Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Tinnen snavelkannen
Resultaat: 70 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Duitse tinnen snavelkannen. Merktekens. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.

2x Tinnen schenkmaat kannen
Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuwse tinnen schenkmaat kannen. Frankrijk. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.

Antiek bronzen tafelbel
Startprijs 75 EUR

Antieke bronzen tafelbel in de vorm van een dame met hoepelrok. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

4x Tinnen klepkannen
Resultaat: 60 EUR

Vier maal antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Schenkkan, schroefdekselhouder, klepkan, bierpul met bodemtekst/stempels. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.

6x Diverse tinnen kannen
Startprijs 60 EUR

Zes diverse antieke tinnen kannen met diverse merktekens. Afmeting: 15 - 31 cm. In goede staat.

2x Tinnen kraankannen
Startprijs 60 EUR

Twee antieke 18e - 19e eeuwse tinnen kraantjeskannen. Eén beschilderd, deukjes. Eén mist kraansluiting. Afmeting: 40 - 46 cm. In redelijke staat.

2x Antiek tin
Resultaat: 50 EUR

Twee maal antiek tin. 19e Eeuw. Bestaande uit: Grote gegraveerde samovaar. Engelse chocolade kan, gegraveerd. Afmeting: 24 - 55 cm. In goede staat.

Amsterdams haardstel, 1900
Startprijs 80 EUR

Antieke zes-delige Amsterdamse messing haardset. Met kandelaren. Renaissance-stijl. Circa 1900. Afmeting: 136 cm. In redelijk/goede staat.

Haardset+scherm, blaasbalg
Resultaat: 50 EUR

Complete antieke messing haardset met vier-delige garnituur, haardscherm en blaasbalg. Afmeting: 54 - 84 cm. In goede staat.

Koperen aker 18e -19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

18e - 19e Eeuwse koperen genagelde aker met hengsel. Afmeting: 27 x 40 cm ø. In goede staat.

Louis Vuitton tas, Shoulder Bag Salsa
Startprijs 250 EUR

Originele Louis Vuitton Paris tas. Model Shoulder Bag Salsa. Leer. Afmeting: 22 x 24 x 6 cm. In goede staat.

Louis Vuitton tas, Damier Ebene Neverfull
Resultaat: 250 EUR

Originele Louis Vuitton Paris tas. Met tasje aan ketting. Model Damier Ebene Neverfull. Canvas. Afmeting: 24 x 23 x 10 cm. In goede staat.

Bruno Magli tas, Bologna Italia
Startprijs 200 EUR

Originele Bruno Magli tas. Bologna Italia. Met dobbelstenen, binnenin verguld. Canvas. Afmeting: 22 x 30 x 9 cm. In goede staat.

12 Chinese gelukskralen
Startprijs 100 EUR

Twaalf Chinese gelukskralen. 3-5cm.

Grote Engelse messing scheepstelegraaf
Resultaat: 75 EUR

Grote antieke Engelse messing scheepstelegraaf Bendix Brooklyn N.Y. CA. 15316 - A. Komt uit een victory. Aan één zijde mist de hendel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 112 x 32 cm ø. In redelijke staa...

Antieke messing haardset, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Antieke messing haardset in gietijzeren standaard. 19e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Antieke gietijzeren haardset, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke vier-delige gietijzeren geëmailleerde haardset in de vorm van een ridder. Circa 1900. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Antieke potkachel, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke potkachel uit Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.

Haal + ketel, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse ijzeren haal en ijzeren ketel op driepoot. Afmeting: 34 - 110 cm. In goede staat.

Oude tafellamp
Startprijs 50 EUR

Oude messing tafellamp met gebloemde glazen kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Antieke staande lamp
Resultaat: 80 EUR

Antieke staande compositie metalen lamp. Antiek dubbel figuur, Griekse vrouw met kind. Afmeting: H 69 x 30 cm ø. In goede staat.

2x Plated, vergulde tafellampen
Startprijs 60 EUR

Twee plated en vergulde tafellampen. Griekse zuilen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

2x Marmeren tafellampen
Resultaat: 150 EUR

Twee marmeren tafellampenvoeten in Griekse zuilvorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Oude staande lamp, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR

Oude handbeschilderde compositie metalen staande lamp. Stukje mist. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In redelijk/goede staat.