Tas met zilveren beugel en ketting, 833/000. Gecontourneerde beugel met cartouche met voorstelling guirlandes en figuren. Met ketting. MT.: T.J.Paulides, Heerenveen, jl.:E:1839. 10x21cm.
18e Eeuwse grote Delftse Fayence sierschotel met pijprokende figuren op kustlijn. Peter Kocx. 1701 - 1722. Gemerkt APK. Bodemrand scherf. Lichte glazuurschades rand. Afmeting: ø 31,5 cm. In goede staa...
Twee oude bronzen Venetiaanse gondeliers versieringen in paardenvorm. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
F. Smits. Twee officieren. Aquarel op papier. Kapitein kwartiermeester grenadiers en luitenant kolonel v.d. generaal kwartiermeester. Circa 1830. Afmeting: 20 x 29 cm. In goede staat.
Drie vingerhoedjes, 2 zilveren modellen met guirlandes en sterren en een stalen vingerhoed. ca 2 cm. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met ovale rozet met in het midden in het witgoud diverse briljant geslepen diamanten. Daaromheen zit een geelgouden geschulpte rand met 12 briljant geslepen...
E. Cano. Italiaanse school. Italiaans landschap. Olieverf op linnen. In dubbele lijst. Afmeting: 58 x 27 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten kistje met origineel beslag. Circa 1820. Afmeting: 27 x 18 x 19 cm. In goede staat.
Zilveren doosje, 833/000. Gecontourneerd ovaal doosje met scharnier en met biedermeier graveerwerk. 6x4,5cm. MT.: Onduidelijk jl.:f:1865. ca 24 gram. Deukje aan de bovenzijde verder in goede staat.
Betsie Assink. 1946, Hengelo. Kubistisch stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 64 x 43 cm. In goede staat.
Twee Afrikaanse speren. 20e Eeuw. Afmeting: 96 - 143 cm. In goede staat.
Lot plated bestaande uit een taartschep, 5 koffielepels, roomlepel en vork met bloemensteel, en een lepeldoos met 10 lepels, In redelijk goede staat.
Rodolf Banet. 1901 - 1993. Figurenvoorstelling. Olieverf op paneel. Afmeting: 12 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil plated jardiniere met glazen binnenbak en rozen decor. Circa 1915. Afmeting: 12 x 28 x 19 cm. In goede staat.
Drie herenhorloges, diverse modellen met o.a. zirconia's. In goede staat.
L. de Leeuw. Louis. Circa 1900. 1875 - 1931. Bosgezicht met beek. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 27 cm. In goede staat.
Kavel met ca. 27 aanstekers waaronder; Solidzünder, Zünder, Hadson, KW, Consul, Ronson, Noble. Omega, Zenith, Prince, Ibelo, Bentley, Leplat, Bergmann, Monopol, Ongetest in diverse condities.
Set Flora Danica sieraden, zilver verguld, 925/000, bestaande uit een hanger en armband met organisch decor. grootte hanger 22x32mm, inclusief oog. En scharnierende armband met clipsluiting voorzien ...
Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 21 x 16 cm. In goede staat.
Bijzonder zilveren suikertafel, 833/000, op 1 poot met 3 gekrulde voetjes. Met kantelbaar blad versierd met floraal decor. MT.: T.Reekers, Morkum, jl.:W:1881. 13x11x9cm. ca 142 gram. In goede staat
18e eeuwse bronzen lavabo met twee tuiten en hengsel. Afmeting: 10 x 32 x 18 cm ø. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse gravure. Brand stadhuis Amsterdam 1652. Met antieke lijst. Afmeting: 46 x 37 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met benen camee. ruitvormige hanger met afgeronde hoeken, versierd met filigrain. In het midden voorzien van een ovaal gesneden camee uit been. 30x45mm, inclusief oog. ca 8...
Ewald. Circa 1930. Boereninterieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.