Grote koperen met messing staande Art Deco lamp. Met gemarmerde glazen bol en kap. Circa 1930. Afmeting: 165 x 38 cm. In goede staat.
18e Eeuwse gestikte merklap. Monogram CSM. Anno 1756. Afmeting: 28 x 33 cm. In goede staat.
Twee grote messing tafellampen in Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 40 cm ø. In goede staat.
Twee grote betonnen tuin-ornamenten met fruit. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 35 cm ø. In goede staat.
Antiek inktstel met leeuw. Compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: 15 x 29 x 17 cm. In goede staat.
Antiek houten galjoen met kanonnen en lederen zeilen. Circa 1900. Afmeting: 58 x 60 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Drie kleinere gietijzeren tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: circa 40 x 18 cm ø. In goede staat.
Oude kristallen hanglamp. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 25 cm ø. In goede staat.
Tinnen Louis Seize kastanjevaas met leeuwenkoppen. Handbeschilderd, vee decors. Circa 1800. Afmeting: H 32 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws verguld houten kruis met porseleinen corpus christi. Onder glazen stolp. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuws ijzerwerk. Bestaande uit: Venster met draak. Muuranker met jaartal. Afmeting: 97 x 37 cm en 76 x 23 x 65 cm. In goede staat.
Groot lot divers plated. 20e Eeuw. Onder andere: vazen, schalen, dekseldozen, kandelaren, bestek etc... Afmeting: circa 8 - 55 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke lakstempels. Eén maal 19e eeuw, Romein. Twee maal verguld, voor hangers. Afmeting: 5 - 7 cm. In goede staat.
Messing met groen-glazen bureaulamp. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 20 x 23 cm. In goede staat.
Twee antieke houten maatneemstokken. Mahonie. Afmeting: 61 - 112 cm. In goede staat.
Metalen mini harnas met hellebaard. 21e Eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Oud Tibetaans met leder bekleed sieradenkistje. Met goud decor, vier lades en deksel. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 24 x 35 cm. In goede staat.
Chinees houtgestoken verguld altaarstuk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26 x 39 x 4 cm. In goede staat.
Oude vergulde trompet in koffer. Nr. 0895462. Afmeting: 54 x 23 x 14 cm. In goede staat.
Jugendstil schaal + keramieken dienblad. 20e Eeuw. Eén houder stang los. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Tibetaanse Tangka's. Handgewerkt op zijde. Eén met scheur buiten schilderwerk. Afmeting: 114 x 76 cm + 130 x 63 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Schenkkan, schroefdekselhouder, klepkan, bierpul met bodemtekst/stempels. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Duitse tinnen snavelkannen. Merktekens. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.
Drie maal antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Model Rembrandt kan, Jan Steen kan en maatbeker. Merktekens. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.