19e Eeuwse Franse boulle likeurkelder zonder karaffen en glazen. Circa 1870. Afmeting: 26 x 30 x 22 cm. In goede staat.
Grote oude Russische handbeschilderde lakwerk doos met parelmoer en scheepvaart decor. Gesigneerd. Afmeting: 3 x 15 x 9 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen hanglamp met bekroonde leeuwenkoppen. Tien-lichts. Circa 1920. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse gietijzeren tafel voor vaas of bloempot. Met phenixen. Afmeting: 89 x 35 cm ø. In goede staat.
Twee grote messing tafellampen in Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 40 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse gietijzeren koffiebrander met stoof. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.
Grote plafonniere met kristalglas + verguld messing. Circa 1950. Afmeting: ø 55 x 25 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Amfora siervazen met Griekse figuren op marmeren basement. Compositie metaal. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Twee grote kristallen wandlampen, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 84x45x30cm.
Marmeren zuil, zalm-kleurig. 20e Eeuw. Afmeting: 88 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse tinnen zuigbeker of 'schapenkannetje' met bodemmerk. Afmeting: 9 x 7 x 12 cm. In goede staat.