Vijf maal oud beschilderd lakwerk. 20e Eeuw. Onder andere: Japan en Rusland. Afmeting: 8 - 19,5 cm. In goede staat.
Antieke Engelse weegschaal met twee messing gewichten sets. Circa 1900. Afmeting: 14 - 41 cm. In goede staat.
Vier maal koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie strijkijzers en één treef. Afmeting: 18 - 28 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde houten lokeend. Circa 1900. Afmeting: 12 x 32 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Japanse cloisonne gemberpot met florale decors. Circa 1900. Afmeting: 18 x 14 cm ø. In goede staat.
Antieke Japanse cloisonne dekselpot met florale decor. Circa 1900. Afmeting: 20 x 15 cm ø. In goede staat.
Oude 'Hennessy Cognac' St. Bernard reclame hond. Handbeschilderd. Circa 1960. Afmeting: 24 x 26 x 10 cm. In goede staat.
Antiquarische schoolplaat. Daniël met leeuwen. Uitgave J. Brandt & Zoon. Lith. J. Pander. Afmeting: 81 x 60,5 cm. In redelijke staat.
Notenhouten stickbarometer met koper. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 112 cm. In goede staat.
Oud Chinees rolschilderij met florale decor + signatuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 180 x 80 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek Oosters. Bestaande uit: Chinese koperen damestas met draken. Oosterse gebedsrol met inleg. Japanse cloisonne bloempot. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Oude Leader vintage bureaulamp. Zwart/wit kunststof + chrome. Circa 1960. Afmeting: 35 x 47 x 10 cm. In goede staat.
Oude messing tafellamp met gebloemde glazen kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antieke vier-delige gietijzeren geëmailleerde haardset in de vorm van een ridder. Circa 1900. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Vijf-delige oude tinnen set. Voor-oorlogs met dienblad, roomstel, koffiekan en kandelaar. Afmeting: 10 - 40 cm. In goede staat.
Drie maal antiek tin, divers. Bestaande uit: 19e Eeuwse kroontjeskan. Engelse dekseldoos met leeuwenkoppen. Plaquette met jachthond. Afmeting: 20 - 41 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Louise Seize bronzen vijzel met stamper. Afmeting: 12,8 x 13 cm ø. In goede staat.
Antieke Japanse of Chinese bronzen siervaas met bloesemtakken en vogels decor. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen bloempot met bodemmerk en florale decor met roofvogels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 20 cm ø. In goede staat.
Twee decoratieve messing fotolijsten in Louis Seize-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 11 cm. In goede staat.
Oude Jugendstil-stijl vergulde jardiniere met zweepslag decor en vrouwenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 49 x 18 cm. In goede staat.
Drie maal oud tin. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dekseldoos met eikel decor. Dekseldoos met bloemen, vlinder decor. Schaal, floraal met insecten decor. Tweemaal Frieling Zinn, één maal Peltro tin. Afmeting...
19e Eeuwse grote messing emmer met polychromie zwart-rood, en één koperen kolenstoof. Afmeting: 38 x 34 cm ø. In goede originele staat.
Drie maal Indonesisch houtsnijwerk met koperdraad inleg. Bestaande uit: Twee figuren, één messing bel met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 43 cm. In goede staat.
Twee messing Empire-stijl kaarskandelaren. 19e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Drie maal Art Deco kopergeslagen. Circa 1930. Onder andere: Amsterdamse school schaal. Friese schaal, Buikstra Grouw. Vaas. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten theestoof met bandintarsia en koperen ketel. Afmeting: 57 x 36 cm. In goede staat.
Antiek Hollands blikken beschilderd dienblad met florale en landschap decor. Afmeting: 28 x 54 cm. In goede staat.
Antieke Duitse zender apparatuur met koptelefoon met antenne. Gemerkt Neufeld & Kuhnke Kiel. Niet getest. Afmeting: 14 x 20 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Oude 220 Volt kofferplatenspeler. 50-er Jaren. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 13 x 35 x 28 cm. In redelijk/goede staat.
Aparte radio apparatuur, voor-oorlogs, met bakeliet en hout. Binnenwerk zichtbaar onder deksel. Transformator, twee lampen etc. Afmeting: 20 x 36 x 29 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 30 x 29 cm ø. In goede staat.
Oude messing vergulde Louis Seize-stijl wandlamp met kristal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 51 x 37 x 15 cm. In goede staat.
Oude geëmailleerde messing Heilig Kruis met monogram A.P. 20e Eeuw. Afmeting: 19,5 x 15 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese Mahjong spelen in doos. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 34 x 7 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen plaquettes in eikenhouten lijsten. Interieurs met figuren. Circa 1900. Afmeting: 10 x 12 cm. In goede staat.
Lot diversen oud/antiek. Onder andere: Gietijzeren figuur, 18e - 19e eeuw. Yixing, filigrain, porselein. Afmeting: 6 - 15 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen voorwerpen. Bestaande uit: Sluitgewichten set. Penning, Laur-Jansz-Coster 1909 - 1934. Federatie boekdrukkerijen bonden. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.
Oud/antiek spel. Houten speelbord met benen fiches etc. Afmeting: 2 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Hollandse Biedermeier messing ketels. Afmeting: ø 24 - ø 26 cm. In goede staat.
Oude zeven-delige Chinese kalligrafeerset, kunstwerk in doos, inktsteen en Chinees messing telraam. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 8 - 26 cm. In goede staat.
Antieke voor-oorlogse telefoon. Hangmodel. Afmeting: 36 x 23 x 14 cm. In goede staat.
Antieke opaline glazen handbeschilderde (floraal) tafellamp. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 16 cm ø. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse messing reisschrijfset. Penhouder + inktpot. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Oude kristallen hanglamp. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 65 cm ø. In goede staat.
Twee vergulde messing wandlampen in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 24 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Engelse palissanderhouten barometer met tinnen platen. Lichte schades. 19e Eeuw. Afmeting: 95 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Frans boulle kistje met rood schildpad, messing buitenrand gelijmd en klein hoekstukje weg. Afmeting: 15,5 x 8 x 5 cm. In redelijke staat.