Twee antieke petroleumlampen met keramieken tussenstukken. In Renaissance-stijl. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 54 x 11 cm ø. In goede staat.
Antieke notenhouten Portre Montre met zakhorloge. Circa 1900. Afmeting: 22 x 17 x 7 cm. In goede staat.
Twee antieke scheermessen. Cadman & Sons Sheffield England. In houten doosje. Afmeting: 18 x 7 x 2,5 cm. In goede staat.
Groot Japans benen basement, opgebouwd uit rechthoekige stukken been. 20e Eeuw. Afmeting: 4 x 61 x 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese kerfsnede offerkist voor muntinworp. Kerkelijk. Zeer gedetailleerd.! Afmeting: 21,8 x 22 x 21 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinese of Japanse tinnen vazen met messing florale decors. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen tafellamp. Circa 1900. Bloemenmeisje, La Bouqueterie. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Antieke Franse tafellamp met edelman. Circa 1890. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Tien oude diverse emailleborden. 20e Eeuw. Afmeting: circa 10 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke bronzen penkandelaar met hondenpootjes. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen vaas met dansende Griekse vrouwen. Later omgebouwd tot lampenvoet. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Marmeren tafelstuk met bronzen melkmeisje. Circa 1920. Afmeting: 21 x 26,5 ø. In goede staat.
Oude dekseldoos met ivoor imitatie, miniatuurschilderij op ivoor en vergulde messing monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 15 x 21 cm. In goede staat.
Grote gemerkte antieke tinnen klepkan met ramskop op deksel. Gemerkt, kroon A.P.J. en A.M. Afmeting: 34 x 17 cm ø. In goede staat.
Vergulde 19e eeuwse bronzen kaarskandelaar met putti. Circa 1860. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke messing tabaksdoos. Regalla Londres Cigarres. Bewerkt met hond, paardenkop, leeuwenpoten en guirlandes. Circa 1880. Afmeting: 20 x 23 x 19 cm. In goede staat.
Antiek Japans bronzen schaal met bamboe, libelle en kippen. Gemerkt. Afmeting: 3 x 16 cm ø. In goede staat.
Antieke Engelse reiskist met rolluik, lade en vakverdeling. Afmeting: 21 x 27 x 20 cm. In goede staat.
Antiek Engels messing + koper scheepskompas in houder. Kelvin & Hughes London. Afmeting: 3,5 x 6 x 5,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing kaarskandelaar met putti, op marmeren basement. Circa 1870. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee antiquarische reclame affiches gelithografeerd. Chicorée. La Renomme des Flandres door van de Kerckhove. Afmeting: 33 x 45 cm. In goede staat.
1/8 Viool Eastman, Chinees, met neksteun en strijkstok. Compleet in koffer en in goede staat
Onyx Evans Level 360 Gretsch drum company trommel. 21e Eeuw. Afmeting: 17 x 28 cm ø. In goede staat.
Marmeren tafelstuk met bronzen paarden en ruiter. Circa 1920. Afmeting: 17 x 35 x 20,5 cm. In goede staat.
Vergulde grote messing tafellamp met onyx basement. Zittende jongen. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Groot voor-oorlogs scheepskompas. Korea Ship Chandler & Co. Ltd. Busan Work. Met beschermkap. Afmeting: 40 x 47 x 30 cm. In goede staat.
Antieke 7-dagen scheermessen set in originele doos. Warranted Real German, Hollow Ground, E.S. Hill & CE London. Afmeting: 17 x 8 x 4 cm. In goede staat.
Oude Chinese trekpot met wit metaal en hoorn? Met draken grip. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 20 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse bronzen dekselcoupes met wit Carrara marmer. Paar minimale chips. Afmeting: 27 x 15 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinese of Japanse bronzen pot met draken decor. Afmeting: 32 x 29 cm ø. In goede staat.
Jugendstil/Art Deco plated messing tafellamp met ibis op lelieblad. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Oude bronzen staande lamp met bronzen figuur. Neo-Renaissance. 20e Eeuw. Afmeting: 173 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten theestoof met ketel en comfoor. Empire-stijl, met zuilen en messing. Afmeting: 50 x 33 cm ø. In goede staat.
Grote Chinese bronzen kaarskandelaar met olifant en lotusbloem. 21e Eeuw. Afmeting: 90 x 50 x 35 cm. In goede staat.
Grote Chinese bronzen kaarskandelaar met olifant en lotusbloem. 21e Eeuw. Afmeting: 90 x 50 x 35 cm. In goede staat.
Oude beige damasten servet. Ontwerp M.C. Escher 1955. Voor van Dissen & Zn. Enschede. Afmeting: 59 x 57 cm. In goede staat.
Antieke Indiase lakwerk deksel hengselmand. Houtgestoken met figuren en metalen cobra's. Circa 1900. Afmeting: 43 x 35 x 29 cm. In goede staat.
Vier maal divers antiquarisch gelithografeerd. Bestaande uit: Kalender 1858, A La Campagne Bruxelles. Katholieke Schoolkolonies Diploma 1919. Prijskamp en Tentoonstelling van gekleede poppen 1916, dip...
Oud Chinees rolschilderij in originele koker. Rots en dorp. 20e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 155 x 60 cm. In goede staat.
Oud Chinees rolschilderij. Paard. In originele koker. 20e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 150 x 60 cm. In goede staat.
Originele Bruno Magli tas. Bologna Italia. Met dobbelstenen, binnenin verguld. Canvas. Afmeting: 22 x 30 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Quatro bijbel Staten Generaal te Haarlem door Joh. Enschede en Zn. 1782. Lederen band zonder rug. Gedateerd 1822. Afmeting: 13 x 29 x 24 cm. In redelijke staat.
Speciale uitgave telefoon PTT-model Loevestein. Met certificaat. Nieuwprijs Hfl. 1.995,00 (gulden). Afmeting: 37 x 25 x 24 cm. In zéér goede staat !
18e Eeuws met schildpad belijmde heilig kruis. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.
Grote antieke scheepvaartkijker. Met waterpas en kompas ingebouwd. Circa 1900. H. Barrows & Co. London. In originele opbergkist. Afmeting: 13 x 42 x 23 cm. In goede staat.
Vier-delige kaptafelset met malachiet, floraal met putti en messing. Afmeting: 17 - 37 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Jugendstil messing tantalus, compleet met twaalf likeurglazen en drie kristallen karaffen. Afmeting: 29 x 30 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Italiaanse marmeren schaal met Pietra Dura inlegwerk. Floraal, met geschulpte omranding. Afmeting: 42 x 36 cm. In goede staat.
Oud polychrome beschilderd carrouselpaard. Gemonteerd op standaard. Staart mist. 20e Eeuw. Afmeting: 86 x 90 x 28 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil tafelbarometer met thermometer. Circa 1910. Zweepslag, florale decor en vergulde medaillon. Compositie metaal. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Originele Louis Vuitton Paris tas. Model Shoulder Bag Salsa. Leer. Afmeting: 22 x 24 x 6 cm. In goede staat.
19e Eeuwse boulle schildpad etui met damesportret op ivoor. Florale inleg mist deels. Afmeting: 14 x 8,5 x 2 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Chinees/Japanse benen kandelaar met figuren. Bovenrand verbrand. Afmeting: H 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Engelse porseleinen lampenvoeten met messing en emaille beschildering. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Antiek voor-oorlogs scheepskompas met bronzen behuizing. Afmeting: 70 x 38 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse porseleinen lampenvoeten met verguld messing. Met handbeschilderde florale decors. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Twee antieke marmeren cassolettes met vergulde bronzen ornamenten. Circa 1900. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke Franse draailier, snaarinstrument. Gesigneerd Thouvenel Henry A. Mirecourt. Circa 1900. Snaren missen, kleinere beschadigingen. Afmeting: 72 x 26 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Chinees bronzen speelgoedpaard op wielen. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 17 x 16 x 10 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse gesigneerde aardglobe door Dr. R. Neuse. Uitgave erven J. Bijleveld, Utrecht. Colombus Verlag Berlin. Papier belijmd en berkenhouten voet. Afmeting: 61 x 40 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse viool met strijkstok. Met etiket Francesco Ruggeri anno 1660. Inclusief restauratie factuur. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten staande barometer met messing. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse terracotta tuin sphinxen. 1 behoeft restauratie andere heel. Afm. 72x108x45 cm. Cond.: R/G
Grote 17e eeuwse Duitse ijzeren geldkist met originele polychromie, slot en sleutel. Bevestigingspunten slot zitten los, moet worden gerepareerd. Afmeting: 42 x 72 x 46 cm. In redelijk/goede staat.
Jugendstil schaal + keramieken dienblad. 20e Eeuw. Eén houder stang los. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Twee decoratieve Italiaanse figuren. Jongen en meisje. Gemaakt van composiet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
Lot diversen oud/antiek glas, keramiek, porselein. Onder andere: Societe Maastricht etc. Afmeting: 8 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse messing vijzel + stamper en kandelaar. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Hollands kopergeslagen wandkastje met spiegels en borstelset. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 38 x 8 cm. In goede staat.
Antieke toneelkijker in origineel foudraal. Kijker met parelmoer belijmd. Circa 1900. Afmeting: 7,5 x 11 x 4,5 cm. In goede staat.
Kopergeslagen Hollands borstel-spiegelkastje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 35 x 9 cm. In goede staat.
Duits keramieken dienblad met druivenranken en messing omranding. Circa 1915. Afmeting: 38 x 24 x 6 cm. In goede staat.
Twee plated glazen schenkkaraffen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee antieke keramieken presenteertablets met landschap en florale decor. Met vernikkelde messing omranding. Afmeting: ø 26 - 32 cm. In goede staat.
Drie maal oud snijwerk. Onder andere: Afrikaanse buste, 20e eeuw. Antiek krishandvat en een Balinese danser, polychromie. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.
Oude Yashica camera FX-D Quartz met auto-revuenon lens No. 793957 + Yashica lens extra auto Yashinon. Afmeting: 20 x 23 x 16 cm. In goede staat.
Drie originele bronzen ringen. Oude de oudheid Romeins etc. Afmeting: circa 2 cm ø. In goede staat.
Groot lot divers oud/antiek koperwerk. Onder andere: Bloempot, appelketel, maten, houders, olielamp etc... Afmeting: circa 10 - 40 cm. In goede staat.
Lot diversen met o.a. beugels en diverse kralen tassen en een rokklem.
Twee Afrikaanse speren. 20e Eeuw. Afmeting: 96 - 143 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing tabakspijpenhouder met pijpen + messing dekseldoos. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke messing sluitgewichten, waarvan één origineel en één replica. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.
Twee kopergeslagen wandschilderijen met taveerne voorstellingen. Circa 1900. Afmeting: 50 x 39 cm. In goede staat.
Oude wijnopener-set met kurkentrekker, servetring, thermometer+stop, in doos met schaakspel. Afmeting: 4 x 15 x 17 cm. In goede staat.
Twee kleinere Jugendstil keramieken dienbladen met vernikkelde omranding. Circa 1915. Eén pootje los er bij. Afmeting: 34 - 36 cm. In goede staat.
Doos diversen oud/antiek koperwerk. Onder andere: Weegschalen, pistool, wierookbrander, olielamp, tin, bestek, bakelieten platen etc. Afmeting: 30 - 50 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke miniatuur schilderijen op ivoor met ivoren lijsten. Eén groot, naar Poroneau, dame. En een dame, onduidelijk gesigneerd. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Drie delen oud messing. 20e Eeuw. Bestaande uit: Bewerkte kanonskogel-huls, kapspiegel met putti en een vijzel met stamper. Afmeting: 11 - 42 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese houtgesneden kampferkistjes met bloesemtakken en vogel decors. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.
Lot antiek tin. 19e Eeuw. Bestaande uit: Grote theekan, drie klepkannen, beker, houder schroefdeksel, lekschaal, groot bord. Afmeting: 6 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse notenhouten Friese kerfsnede barometer. Circa 1910. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Vier oude messing schilderij-lampen. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese houten vogelkooi met porseleinen voerbakjes. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Antiek Duits ovaal keramieken presenteer tablet met druivenranken decor en vernikkelde omranding. Jugenstil. Circa 1915. Afmeting: 53 x 34 x 4 cm. In goede staat.
19e Eeuws verguld houten kruis met porseleinen corpus christi. Onder glazen stolp. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.