Antieke Indiase lakwerk deksel hengselmand. Houtgestoken met figuren en metalen cobra's. Circa 1900. Afmeting: 43 x 35 x 29 cm. In goede staat.
Groot voor-oorlogs scheepskompas. Korea Ship Chandler & Co. Ltd. Busan Work. Met beschermkap. Afmeting: 40 x 47 x 30 cm. In goede staat.
Grote antieke scheepvaartkijker. Met waterpas en kompas ingebouwd. Circa 1900. H. Barrows & Co. London. In originele opbergkist. Afmeting: 13 x 42 x 23 cm. In goede staat.
Antiek voor-oorlogs scheepskompas met bronzen behuizing. Afmeting: 70 x 38 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse bronzen Barok kaars-kroonluchter. Zes-lichts, één arm gerepareerd. Afmeting: 40 x 45 cm ø. In goede staat.
Twee antieke marmeren cassolettes met vergulde bronzen ornamenten. Circa 1900. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Oude Tibetaanse hoofdbekleding met kralen en koraal penningen etc. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 22 x 18 cm. In goede staat.
Vier antiquarische affiches van Circus Toni Boltini. Lithografie op papier. Afmeting: circa 46 - 60 cm. In goede staat.
Antieke bronzen hanglamp met putti. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 47 cm ø. Eén arm gerestaureerd. In redelijke staat.
Grote negen-delige oude wit marmeren schouw. 20e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 112 x 151 x 29 cm. In goede staat.
Oud polychrome beschilderd carrouselpaard. Gemonteerd op standaard. Staart mist. 20e Eeuw. Afmeting: 86 x 90 x 28 cm. In goede staat.
Reclameplaat uit de 40er - 50er jaren van Tungsram Krypton gloeilampen. Op blik gelithografeerd. Afmeting: 35,5 x 23 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse bronzen dekselcoupes met wit Carrara marmer. Paar minimale chips. Afmeting: 27 x 15 cm ø. In goede staat.
Drie maal oud tin. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dekseldoos met eikel decor. Dekseldoos met bloemen, vlinder decor. Schaal, floraal met insecten decor. Tweemaal Frieling Zinn, één maal Peltro tin. Afmeting...
Duits metalen Jugendstil clipbord. Circa 1915. Fabrik Technische Gummiwaren und Schlauchweberei Mechanische Treibriemen Fabrik. Afmeting: 19 x 11 x 1 cm. In goede staat.
Vier maal divers antiquarisch gelithografeerd. Bestaande uit: Kalender 1858, A La Campagne Bruxelles. Katholieke Schoolkolonies Diploma 1919. Prijskamp en Tentoonstelling van gekleede poppen 1916, dip...
Vier-delige kaptafelset met malachiet, floraal met putti en messing. Afmeting: 17 - 37 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil tafelbarometer met thermometer. Circa 1910. Zweepslag, florale decor en vergulde medaillon. Compositie metaal. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Oude Jugendstil-stijl vergulde jardiniere met zweepslag decor en vrouwenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 49 x 18 cm. In goede staat.
Twee decoratieve messing fotolijsten in Louis Seize-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 11 cm. In goede staat.
Antiek Jugendstil inktstel met geit. Circa 1915. Gesigneerd N. Vidas. Afmeting: 15 x 21 x 13 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse cloisonne pijpvazen met pioenrozen en vogel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 26 x 17 cm ø. In goede staat.
Oud Chinees rolschilderij in originele koker. Rots en dorp. 20e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 155 x 60 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke bronzen Chinese cloisonne tempelleeuw. Florale decor. Afmeting: 28 x 27 x 15 cm. In goede staat.