Oude kristalglazen kroonluchter. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 40 x 50 cm ø. In goede staat.
Oude blauw-glazen Venetiaanse lamp in metalen houder. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 27 cm ø. In goede staat.
Grote plafonniere met kristalglas + verguld messing. Circa 1950. Afmeting: ø 55 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Franse tafellamp met edelman. Circa 1890. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Oude messing met kristal kroonluchter. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Circa 60 x 60 cm ø. In goede staat.
Vergulde grote messing tafellamp met onyx basement. Zittende jongen. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Moderne glazen design appellamp. Prisma Leuchten Germany. Mondgeblazen. Afmeting: 20 x 17 cm ø. In goede staat.
Oude Leader vintage bureaulamp. Zwart/wit kunststof + chrome. Circa 1960. Afmeting: 35 x 47 x 10 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek Oosters. Bestaande uit: Chinese koperen damestas met draken. Oosterse gebedsrol met inleg. Japanse cloisonne bloempot. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese voorwerpen. Bestaande uit: Chinese gesigneerde dekseldoos met florale decors en vogels, plated. Chinese gong met gravering, kopergeslagen, plated. Afmeting: 9,5 - 27,5 cm. In goed...
19e Eeuwse bronzen Chinese vaas met abrikozenbomen en vogel decor. Eén deuk. Afmeting: 32 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.
Lot divers oud/antiek, onder andere Asiatika. Bestaande uit: Terracotta figuur, benen engel, Chinese natuurstenen figuur, jade beer, twee boeddha's, gorilla aansteker etc... Afmeting: 3 - 10 cm. In re...
Oud Chinees rolschilderij met florale decor + signatuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 180 x 80 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese op zijde geborduurde kunstwerken met fruit, floraal en vlinder decor. 20e Eeuw. Afmeting: 50 - 55 cm. In goede staat.
Twee antieke Oosterse bronzen wierookbranders. Onder andere met cloisonne. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.
Twee oude Tibetaanse handgewerkte Tangka's op zijde. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 72 cm + 125 x 79 cm. In goede staat.
Twee antieke Tibetaanse Tangka's. Handgewerkt op zijde. Eén met scheur buiten schilderwerk. Afmeting: 114 x 76 cm + 130 x 63 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Tibetaanse Tangka. Handbeschilderd op zijde. Afmeting: 112 x 64 cm. In goede staat.
Groot lot antiek Oosters handwerk op zijde etc. Diverse voorstellingen, floraal, figuren etc. Afmeting: circa 40 - 180 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke vijf-delige messing Perzische specerijen set met florale en dieren decors. Afmeting: 8 - 19 cm. In goede staat.
Antiquarisch religieus boekje in lamslederen band. Anno 1675. Imitatione Christi Thoma Kempis Libir quatuor Jacobi Merlo Horst II Coloniae Apud. Balth ab Egmad. Met gravures. Afmeting: 14 x 8 x 3,5 cm...
Antieke Quatro bijbel Staten Generaal te Haarlem door Joh. Enschede en Zn. 1782. Lederen band zonder rug. Gedateerd 1822. Afmeting: 13 x 29 x 24 cm. In redelijke staat.
Drie antiquarische Duitse boeken. Onder meer: Poetische Sagen der Vorzeit 1817 von Declamator G.F. Colbrig. Sammelung Tierärtztlichen gutachten handbuch von Dr. Wern. Theod. Jos. Spinda 1836. Fall des...
Antiquarische Duitse map met kleurplaten. Alte Kaiserstadt Goslar, Verlag Franz Jaeger, Goslar. Afmeting: 70 x 50 x 4 cm. In redelijk/goede staat.