Gouden zakhorloge, 750/000, met achterdeksel met florale versiering en schild met cartouche. Met wit emaille wijzerplaat en wijzers voorzien van versiering. Met metalen stofdeksel, voorzien van casse...
Zilveren kom, 925/000, op uitgewerkte klauwpoten met cannelures en een rand met bandwerk. Met twee gekrulde grepen. 21x19x11cm. Voorzien van gravure aan de onderzijde. ca 570 gram. In goede staat
Houten wandelstok voorzien van geelgouden knop, versierd met een gegraveerd cartouche met Biedermeier decor. Lengte: 90 cm. De stok is gesigneerd, CAZAL. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met maansteen en smaragd. Ring met grote ruitvormige kop bezet met 9 cabouchon geslepen maanstenen, ø 3,5mm, en voorzien van 4 rond gefacetteerde smaragden, ø 1,9 mm. ø 56 ca...
Geelgouden pennenarmband, 585/000, met bewerkte schakels, voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 8 mm. lengte 20,5 cm. ca 12,8 gram. In goede staat
Geelgouden collier met kruis, 585/000, met zilver en smaragd. Gouden venetiaans collier met daaraan een kruis met zilver op goud bewerking aan de uiteinden en een rond gefacetteerde smaragd in het id...
18e Eeuws mes met schede en zilver. Reismes met zilveren heft en een schede van roggehuid met zilver, voorzien van graveerwerk. 13,5cm. In redelijk goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant en saffier. Ring met in het midde een ovaal gefacetteerde blauw saffier, 5,5x4mm, met aan weerskanten 3 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,12 ct. ø54. ca 2,...
Jan van Ravenzwaay. 1789 - 1869. Verso etiket origineel Jan van Ravenzwaay Oosterhout etc. Hollandse boerderij met vele figuren en vee (melktijd). Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 29 cm. In goede st...
Onduidelijk. J.H. Bolink? Abstracte compositie met zandtechniek. Olieverf op linnen. Afmeting: 110 x 80 cm. In goede staat.
Leo Scheen. Havengezicht Rotterdam met hotel New York. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.
Leo Scheen. Havengezicht Rotterdam met hotel New York. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.
v.d. Velde. 21e Eeuw. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
Leopold Leconte. 1890 - 1963. Frans havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 105 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
H. Laethum. Wintergezicht met ijspret. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Antieke Chinese messing plated dekselbokaal met figuren, vogels en bomen decor rondom. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 51 x 40 x 21 cm ø. In goede staat.
Prachtige Hollandse eikenhouten Friese staartklok met maanstand, kwartierslag uurwerk, wekker en datumaanduiding. Mooie beschildering. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Grote antieke eikenhouten Friese staartklok met dubbele kap. Timpaankap, beschilderde houten panelen. Circa 1800. Wekkerfunctie. Afmeting: 165 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten dressoir uit Frankrijk. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 130 x 53 cm. In zeer goede staat.
Vijf antieke mahoniehouten stoelen. Circa 1900. Eén armleunstoel Empire-stijl, licht schade. Goede velours stoffering. Afmeting: 84 x 45 x 40 cm en 89 x 60 x 54 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse vergulde spiegel in Rococco-stijl. Afmeting: 110 x 53 cm. In zéér goede staat.
Moderne Zwitserse Zumsteg eethoek van kersenhout met aluminium. Design Onda, 80er-jaren. Afmeting: 74 x 100 cm ø en 84 x 49 x 47 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed. Figuratief deco. Floraal en abstract. Afmeting: 140 x 207 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen eend. Door Pierre Chenet. Gepatineerd. Afmeting: 19,7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse porseleinen plaquette, Maria met kindje Jezus in berglandschap. Handbeschilderde mooie kwaliteit. Onduidelijk verso gemerkt. Afmeting; 10 x 13 cm. In goede staat.
Oude Chinese blauwe Peking glazen snuffbottle met knaagdier en fruit decor. 20e Eeuw. Afmeting: 7 cm. In goede staat.
Prachtige Japanse of Chinees porseleinen tafellamp met brons. Met uiterst gedetailleerde emaille beschildering. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Vijf maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal. Bestaande uit: Twee maal Capucijne, drie maal Imari. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.
Vijf maal antiek Chinees Cargo porselein. 17e - 18e Eeuw. Vier schalen en grote celadon kom met reliëf. Eén schaal heeft haarlijnen. Afmeting: 19 - 32 cm. In goede staat.
Negen maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, divers. Eén maal tuin decor, blauw/wit, chip. Twee maal tuin decor, blauw/wit, goed. Eén maal tuin decor, lichtblauw, haarlijn + randschade. Vier maal...
Oude Chinees porseleinen lachende boeddha met bodemmerk, Familie Rose met keizerlijk geel. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese rode koraal figuren op houtgestoken sokkels. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Antiek zilveren theebus met gedreven florale afbeeldingen en theedrinkende heer en dame. Deksel met gedreven afbeelding van een vogelpaartje. Deksel is tevens te gebruiken als maatbekertje. Diverse ps...
Geelgouden dameshorloge, 750/000, met een vierkante kast en en fijne flexibele klemband met 2 scharnieren. Wijzerplaat is aangetast. Werkend, breedte 14 mm. brutogewicht 13 gram. Band wat gedeukt.
Ongesigneerd? Circa 1850. Duitse school. Bergachtig landschap met paardenkar en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 62 cm. In redelijke staat.
Antieke Japanse ivoren okimono figuur. Groente oogsten met zeis. Bodemmerk. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten penantkast met etagiere opzet en klauwpoten. Circa 1960. Snijwerk beschadigingen. Afmeting: 140 x 46 x 112 cm. In redelijk/goede staat.
Eikenhout met mahonie Louis Seize rolluikkastje met lade en verguld beslag. Circa 1800. Afmeting: 73 x 74 x 40 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco-stijl uil. 21e Eeuw. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd Fernandez. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Grote Chinese jade geisha met lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Acht maal Chinees porselein. 18e Eeuwse bordjes met vazen decor. Drie met enkele chips, rest goed. Afmeting: ø 16,4 cm.
Elf delen diverse Chinese voorwerpen. Bestaande uit: Zeven snuffbottles, drie (netsuke)figuren, één reukverdrijver. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.
Chinese Republik porseleinen wandbord met geisha's in tuin decor. Circa 1920. Bodemmerk. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.
Zilveren bord met parelrand, 900/000. ø 21 cm. ca 276 gram. In goede staat
Set met 2 zilveren kandelaren, 925/000, op ronde voet versierd met een getorste bewerking. Met gevulde voet. ø10x11cm. In goede staat
Porsche heren horloge, titanium model, met ronde kast met goudkleurige lunette, voorzien van klapsluiting. Porsche by IWC. De achterzijde is voorzien van een gravue. 2424618
W. Frost, 1860. Mogelijk William Eduard Frost. 1810 - 1877. Romantisch wintergezicht met figuren bij kampvuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 24 cm. In goede staat.
A. Leissner. Circa 1930. Raderschepen langs de kade met figuren. Gouache op papier. Afmeting: 45 x 30 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Dikke dame op strand. Pastel op papier. Afmeting: 40 x 35 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Twee dames op strand. Pastel op papier. Afmeting: 40 x 35 cm. In goede staat.
F. Boersma (Ferdinand). 1906 - 1979 Hengelo. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: 43 x 33 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing kerkelijke kaarskandelaren met heilighart en IHS op klauwpoten. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Antieke achter-glas Gazelle Fiets reclame. Gazelle Fabriek Dieren. Circa 1915. Jugendstil. Afmeting: 43 x 26 cm. In goede staat.
Vier antieke Hollandse messing Barok-stijl wandkaarskandelaren. Vier-lichts. Afmeting: 48 x 36 x 28 cm. In goede staat.
Eikenhouten Hollandse Barok commode, enkel gebogen met geschulpt blad en uitgesneden klauwpoten. Begin 1800. Afmeting: 78 x 92 x 55 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten reis harmonium. Piano Forte Fabrik. Circa 1900. Functies niet getest. Afmeting: 75 x 66 x 30 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Biedermeier meidenkast. Circa 1840. Onder met één lade, binnenwerk met diverse planken en twee lades. Afmeting: 120 x 48 x 183 cm. In redelijke staat.
Bronzen figuur. 21e Eeuw. Gebonden naakte vrouw op zwart marmeren basement. Afmeting: 11 x 39 x 16 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese bruin geglazuurde porseleinen kommen. Afmeting: 6,7 x 12,3 cm ø en 7 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Zéér kleine 18e eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met goud en florale decors. Geribt. Afmeting: 6,5 x 5 cm ø. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen karperbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 21,3 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met diamanten. Een rijring met een hooggeplaatste rij met chatons voorzien van 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 crt. ø 54 ca 2,9 gram. Met certificaat. In goede s...
Zilveren hengselschaal, 800/000, ovaal model met floraal gezaagd patroon. Met parelrand. 25x17x17cm. Oostenrijk MT.:JH. ca 258 gram. In goede staat
Zilveren design choker, 925/000, gemaakt in de 70er jaren, Scandinavische stijl, uit driehoekige langwerpige schakels, glimmend en mat bewerkt. Geregen aan 2 rijen draad voorzien van schuifsluiting me...
Witgouden handgemaakte hanger, 585/000, met diamanten. Staafhanger met opgesoldeerd krul element bezet met diamanten. totaal ca 0,24ct. 35x15mm. ca 2,9 gram. In goede staat.
Gesigneerde 19e eeuwse militaire messing nachtwakersklok door J. Bürk Original. Nr. 74886. Met één sleutel. Functies niet getest. Afmeting: 4,3 x 8 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke Japanse ivoren figuur. Moeder en kind. Circa 1900. In goede staat.
Kleine Duitse plated Vorderzappler miniatuur klok onder stolp. Circa 1900. Eén wijzer mist. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse notenhouten Willem III bonheur met gebogen front, glas en spiegel. Met prachtige afneembare houtgestoken kroon. Circa 1860. Kleine beschadigingen. Afmeting: 235 x 105 x 50 cm. In redelijk/go...
Drie antieke Duitse porseleinen Hoechst gemerkte figuren. Eén kop gelijmd bij figurengroep. Afmeting: 9 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Vier stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels met bloembakken decors en goud decor. Drie kopjes goed, één haarscheur. Twee schotels goed, twee haarscheur. Afmeting: 6 - 13 cm. In red...
Geelgouden manchetknopen, 750/000, rondmodel met ribbewerking. ø 16 mm, ca 9,2 gram In goede staat
Geelgouden collier en hanger, 585/000, met robijn en diamant. fijn gedraaid collier met een ovale rozethanger bezet met een ovaal gefacetteerde robijn met een rand met diamantjes. Grootte hanger 9x16 ...
Witgouden rozetring, 750/000, met diamant. Ring met een rozet in bloemvorm. In het midden zit een spiegelchaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,09crt. op de chaton zit een golvende rand ...
19e Eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaar met Griekse vrouw. Met wit Carrara marmer. Vier-lichts. Bovenstuk vermaakt. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Vier maal 19e eeuwse Louis Seize gietijzeren tuinzuiltjes met fakkels. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten pubklok met snek. Circa 1900. Afmeting: 16 x 38 cm ø. In goede staat.
Oude Italiaanse messing spiegel met console-tafel en zwart marmeren blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 187 x 95 x 30 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Seize halve maan kast met klepblad, voor inhoud. Afmeting: 80 x 76 x 37 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten twee-deurs verzamelaarsvitrine met schappen. Circa 1920. Afmeting: 214 x 70 x 18 cm. In goede staat.
Antiek niervormig notenhouten schrijfbureau met lederen schrijfblad. Kwaliteitsmeubel. Circa 1900. Afmeting: 77 x 110 x 55 cm. In goede staat.
Bronzen schedel op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Bronzen olifant. 21e Eeuw. Op hoge poten, naar Salvador Dali. Afmeting: 28 x 9 x 29 cm. In goede staat.
Glazen Jugendstil vaas in de kleuren blauw-groen met witte guirlandes. Ongemerkt. Circa 1915. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Twee prachtige 19e eeuwse geetste karaffen met landgoed, wild decor en monogrammen. Afmeting: 30 x 14 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing theepot met bodemmerk. Deksel binnenkant beschadigd. Chip tuit. Afmeting: 11 x 14,3 x 9,3 cm ø. In redelijke staat.
Prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vleesschaal met florale en goud decor. Afmeting: 35 x 26 cm. In goede staat.
Zes Dresden Ambrosius Lamm porseleinen chocolade kopjes in diverse kleuren met goud decor. Saxony 1915. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen sauskommen met florale en goud decors. Afmeting: 8,5 x 22 x 11 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpotten met paradijsvogels, Foo-honden en florale decors. Eén oor Foo-hond beschadigd. Eén deksel bakfout. Afmeting: 48 x 20 cm. In redelijk/goede ...
Twee maal 19e eeuws Chinees Kantonees Familie Rose porselein. Eén maal bijzondere penselenvaas, figuren + goud decor. Eén maal gecontourneerd bord, figuren + goud decor rondom. Afmeting: 11 - 23 cm. I...
Grote oude Chinees porseleinen pot met rondom schrift en bodemmerk. Craquele glazuur. Afmeting: 22,3 x 9,6 cm ø. In goede staat.
Zilveren zakhorloge, ø36 mm, met sleutelopwinding, voorzien van ketting met biesmarkschakel. 27 cm. In goede staat Functies niet getest.
Suikercoupe met zilver, 833/000, en blauw glazen bak. Coupe met zilveren houder versierd met guirlandes, strikken en portretten. Geplaatst op 3 klauwpoten. ø9,5x11cm. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Z...
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Paard in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.
Betsie Assink. 1946, Hengelo. Kubistisch stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 64 x 43 cm. In goede staat.