Drie oude rode Japanse snuffbottles, divers. Afmeting; 7 - 8 cm. In goede staat.
Twee Russische lakwerk doosjes. Handbeschilderd met scheepvaart decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.
Oude Escher-stijl Sphere kunstbol op metalen standaard. Met engelen en vleermuizen decor. Afmeting: ø 8,5 cm. In goede staat.
17e - 18 Eeuwse houtgestoken reliëf met twee putti's en kroon. Afmeting: 15 x 27 x 3,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese 1/4 viool mmet neksteun en strijkstok, compleet in etui. In goede staat
GEWA Ideale 1/4 viool met neksteun en strijkstok, compleet in etui. Schade bovenblad, verder in goede staat.
GEWA Ideale 1/4 viool in etui met strijkstok en neksteun. In goede staat.
Antieke eikenhout gestoken staande lamp met klauwpoten. Circa 1920. Afmeting: 156 cm. In goede staat.
Vier antiquarische affiches van Circus Toni Boltini. Lithografie op papier. Afmeting: circa 46 - 60 cm. In goede staat.