Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen sta-lamp
Resultaat: 80 EUR

Grote bronzen sta-lamp met beschilderde glazen kap. Circa 1940 - 1960. Afmeting: H 158 cm. In goede staat.

4x Antiek houtwerk
Resultaat: 30 EUR

Vier maal antiek houtwerk. Bestaande uit: 3x Koekplanken en een slijpsteen in houder. Afmeting: 24 - 49 cm. In goede staat.

Antieke plated jardiniere, 1915
Resultaat: 30 EUR

Antieke Jugendstil plated jardiniere met glazen binnenbak en rozen decor. Circa 1915. Afmeting: 12 x 28 x 19 cm. In goede staat.

2x Keramieken dienbladen, 1915
Resultaat: 25 EUR

Twee kleinere Jugendstil keramieken dienbladen met vernikkelde omranding. Circa 1915. Eén pootje los er bij. Afmeting: 34 - 36 cm. In goede staat.

Schouw + electrische haard
Resultaat: 55 EUR

Creme-kleurige gipsen schouw met electrische haard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 35 x 140 cm. In goede staat.

Lot antiek koper/messing werk
Resultaat: 50 EUR

Divers antiek koperwerk. Twee kandelaren, 18e eeuw. Eikenhouten emmer met messing, strijkijzer, tabaksdoos etc.. Afmeting: 15 - 34 cm. In redelijk/goede staat.

Treef, Vrijmetselaar
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuws bronzen vrijmetselaars treef met tekens. Afmeting: 21,5 x 11,5 x 2 cm. In goede staat.

Antiek inktstel, 1880
Resultaat: 35 EUR

Drie-delig Duits antiek plated messing historisme bureau-inktstel met figuren, putti etc. Circa 1880. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.

Engelse barometer, Mahonie
Startprijs 35 EUR

Engelse mahoniehouten barometer. 20e Eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.

3x Oud Oosters koperwerk
Startprijs 35 EUR

Drie maal oud Oosters koperwerk. Bestaande uit: Octagonale dekselpot en twee schalen, China. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.

Antieke Chinese wierookbrander
Resultaat: 60 EUR

Antieke Chinese bronzen wierookbrander met paradijsvogel decor. Bodemmerk. Afmeting: 14,5 x 15 cm ø. In goede staat.

Antieke theestoof + ketel
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse notenhouten theestoof met bandintarsia en koperen ketel. Afmeting: 57 x 36 cm. In goede staat.

21 Aanstekers, patronen
Resultaat: 50 EUR

Kavel met 21 aanstekers in de vorm van patronen van onder andere: Imco, Flamidor, Winchester. Ongetest in diverse condities.

20 Aanstekers
Resultaat: 40 EUR

Kavel met 20 aanstekers waaronder; Ronson Varaflame, Rowenta Snip, Bergmann, Poppell, Ronson Mini-Rover(3x), Leplat, Ibelo, Augusta Automatic, Orion 77, K 300 M, Bracker. Ongetest in diverse condities...

20 Aanstekers
Resultaat: 40 EUR

Kavel met 20 aanstekers waaronder; Sim, Kawee, Flambeau, Augusta Automatic, Silvermatch, Helo, Colibri, Regent, Ibelo.. Ongetest in diverse condities.

22 Aanstekers
Resultaat: 40 EUR

Kavel met 22 aanstekers waaronder; Golf, Rowenta, Augusta Automatic, Mylflam Passat, Kawee, Augusta Lünser, Consul, Zünder Duplex, Bergmann, Mylflam Pirat, Classic Novo, Bavaria Diplomat, Ibelo. Onget...

33 Aanstekers
Resultaat: 50 EUR

Kavel met 33 aanstekers waaronder; Rowenta Men, Kawee, Ibelight, Maruman, Win, Scorpio, Consul Amor, Ronson Mini-Rover, Consul, Ibelo M23, Compound, Ronson, Silvermatch, Saturn-I, Egra, . Ongetest in ...

Ca. 35 Aanstekers
Resultaat: 60 EUR

Kavel met ca. 35 aanstekers waaronder; Penguin, Prisca, Crown Grace, Emrich, Diplomat, Pigeon, Consul Amor, Brother. Ongetest in diverse condities.

Ca. 25 aanstekers
Resultaat: 35 EUR

Kavel met ca. 25 aanstekers waaronder; Colibri, Prince, Zaima Comus, Ibelo, Mylflam, Milo, Ronson, Consul, Omega, Sarome. Ongetest in diverse condities.

Ca. 27 aanstekers
Resultaat: 40 EUR

Kavel met ca. 27 aanstekers waaronder; Solidzünder, Zünder, Hadson, KW, Consul, Ronson, Noble. Omega, Zenith, Prince, Ibelo, Bentley, Leplat, Bergmann, Monopol, Ongetest in diverse condities.

Ca. 24 aanstekers
Resultaat: 50 EUR

Kavel met ca. 24 aanstekers waaronder; KW, Rowenta, Firefly, Consul, Leplat, Mylflam, Zenith, Pierre, Diplomat, Golf Gouverneur, Vulcano, Ongetest in diverse condities.

Antieke Duitse wandschotel 1701
Resultaat: 45 EUR

Antieke Duitse messing gehamerde wandschotel met damesportret. Anno 1701, MT, Dau. Met rondom druivenranken. Afmeting: ø 37 cm. In goede staat.

4 Plated kandelaren
Resultaat: 40 EUR

Vier plated kaarskandelaren. Gemerkt Wallace. 20e Eeuw. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.

2x Lampje met beeld
Resultaat: 40 EUR

Twee oude compositie metalen lampen met figuren, 17e eeuwse ridder figuren. Met glazen kappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 66 x 21 cm ø. In goede staat.

3x Art Deco koperwerk
Startprijs 40 EUR

Drie maal Art Deco kopergeslagen. Circa 1930. Onder andere: Amsterdamse school schaal. Friese schaal, Buikstra Grouw. Vaas. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.

2x Messing kandelaren, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Twee messing Empire-stijl kaarskandelaren. 19e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

5-Delige Biedermeier rookset
Resultaat: 40 EUR

Vijf-delige 19e Eeuwse notenhouten Biedermeier rookset. Afmeting; 23 x 22 cm ø. In goede staat.

8-Delig Plated servies + tablet
Resultaat: 95 EUR

Acht-delig antiek plated servies met keramieken tablet, riviergezicht met molen. Afmeting: 6 - 53 cm. In goede staat.

3x Indonesisch, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR

Drie maal Indonesisch houtsnijwerk met koperdraad inleg. Bestaande uit: Twee figuren, één messing bel met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 43 cm. In goede staat.

Antieke emmer + kolenstoof
Startprijs 45 EUR

19e Eeuwse grote messing emmer met polychromie zwart-rood, en één koperen kolenstoof. Afmeting: 38 x 34 cm ø. In goede originele staat.

2x Barok kandelaren
Resultaat: 45 EUR

Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaren met cherubijnkoppen. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Empire kraankan
Resultaat: 50 EUR

Koperen samovaar 19e eeuws met leeuwenkoppen, ringen, leeuwenpoten kolenlade en gemerkt Fiddian, 1e helft 19e eeuw 39cm Cond:G

Antieke bijbel 1716
Resultaat: 60 EUR

Antieke bijbel anno 1716 met messing sluitingen. Staten Generael. Dordrecht, Pieter Keur en Amsterdam, Pieter Rotterdam. Originele band. Beschadigd. Afmeting: 11 x 35 x 23 cm. In matige staat.

Plated dienblad
Resultaat: 50 EUR

Groot dienblad, achtkantig, met plated gezaagde rand met floraal biedermeier decor. Met houten bodem. 50x37x4cm. In goede staat

Theestoof, 19e eeuw
Resultaat: 55 EUR

Vroeg 19e eeuwse Louis Seize mahoniehouten theestoof met bandintarsia, ringbeslag, messing pootjes en ketel. Afmeting: 67 x 29 x 28 cm. In goede staat.

Schrijfsecretaire (reismodel)
Resultaat: 60 EUR

Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten reisschrijfkist met boulle koperinleg en zijwaartse lade. Afmeting: 13 x 36 x 26 cm. In zeer goede staat.

Bronzen lavobo, 18e eeuw
Resultaat: 55 EUR

18e eeuwse bronzen lavabo met twee tuiten en hengsel. Afmeting: 10 x 32 x 18 cm ø. In goede staat.

2x Betonnen tuinbeelden
Resultaat: 60 EUR

Twee betonnen tuinbeelden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 64 - 76 cm. In goede staat.

2x Antiek ivoren beeld
Resultaat: 60 EUR

Twee antiek ivoren beelden: 1x Antieke Afrikaanse ivoren damesbuste op basement. Circa 1930. Afmeting: 10 cm. In goede staat. en 1x Antieke Japanse ivoren geisha met bodemmerk. Circa 1900. Mist paraso...

Tiffany-stijl hanglamp
Resultaat: 60 EUR

Blauwe Tiffany-stijl glas-in-lood hanglamp met florale decor. 21e Eeuw. Afmeting: 30 x 46 cm ø. In goede staat.

Louis Seize-stijl hanglamp
Resultaat: 60 EUR

Vergulde bronzen Louis Seize-stijl hanglamp met twee glazen kappen. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 40 cm. In goede staat.

Antieke bestekcassette+bestek
Startprijs 60 EUR

Antieke bestekcassette van notenhout met plated visbestek. Circa 1900. Afmeting: 7 x 36 x 26 cm. In goede staat.

2 Delen Afrika
Resultaat: 60 EUR

Twee maal Afrikaans houtsnijwerk. Onder andere: Masker Nigeria, polychrome, Yoruba-stam. Beeld Kongo, Pende-stam. Genezingsbeeld. Polychromie. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.

4 Afrikaanse maskers
Resultaat: 60 EUR

Vier oude Afrikaanse houtgesneden maskers. Onder andere: Kongo, polychrome, Kuba Ngaady masker. Masker Nigeria, Yoruba-stam, Fetisch, hout/riet/jute. Dan-masker, Ivoorkust, stofomranding met baard. Gr...

Antieke koperen koffiekan, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke koperen koffiekan met brander. Circa 1900. Deurtje vervangen. Afmeting: H 38 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Droste winkelblik
Startprijs 65 EUR

Antiek Droste (chocolade) winkelblik. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: 12 x 33,5 cm ø. In goede staat.

Documentenkistje
Resultaat: 70 EUR

Prachtige gepolitoerde vroeg 19e eeuwse mahoniehouten dekselkist met handgrepen. Afmeting: 21 x 28 x 17 cm. In zeer goede staat.

9 Plated soepkommen
Startprijs 70 EUR

Negen zilverplated soepkommen, ronde kom met vaste onderschotel versierd met een rand met voluten, cartouches en bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: ø19x8cm. Acht maal goed, ééntje losse voet. In goede staat