Antiek reisbestek, ca 1895, met gesneden houten heften, volkskunst. 19 cm. In goede staat
19e Eeuwse etui/koker van roggehuid. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Antieke bewerkte hanger met drie antieke Chinese metalen krabbers. Afmeting: 8 - 9 cm. In goede staat.
Oude trechtergrammofoon. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 50 x 52 cm. In goede staat.
Vier maal 19e eeuwse Louis Seize gietijzeren tuinzuiltjes met fakkels. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Twee grote betonnen tuin-ornamenten met fruit. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 35 cm ø. In goede staat.
Antiek koperen beddepan. Circa 1800. Afmeting: 114 cm. In goede staat.
Oud Tibetaans of Chinees lakwerk sieradenkistje met goudkleurige beschildering. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 30 x 19 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse tinnen ketels met bodemstempels. Afmeting: ø 18 - ø 19 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude messing lampenvoeten. Griekse zuilen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 - 63 cm. In goede staat.
Antiek gebrandschilderd glas-in-lood venster met Mercurius. Afmeting: 50 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse tinnen verzorgingskan voor zieken. Afmeting: 11 x 27 x 11 cm ø. In goede staat.
Antieke kruithoorn en oude flacon. Eén kruithoorn met koper en hoornen houder, circa 1900. Eén chrome flacon met bruin leder, 20e eeuw. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.
Roe Study stalen design schaal. Ontwerp Olav Joff voor Polaris Noorwegen. Brutalistisch stijl. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.
Antieke Japanse cloisonne bloempot met florale en draken decor. Bodemmerk. Afmeting: 21 x 26 cm ø. In goede staat.
60-er/70-er Jaren kristallen hanglamp met messing. Afmeting: 75 x 60 cm ø. In goede staat.
Antieke houtgestoken drie-delige kledingborstelset met houtgestoken uil met glazen oogjes. Circa 1930. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Twee grote oude messing Barok-stijl kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Lot diversen oud/antiek koperwerk. Onder andere: Koperen bakken, ketel, melkkan, kraan, doofpot + pan. Afmeting: 20 - 50 cm. In goede staat.
Lot diversen oud/antiek koperwerk. Onder andere: Haardstel met paardenhoofden, kolenkit, stofferset, bouilloir. Afmeting: 25 - 25 cm. In goede staat.
Groot lot diverse antieke ijzeren en koperen gewichten + weegschaal. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: circa 5 - 35 cm. In goede staat.
Vier maal antiek gietijzer. Bestaande uit: Drie maal wafel-ijzer en één stoof. Afmeting: 22 - 59 cm. In goede staat.
Lot diversen oud/antiek glas, keramiek, porselein. Onder andere: Societe Maastricht etc. Afmeting: 8 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse tinnen zuigbeker of 'schapenkannetje' met bodemmerk. Afmeting: 9 x 7 x 12 cm. In goede staat.
Oude Chinese houten vogelkooi met porseleinen voerbakjes. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Vier oude messing schilderij-lampen. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Frans porseleinen vaas met zijdebloemen onder glazen stolp. Afmeting: 49 x 20 cm ø. In goede staat.
Vier oude bronzen miniatuur kanonnen. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse wortelnoten naaikist met deksel, vakverdeling en lade. Afmeting: 15 x 39 x 28 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen tafellamp. Later geëlektrificeerd. Circa 1900. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Antieke messing samovaar + antieke Russische bronzen reis ikoon. Bedeukt. Afmeting: 11 - 40 cm. In redelijke staat.
Twee antieke wandelstokken. Eén maal met zilveren ring. Circa 1900. Afmeting: 87 - 88 cm. In goede staat.
Antiek emaille reclamebord. Blom & van der Aa Assurantiën Amsterdam etc.. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Duits houtsnijwerk inktstel met twee konijnen en inktpot. Circa 1930. Afmeting: 12 x 34 x 19 cm. In goede staat.
Antiek keramieken wijnvat met wijnranken decor rondom + kraan, op houten voet. Afmeting: 61 x 26 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse beschilderde Duitse houtspaan dekseldoos. Alles Gute, dame + florale beschildering. Afmeting: 7 x 18,5 cm ø. In goede staat.
Twee antieke barometers. Eén maal Black Forest en één maal notenhout Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 49 - 50 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten gestoken barometer met thermometer. Afmeting: 60 x 28 x 9 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten Friese kerfsnede barometer. Circa 1910. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten gestoken Schwarzwalder barometer met etagiere. Circa 1900. Afmeting: 56 x 28 x 14 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse bakbarometer, Louis Seize, door Joosten. Met tinnen plaat, mahoniehout. Afmeting: 131 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Victoriaanse eiken Engelse Admiral Fitzroys barometer met thermometer. Afmeting: 118 cm. In goede staat.
Antieke Japanse ivoren okimono figuur. Groente oogsten met zeis. Bodemmerk. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Twee maal antieke Duitse accordeons. Circa 1900. Eén maal gemerkt Apollo. Afmeting: 21 x 35 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Groot oud Chinees jade zwaard met draak en ringen. Symbolisch. Afmeting: L 49 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen bewerkte bloempot. Floraal met vogels. Eén restauratie. Circa 1900. Afmeting: 18 x 24 cm ø. In goede staat.
Kleine oude accordeon, kinderaccordeon. Circa 1950. Afmeting: 30 x 27 x 14 cm. In goede staat.