Lot diversen, antiek. Onder andere: 19e Eeuwse grote glazen kerstballen, goed. Engelse kastkommen, beschadigingen. Dekseldoos etc... Afmeting: 40 x 50 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke 19e eeuwse bronzen Barok-stijl 12-lichts kaarsenkroon met afneembare armen. Afmeting: 77 x 60 cm ø. In goede staat.
Twee mooie grote 19e eeuwse bronzen Neo Renaissance kaarskandelaren. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse grammofoon. Gemerkt Cliftophone. Circa 1920. Afmeting: 19 x 33 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
Kopie van een antieke Chinese opiumpijp. 21e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Oud Japans lakwerk sieradenkistje met deksel en twee lades. Goudkleurige beschildering hexagoon. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 21 x 21 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Japanse bronzen kalebas-vormige schenkkan met bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse notenhouten gestoken kist met spiegel en koperdraad inleg (mist deels). Afmeting: 24 x 34 x 24 cm. In redelijk/goede staat.