Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Majolica hang petroleumlamp, 1910
Resultaat: 60 EUR

Antieke Majolica hang petroleumlamp. Circa 1910. Geëlektrificeerd. Afmeting: circa 65 x 40 cm ø. In goede staat.

2x Staande petroleumlampen
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke staande petroleumlampen voeten. Later geëlektrificeerd. Bestaande uit: Eén maal circa 1880, historisme, compositie metaal. Eén maal Majolica, gebloemd. Afmeting: H 33 - 45 cm. In goede st...

Voor-oorlogse scheepsseinlamp
Resultaat: 60 EUR

Grote voor-oorlogse messing scheepsseinlamp. Gemerkt Meteorite 46749. Geëlektrificeerd. Afmeting: 55 x 24 cm ø. In goede staat.

2x Miniatuur tinnen appelketeltjes
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke miniatuur tinnen appelketeltjes. 19e Eeuw en circa 1900. Afmeting: ø 7 - ø 7,5 cm. In goede staat.

4x Tinnen klepkannen
Resultaat: 60 EUR

Vier maal antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Schenkkan, schroefdekselhouder, klepkan, bierpul met bodemtekst/stempels. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.

2x Bronzen wierookbrander
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Oosterse bronzen wierookbranders. Onder andere met cloisonne. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.

Chinees verguld altaarstuk
Resultaat: 60 EUR

Chinees houtgestoken verguld altaarstuk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26 x 39 x 4 cm. In goede staat.

2x Ivoren Maria beelden
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke ivoren Art Deco Maria beelden. Circa: 1930. Afmeting: 16 - 22 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites

Chocoladekan + stoof
Resultaat: 60 EUR

Vroeg 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen chocoladekan met figuren in landschap en goud decor. Met notenhouten stoof. Afmeting: 20 x 24 x 17 cm ø. In goede staat.

Inktstel (houtsnijwerk konijnen)
Resultaat: 60 EUR

Duits houtsnijwerk inktstel met twee konijnen en inktpot. Circa 1930. Afmeting: 12 x 34 x 19 cm. In goede staat.

Tibetaans sieradenkistje, 20e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Oud Tibetaans met leder bekleed sieradenkistje. Met goud decor, vier lades en deksel. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 24 x 35 cm. In goede staat.

3x 19e Eeuws antiek
Resultaat: 60 EUR

Drie maal 19e eeuws antiek. Bestaande uit: Tinnen miniatuur kraantjeskan. Miniatuur warmhoudkruik. Kleine keramieken theepot. Afmeting: 5 - 25 cm. In goede staat.

3x Gietijzeren vazen (klein)
Resultaat: 60 EUR

Drie kleinere gietijzeren tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: circa 40 x 18 cm ø. In goede staat.

Antieke His Master's grammofoon
Resultaat: 60 EUR

Antieke eikenhouten His Master's Voice grammofoon. Verlijming deksel los, verder in goede staat. Afmeting: 40 x 40 x 45 cm.

Antiek houten galjoen, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antiek houten galjoen met kanonnen en lederen zeilen. Circa 1900. Afmeting: 58 x 60 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

2x Dozen tuin-ornamenten
Resultaat: 60 EUR

Twee dozen betonnen tuin-ornamenten in Louis Seize-stijl. Afmeting: 80 x 60 x 60 cm. In redelijke staat.

Etui van roggehuid, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse etui/koker van roggehuid. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Kavel diverse aanstekers
Resultaat: 60 EUR

Kavel met diverse aanstekers van verschillende merken. Ongetest in diverse condities.

Delftse kist, 1940
Resultaat: 60 EUR

Antieke 19e eeuwse notenhouten gestoken kist met spiegel en koperdraad inleg (mist deels). Afmeting: 24 x 34 x 24 cm. In redelijk/goede staat.

2x Bronzen kandelaren, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee mooie grote 19e eeuwse bronzen Neo Renaissance kaarskandelaren. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Antieke bronzen kaarsenkroon
Resultaat: 60 EUR

Antieke 19e eeuwse bronzen Barok-stijl 12-lichts kaarsenkroon met afneembare armen. Afmeting: 77 x 60 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese wierookbrander
Resultaat: 60 EUR

Antieke Chinese bronzen wierookbrander met paradijsvogel decor. Bodemmerk. Afmeting: 14,5 x 15 cm ø. In goede staat.

Ca. 35 Aanstekers
Resultaat: 60 EUR

Kavel met ca. 35 aanstekers waaronder; Penguin, Prisca, Crown Grace, Emrich, Diplomat, Pigeon, Consul Amor, Brother. Ongetest in diverse condities.

Antieke bijbel 1716
Resultaat: 60 EUR

Antieke bijbel anno 1716 met messing sluitingen. Staten Generael. Dordrecht, Pieter Keur en Amsterdam, Pieter Rotterdam. Originele band. Beschadigd. Afmeting: 11 x 35 x 23 cm. In matige staat.