Twee antieke koperen tabaksdozen. Eén maal ovaal, 18e - 19e eeuw, onduidelijk decor. Eén maal 18e eeuw met embleem. Afmeting: 9 - 12,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vergulde antieke messing snuiftabaksdoos met geëmailleerd decor. Twee beschadigingen. Circa 1800. Afmeting: 8,5 x 2,7 x 3,2 cm. In redelijk/goede staat.
Collectie oude bakelieten langspeelplaten met platenspeler SRT. Deksel (pvc) gelijmd. Afmeting: 30 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Chinees ivoren figuur. Chinese wijsheer met handen op zijn rug. Gesigneerd, bodemmerk. Afmeting: H 10,5 cm. In goede staat.
Drie oude dames bontjassen. Divers. Afmeting: 70 - 110 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten grammofoon. Circa 1930. Gemerkt Chantal. Opdraaiveer defect. Afmeting: 35 x 34 x 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse schildpad dekseldoos met sluiting. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse cloisonne pijpvazen met pioenrozen en vogel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 26 x 17 cm ø. In goede staat.
Oude Hollandse schooltas van hout met schuif en beschildering. 20e Eeuw. Afmeting: 44 x 26 x 11 cm. In goede staat.