Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Antieke petroleumlampen, 1880
Startprijs 120 EUR

Twee antieke petroleumlampen met keramieken tussenstukken. In Renaissance-stijl. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 54 x 11 cm ø. In goede staat.

Porte Montre+zakhorloge, 1900
Startprijs 120 EUR

Antieke notenhouten Portre Montre met zakhorloge. Circa 1900. Afmeting: 22 x 17 x 7 cm. In goede staat.

2x Antieke scheermessen in doosje
Startprijs 120 EUR

Twee antieke scheermessen. Cadman & Sons Sheffield England. In houten doosje. Afmeting: 18 x 7 x 2,5 cm. In goede staat.

Benen tableau
Startprijs 120 EUR

Groot Japans benen basement, opgebouwd uit rechthoekige stukken been. 20e Eeuw. Afmeting: 4 x 61 x 28 cm. In goede staat.

Friese kerfsnede (offer)kist
Startprijs 125 EUR

19e Eeuwse Friese kerfsnede offerkist voor muntinworp. Kerkelijk. Zeer gedetailleerd.! Afmeting: 21,8 x 22 x 21 cm. In goede staat.

2x Chinese/Japanse tinnen vazen
Startprijs 125 EUR

Twee grote antieke Chinese of Japanse tinnen vazen met messing florale decors. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Antieke Franse bronzen tafellamp, 1900
Startprijs 125 EUR

Antieke Franse bronzen tafellamp. Circa 1900. Bloemenmeisje, La Bouqueterie. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Antieke Franse tafellamp, 1890
Startprijs 125 EUR

Antieke Franse tafellamp met edelman. Circa 1890. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.

10x Oude emaille borden
Startprijs 125 EUR

Tien oude diverse emailleborden. 20e Eeuw. Afmeting: circa 10 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke bronzen penkandelaar
Startprijs 125 EUR

Grote antieke bronzen penkandelaar met hondenpootjes. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Jugendstil bronzen lampenvoet/vaas
Startprijs 125 EUR

19e Eeuwse bronzen vaas met dansende Griekse vrouwen. Later omgebouwd tot lampenvoet. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Tafelstuk met meisje
Startprijs 125 EUR

Marmeren tafelstuk met bronzen melkmeisje. Circa 1920. Afmeting: 21 x 26,5 ø. In goede staat.

Oude dekseldoos met miniatuurschilderij
Startprijs 130 EUR

Oude dekseldoos met ivoor imitatie, miniatuurschilderij op ivoor en vergulde messing monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 15 x 21 cm. In goede staat.

Tinnen klepkan
Startprijs 130 EUR

Grote gemerkte antieke tinnen klepkan met ramskop op deksel. Gemerkt, kroon A.P.J. en A.M. Afmeting: 34 x 17 cm ø. In goede staat.

Empire kandelaar met putti
Startprijs 140 EUR

Vergulde 19e eeuwse bronzen kaarskandelaar met putti. Circa 1860. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Antieke tabaksdoos, 1880
Startprijs 150 EUR

Zeldzame antieke messing tabaksdoos. Regalla Londres Cigarres. Bewerkt met hond, paardenkop, leeuwenpoten en guirlandes. Circa 1880. Afmeting: 20 x 23 x 19 cm. In goede staat.

Antiek Japans bronzen schaaltje
Startprijs 150 EUR

Antiek Japans bronzen schaal met bamboe, libelle en kippen. Gemerkt. Afmeting: 3 x 16 cm ø. In goede staat.

Antieke Engelse reiskist
Startprijs 150 EUR

Antieke Engelse reiskist met rolluik, lade en vakverdeling. Afmeting: 21 x 27 x 20 cm. In goede staat.

Engels scheepskompas
Startprijs 150 EUR

Antiek Engels messing + koper scheepskompas in houder. Kelvin & Hughes London. Afmeting: 3,5 x 6 x 5,5 cm. In goede staat.

Messing kandelaar, 1870
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse messing kaarskandelaar met putti, op marmeren basement. Circa 1870. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

2x Antiquarische reclame affiches
Startprijs 150 EUR

Twee antiquarische reclame affiches gelithografeerd. Chicorée. La Renomme des Flandres door van de Kerckhove. Afmeting: 33 x 45 cm. In goede staat.

1/8 Viool Eastman
Startprijs 150 EUR

1/8 Viool Eastman, Chinees, met neksteun en strijkstok. Compleet in koffer en in goede staat

Trommel, Onyx Evans Level 360
Startprijs 150 EUR

Onyx Evans Level 360 Gretsch drum company trommel. 21e Eeuw. Afmeting: 17 x 28 cm ø. In goede staat.

Tafelstuk met paarden
Startprijs 150 EUR

Marmeren tafelstuk met bronzen paarden en ruiter. Circa 1920. Afmeting: 17 x 35 x 20,5 cm. In goede staat.

Tafellamp met jongen
Startprijs 170 EUR

Vergulde grote messing tafellamp met onyx basement. Zittende jongen. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Voor-oorlogs scheepskompas
Startprijs 175 EUR

Groot voor-oorlogs scheepskompas. Korea Ship Chandler & Co. Ltd. Busan Work. Met beschermkap. Afmeting: 40 x 47 x 30 cm. In goede staat.

Antieke 7-dagen scheermessen set
Startprijs 175 EUR

Antieke 7-dagen scheermessen set in originele doos. Warranted Real German, Hollow Ground, E.S. Hill & CE London. Afmeting: 17 x 8 x 4 cm. In goede staat.

Oud Chinees trekpotje
Startprijs 175 EUR

Oude Chinese trekpot met wit metaal en hoorn? Met draken grip. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 20 x 11 cm ø. In goede staat.

2x Franse bronzen coupes
Startprijs 180 EUR

Twee 19e eeuwse Franse bronzen dekselcoupes met wit Carrara marmer. Paar minimale chips. Afmeting: 27 x 15 cm ø. In goede staat.

Chinese/Japanse bronzen pot, 19e eeuw
Startprijs 190 EUR

Grote 19e eeuwse Chinese of Japanse bronzen pot met draken decor. Afmeting: 32 x 29 cm ø. In goede staat.

Schemerlamp, Ibis
Startprijs 190 EUR

Jugendstil/Art Deco plated messing tafellamp met ibis op lelieblad. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Bronzen staande lamp
Startprijs 200 EUR

Oude bronzen staande lamp met bronzen figuur. Neo-Renaissance. 20e Eeuw. Afmeting: 173 cm. In goede staat.

Antieke mahonie stoof
Startprijs 200 EUR

Antieke mahoniehouten theestoof met ketel en comfoor. Empire-stijl, met zuilen en messing. Afmeting: 50 x 33 cm ø. In goede staat.

Chines bronzen kaarskandelaar
Startprijs 200 EUR

Grote Chinese bronzen kaarskandelaar met olifant en lotusbloem. 21e Eeuw. Afmeting: 90 x 50 x 35 cm. In goede staat.

Chinese bronzen kaarskandelaar
Startprijs 200 EUR

Grote Chinese bronzen kaarskandelaar met olifant en lotusbloem. 21e Eeuw. Afmeting: 90 x 50 x 35 cm. In goede staat.

Damasten servet, M.C. Escher 1955
Startprijs 200 EUR

Oude beige damasten servet. Ontwerp M.C. Escher 1955. Voor van Dissen & Zn. Enschede. Afmeting: 59 x 57 cm. In goede staat.

Antieke Indiase lakwerk hengselmand
Startprijs 200 EUR

Antieke Indiase lakwerk deksel hengselmand. Houtgestoken met figuren en metalen cobra's. Circa 1900. Afmeting: 43 x 35 x 29 cm. In goede staat.

4x Divers antiquarisch
Startprijs 200 EUR

Vier maal divers antiquarisch gelithografeerd. Bestaande uit: Kalender 1858, A La Campagne Bruxelles. Katholieke Schoolkolonies Diploma 1919. Prijskamp en Tentoonstelling van gekleede poppen 1916, dip...

Chinees rolschilderij in koker
Startprijs 200 EUR

Oud Chinees rolschilderij in originele koker. Rots en dorp. 20e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 155 x 60 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij in koker
Startprijs 200 EUR

Oud Chinees rolschilderij. Paard. In originele koker. 20e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 150 x 60 cm. In goede staat.

Bruno Magli tas, Bologna Italia
Startprijs 200 EUR

Originele Bruno Magli tas. Bologna Italia. Met dobbelstenen, binnenin verguld. Canvas. Afmeting: 22 x 30 x 9 cm. In goede staat.

Antieke Quatro bijbel
Startprijs 200 EUR

Antieke Quatro bijbel Staten Generaal te Haarlem door Joh. Enschede en Zn. 1782. Lederen band zonder rug. Gedateerd 1822. Afmeting: 13 x 29 x 24 cm. In redelijke staat.

Loevetein telefoon
Startprijs 200 EUR

Speciale uitgave telefoon PTT-model Loevestein. Met certificaat. Nieuwprijs Hfl. 1.995,00 (gulden). Afmeting: 37 x 25 x 24 cm. In zéér goede staat !

Kruisbeeld, schildpad
Startprijs 200 EUR

18e Eeuws met schildpad belijmde heilig kruis. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.

Antieke scheepvaartkijker, 1900
Startprijs 225 EUR

Grote antieke scheepvaartkijker. Met waterpas en kompas ingebouwd. Circa 1900. H. Barrows & Co. London. In originele opbergkist. Afmeting: 13 x 42 x 23 cm. In goede staat.

4-Delige kaptafel set
Startprijs 225 EUR

Vier-delige kaptafelset met malachiet, floraal met putti en messing. Afmeting: 17 - 37 cm. In goede staat.

Antieke messing tantalus
Startprijs 225 EUR

Zeldzame antieke Jugendstil messing tantalus, compleet met twaalf likeurglazen en drie kristallen karaffen. Afmeting: 29 x 30 x 18 cm. In goede staat.

Antieke Pietra Dura schaal
Startprijs 250 EUR

Antieke Italiaanse marmeren schaal met Pietra Dura inlegwerk. Floraal, met geschulpte omranding. Afmeting: 42 x 36 cm. In goede staat.

Oud carrouselpaard
Startprijs 250 EUR

Oud polychrome beschilderd carrouselpaard. Gemonteerd op standaard. Staart mist. 20e Eeuw. Afmeting: 86 x 90 x 28 cm. In goede staat.

Jugendstil tafelbarometer, 1910
Startprijs 250 EUR

Antieke Duitse Jugendstil tafelbarometer met thermometer. Circa 1910. Zweepslag, florale decor en vergulde medaillon. Compositie metaal. Afmeting: 54 cm. In goede staat.

Louis Vuitton tas, Shoulder Bag Salsa
Startprijs 250 EUR

Originele Louis Vuitton Paris tas. Model Shoulder Bag Salsa. Leer. Afmeting: 22 x 24 x 6 cm. In goede staat.

Schildpad etui met portret
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse boulle schildpad etui met damesportret op ivoor. Florale inleg mist deels. Afmeting: 14 x 8,5 x 2 cm. In redelijke staat.

Zeldzame benen kandelaar, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees/Japanse benen kandelaar met figuren. Bovenrand verbrand. Afmeting: H 40 cm. In redelijk/goede staat.

2x Engelse lampen
Startprijs 250 EUR

Twee antieke Engelse porseleinen lampenvoeten met messing en emaille beschildering. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Voor-oorlogs scheepskompas
Startprijs 275 EUR

Antiek voor-oorlogs scheepskompas met bronzen behuizing. Afmeting: 70 x 38 cm. In goede staat.

2x Franse porseleinen lampenvoeten
Startprijs 310 EUR

Twee antieke Franse porseleinen lampenvoeten met verguld messing. Met handbeschilderde florale decors. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

2x Antieke cassolettes, 1900
Startprijs 425 EUR

Twee antieke marmeren cassolettes met vergulde bronzen ornamenten. Circa 1900. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Antieke Franse draailier, 1900
Startprijs 450 EUR

Antieke Franse draailier, snaarinstrument. Gesigneerd Thouvenel Henry A. Mirecourt. Circa 1900. Snaren missen, kleinere beschadigingen. Afmeting: 72 x 26 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Chinees kinderspeelgoed
Startprijs 500 EUR

Antiek Chinees bronzen speelgoedpaard op wielen. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 17 x 16 x 10 cm. In goede staat.

Antieke globe, 19e eeuw
Startprijs 700 EUR

Prachtige 19e eeuwse gesigneerde aardglobe door Dr. R. Neuse. Uitgave erven J. Bijleveld, Utrecht. Colombus Verlag Berlin. Papier belijmd en berkenhouten voet. Afmeting: 61 x 40 cm ø. In goede staat.

19e Eeuwse viool
Startprijs 900 EUR

Vroeg 19e eeuwse viool met strijkstok. Met etiket Francesco Ruggeri anno 1660. Inclusief restauratie factuur. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

Engelse staande barometer
Startprijs 950 EUR

Engelse mahoniehouten staande barometer met messing. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.

2x Terracotta figuren
Startprijs 950 EUR

Twee grote 19e eeuwse terracotta tuin sphinxen. 1 behoeft restauratie andere heel. Afm. 72x108x45 cm. Cond.: R/G

Duitse geldkist, 17e eeuw
Startprijs 1.250 EUR

Grote 17e eeuwse Duitse ijzeren geldkist met originele polychromie, slot en sleutel. Bevestigingspunten slot zitten los, moet worden gerepareerd. Afmeting: 42 x 72 x 46 cm. In redelijk/goede staat.

Jugendstil schaal + dienblad
Resultaat: 10 EUR

Jugendstil schaal + keramieken dienblad. 20e Eeuw. Eén houder stang los. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Vergulde Parker pen
Resultaat: 15 EUR

Vergulde Parkerpen, vulpotlood. met gravure. In goede staat

2x Decoratieve Italiaanse figuren
Resultaat: 15 EUR

Twee decoratieve Italiaanse figuren. Jongen en meisje. Gemaakt van composiet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.

Doos diversen, antiek porselein/glas
Resultaat: 20 EUR

Lot diversen oud/antiek glas, keramiek, porselein. Onder andere: Societe Maastricht etc. Afmeting: 8 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke vijzel + kandelaar
Resultaat: 20 EUR

19e Eeuwse messing vijzel + stamper en kandelaar. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.

Messing borstelkistje
Resultaat: 20 EUR

Hollands kopergeslagen wandkastje met spiegels en borstelset. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 38 x 8 cm. In goede staat.

Toneelkijker met parelmoer, 1900
Resultaat: 20 EUR

Antieke toneelkijker in origineel foudraal. Kijker met parelmoer belijmd. Circa 1900. Afmeting: 7,5 x 11 x 4,5 cm. In goede staat.

Borstelkastje
Resultaat: 20 EUR

Kopergeslagen Hollands borstel-spiegelkastje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 35 x 9 cm. In goede staat.

Keramieken dienblad, 1915
Resultaat: 20 EUR

Duits keramieken dienblad met druivenranken en messing omranding. Circa 1915. Afmeting: 38 x 24 x 6 cm. In goede staat.

2 Plated glazen karaffen
Resultaat: 20 EUR

Twee plated glazen schenkkaraffen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

2x Presenteerblad
Resultaat: 24 EUR

Twee antieke keramieken presenteertablets met landschap en florale decor. Met vernikkelde messing omranding. Afmeting: ø 26 - 32 cm. In goede staat.

3x oud snijwerk
Resultaat: 25 EUR

Drie maal oud snijwerk. Onder andere: Afrikaanse buste, 20e eeuw. Antiek krishandvat en een Balinese danser, polychromie. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.

Yashica camera FX-D Quartz
Resultaat: 25 EUR

Oude Yashica camera FX-D Quartz met auto-revuenon lens No. 793957 + Yashica lens extra auto Yashinon. Afmeting: 20 x 23 x 16 cm. In goede staat.

3x Romeinse ringen
Resultaat: 25 EUR

Drie originele bronzen ringen. Oude de oudheid Romeins etc. Afmeting: circa 2 cm ø. In goede staat.

Lot oud/antiek koperwerk
Resultaat: 25 EUR

Groot lot divers oud/antiek koperwerk. Onder andere: Bloempot, appelketel, maten, houders, olielamp etc... Afmeting: circa 10 - 40 cm. In goede staat.

Lot beursen etc.
Resultaat: 25 EUR

Lot diversen met o.a. beugels en diverse kralen tassen en een rokklem.

2x Afrikaanse speren
Resultaat: 25 EUR

Twee Afrikaanse speren. 20e Eeuw. Afmeting: 96 - 143 cm. In goede staat.

Antieke pijphouder+dekseldoos
Resultaat: 25 EUR

19e Eeuwse messing tabakspijpenhouder met pijpen + messing dekseldoos. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.

2x Sluitgewichten
Resultaat: 25 EUR

Twee oude/antieke messing sluitgewichten, waarvan één origineel en één replica. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.

2x Kopergeslagen wandschilderij
Resultaat: 25 EUR

Twee kopergeslagen wandschilderijen met taveerne voorstellingen. Circa 1900. Afmeting: 50 x 39 cm. In goede staat.

Schaakspel / Oude wijnopener-set
Resultaat: 25 EUR

Oude wijnopener-set met kurkentrekker, servetring, thermometer+stop, in doos met schaakspel. Afmeting: 4 x 15 x 17 cm. In goede staat.

2x Keramieken dienbladen, 1915
Resultaat: 25 EUR

Twee kleinere Jugendstil keramieken dienbladen met vernikkelde omranding. Circa 1915. Eén pootje los er bij. Afmeting: 34 - 36 cm. In goede staat.

Doos diversen, koperwerk etc.
Resultaat: 30 EUR

Doos diversen oud/antiek koperwerk. Onder andere: Weegschalen, pistool, wierookbrander, olielamp, tin, bestek, bakelieten platen etc. Afmeting: 30 - 50 x 45 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke miniatuurschilderijen
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke miniatuur schilderijen op ivoor met ivoren lijsten. Eén groot, naar Poroneau, dame. En een dame, onduidelijk gesigneerd. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.

3 Delen oud messing
Resultaat: 30 EUR

Drie delen oud messing. 20e Eeuw. Bestaande uit: Bewerkte kanonskogel-huls, kapspiegel met putti en een vijzel met stamper. Afmeting: 11 - 42 cm. In goede staat.

3x Indonesische kistjes
Resultaat: 30 EUR

Drie oude Chinese houtgesneden kampferkistjes met bloesemtakken en vogel decors. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.

Lotje antiek tin, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Lot antiek tin. 19e Eeuw. Bestaande uit: Grote theekan, drie klepkannen, beker, houder schroefdeksel, lekschaal, groot bord. Afmeting: 6 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Friese kerfsnede barometer, 1910
Resultaat: 30 EUR

Hollandse notenhouten Friese kerfsnede barometer. Circa 1910. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

4x Schilderij-lampjes
Resultaat: 30 EUR

Vier oude messing schilderij-lampen. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese vogelkooi
Resultaat: 30 EUR

Oude Chinese houten vogelkooi met porseleinen voerbakjes. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Antiek tablet, 1915
Resultaat: 30 EUR

Antiek Duits ovaal keramieken presenteer tablet met druivenranken decor en vernikkelde omranding. Jugenstil. Circa 1915. Afmeting: 53 x 34 x 4 cm. In goede staat.

Stolp met kruis
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuws verguld houten kruis met porseleinen corpus christi. Onder glazen stolp. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.