR

Antieke Japanse ivoren figuur. Moeder en kind. Circa 1900. In goede staat.

Vorderzappler klok onder stolp
Resultaat: 175 EUR

Kleine Duitse plated Vorderzappler miniatuur klok onder stolp. Circa 1900. Eén wijzer mist. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.

Hollandse bonheur
Resultaat: 175 EUR

Hollandse notenhouten Willem III bonheur met gebogen front, glas en spiegel. Met prachtige afneembare houtgestoken kroon. Circa 1860. Kleine beschadigingen. Afmeting: 235 x 105 x 50 cm. In redelijk/go...

3x Duitse antieke Hoechst figuren
Resultaat: 175 EUR

Drie antieke Duitse porseleinen Hoechst gemerkte figuren. Eén kop gelijmd bij figurengroep. Afmeting: 9 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

4x Chinese kop + schotels
Resultaat: 175 EUR

Vier stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels met bloembakken decors en goud decor. Drie kopjes goed, één haarscheur. Twee schotels goed, twee haarscheur. Afmeting: 6 - 13 cm. In red...

Gouden manchetknopen
Resultaat: 170 EUR

Geelgouden manchetknopen, 750/000, rondmodel met ribbewerking. ø 16 mm, ca 9,2 gram In goede staat

Gouden rozethanger met robijn
Resultaat: 170 EUR

Geelgouden collier en hanger, 585/000, met robijn en diamant. fijn gedraaid collier met een ovale rozethanger bezet met een ovaal gefacetteerde robijn met een rand met diamantjes. Grootte hanger 9x16 ...

Witgouden rozetring met diamant
Resultaat: 170 EUR

Witgouden rozetring, 750/000, met diamant. Ring met een rozet in bloemvorm. In het midden zit een spiegelchaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,09crt. op de chaton zit een golvende rand ...

Vuurvergulde kandelaar, 19e eeuw
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaar met Griekse vrouw. Met wit Carrara marmer. Vier-lichts. Bovenstuk vermaakt. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

4x 19e Eeuwse gietijzeren tuinzuiltjes
Resultaat: 170 EUR

Vier maal 19e eeuwse Louis Seize gietijzeren tuinzuiltjes met fakkels. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.

Engelse pubklok, 1900
Resultaat: 170 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten pubklok met snek. Circa 1900. Afmeting: 16 x 38 cm ø. In goede staat.

Italaanse spiegel+console
Resultaat: 170 EUR

Oude Italiaanse messing spiegel met console-tafel en zwart marmeren blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 187 x 95 x 30 cm. In goede staat.

Eiken halve-maan kastje, 18e eeuw
Resultaat: 170 EUR

18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Seize halve maan kast met klepblad, voor inhoud. Afmeting: 80 x 76 x 37 cm. In goede staat.

Antieke 2-deurs verzamelaarsvitrine
Resultaat: 170 EUR

Antieke eikenhouten twee-deurs verzamelaarsvitrine met schappen. Circa 1920. Afmeting: 214 x 70 x 18 cm. In goede staat.

Niervormig bureau, 1900
Resultaat: 170 EUR

Antiek niervormig notenhouten schrijfbureau met lederen schrijfblad. Kwaliteitsmeubel. Circa 1900. Afmeting: 77 x 110 x 55 cm. In goede staat.

Bronzen schedel
Resultaat: 170 EUR

Bronzen schedel op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Bronzen olifant, naar Salvador Dali
Resultaat: 170 EUR

Bronzen olifant. 21e Eeuw. Op hoge poten, naar Salvador Dali. Afmeting: 28 x 9 x 29 cm. In goede staat.

Glazen Jugendstil vaas, 1915
Resultaat: 170 EUR

Glazen Jugendstil vaas in de kleuren blauw-groen met witte guirlandes. Ongemerkt. Circa 1915. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

2x Antieke karaffen
Resultaat: 170 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse geetste karaffen met landgoed, wild decor en monogrammen. Afmeting: 30 x 14 cm ø. In goede staat.

Oude/antieke Yixing trekpot
Resultaat: 170 EUR

Oude/antieke Chinese Yixing theepot met bodemmerk. Deksel binnenkant beschadigd. Chip tuit. Afmeting: 11 x 14,3 x 9,3 cm ø. In redelijke staat.

Familie Rose vleesschotel
Resultaat: 170 EUR

Prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vleesschaal met florale en goud decor. Afmeting: 35 x 26 cm. In goede staat.

6x Ambrosius Lamm porseleinen chocoladekopjes, 1915
Resultaat: 170 EUR

Zes Dresden Ambrosius Lamm porseleinen chocolade kopjes in diverse kleuren met goud decor. Saxony 1915. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.

2x Chinese sauskommen, 18e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen sauskommen met florale en goud decors. Afmeting: 8,5 x 22 x 11 cm. In goede staat.

2x Japanse Imari dekselpotten, 19e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpotten met paradijsvogels, Foo-honden en florale decors. Eén oor Foo-hond beschadigd. Eén deksel bakfout. Afmeting: 48 x 20 cm. In redelijk/goede ...

2x Chinees Kantonees porselein, 19e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Twee maal 19e eeuws Chinees Kantonees Familie Rose porselein. Eén maal bijzondere penselenvaas, figuren + goud decor. Eén maal gecontourneerd bord, figuren + goud decor rondom. Afmeting: 11 - 23 cm. I...

Oude Chinese pot
Resultaat: 170 EUR

Grote oude Chinees porseleinen pot met rondom schrift en bodemmerk. Craquele glazuur. Afmeting: 22,3 x 9,6 cm ø. In goede staat.

Zilveren herenhorloge en ketting
Resultaat: 160 EUR

Zilveren zakhorloge, ø36 mm, met sleutelopwinding, voorzien van ketting met biesmarkschakel. 27 cm. In goede staat Functies niet getest.

Zilveren suikercoupe
Resultaat: 160 EUR

Suikercoupe met zilver, 833/000, en blauw glazen bak. Coupe met zilveren houder versierd met guirlandes, strikken en portretten. Geplaatst op 3 klauwpoten. ø9,5x11cm. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Z...

Ongesig., Paard in landschap
Resultaat: 160 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Paard in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.

Betsie Assink, Kubistisch
Resultaat: 160 EUR

Betsie Assink. 1946, Hengelo. Kubistisch stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 64 x 43 cm. In goede staat.