Antieke 18e - 19e eeuwse Duitse kasten deurslot met sleutel. Afmeting: 12 x 13 x 3,5 cm. In goede staat.
Antieke bestekcassette van notenhout met plated visbestek. Circa 1900. Afmeting: 7 x 36 x 26 cm. In goede staat.
Antieke koperen koffiekan met brander. Circa 1900. Deurtje vervangen. Afmeting: H 38 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Tibetaanse hoofdbekleding met kralen en koraal penningen etc. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 22 x 18 cm. In goede staat.
Antiek Droste (chocolade) winkelblik. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: 12 x 33,5 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Portre Montre met marmeren basement, compositie metaal. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 15 x 9 cm. In goede staat.
Oude handbeschilderde Russische St. Petersburg dekseldoos. Beeldentuin + driemaster decor. Gesigneerd. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Decoratieve tinnen historisme-stijl dekseldoos met herder en hond. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 23 x 16 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese op zijde geborduurde kunstwerken met fruit, floraal en vlinder decor. 20e Eeuw. Afmeting: 50 - 55 cm. In goede staat.
Twee antieke kopergeslagen reliëf wanddecoraties met Romeinse figuur voorstellingen. Afmeting: 43 x 56 x 4 cm. In goede staat.
Drie antieke inktstellen. Bestaande uit: Eén maal kopergeslagen met putti, Renaissance decor, gemerkt Elkington, goed. Eén maal wildvoorstelling, compositie metaal, deksel mist. Eén maal Jugendstil ti...
19e Eeuws Engels mahoniehouten kamerscherm met borduurwerk. Op drie-spant poot. Afmeting: H 144 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke inktstellen. Bestaande uit: Zilveren met marmer basement, terracotta hond met zwart glazuur en een houtgestoken zwijnskop met glazen ogen. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse bronzen cloisonne vaaslamp. Later geëlektrificeerd tot lamp. Afmeting: 39 x 18 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Japanse geëmailleerde vazen met florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 10 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Louis Seize. Afmeting: 24 x 36 x 27 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse kindergrammofoon in koffer. Circa 1930. Afmeting: 8 x 16 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse mahoniehouten theestoven met binnenbakken en één appelketel. Bij één zijn de pootjes weg. Afmeting: 37 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Negen zilverplated soepkommen, ronde kom met vaste onderschotel versierd met een rand met voluten, cartouches en bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: ø19x8cm. Acht maal goed, ééntje losse voet. In goede staat
19e Eeuwse Chinese of Japanse bronzen vaas met draken en florale decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Antieke bronzen tafelbel in de vorm van een dame met hoepelrok. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Oude Agio Wilde Havanas reclamebord. Gelithografeerd op blik. Duizel Holland. Circa 1950 - 1960. Afmeting: 42 x 54 cm. In redelijk/goede staat.
Reclamebord uit de 40er - 50er jaren van Gold Dollar Cigaretten. Lithografie achter kunststof. Afmeting: 41,5 x 30 cm. In goede staat.
Lot van 78 stuks handgesmede spijkers met getallen of letters. Afmeting: circa 4 cm. In goede staat.