Engelse mahoniehouten barometer. 20e Eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
Vijf maal Japans cloisonne. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Vaas, 19e eeuw. Een hengselmand, eerste helft 20e eeuw. En drie maal miniatuur, 20e eeuw. Afmeting: 5 - 11,5 cm. In goede staat.
Twee 19e - 20e eeuwse messing vijzels met stampers. Afmeting: 11 - 21 cm. In goede staat.
Groot Japans cloisonne ei met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Lot diversen. Onder andere: Chinese terracotta figuren (8x), benen bol en beschadigde vaas. Afmeting: 11 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Jaren '70 melkglazen bollamp. Afmeting: 22 x 22 cm ø. In goede staat.
Oude kristalglazen kroonluchter. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 40 x 50 cm ø. In goede staat.
Handbeschilderd Hindelopen presenteertableau. Monogram A.J. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 36 x 2 cm. In goede staat.
Antieke mechanische schouwophaal montuur met messing, in krat. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: circa 70 x 50 x 50 cm. In redelijk/goede staat.