Zes oude Hollandse kleurrijke schoolplaten. Lithografieën op papier. Afmeting: 105 x 70 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Majolica hang petroleumlamp. Circa 1910. Geëlektrificeerd. Afmeting: circa 65 x 40 cm ø. In goede staat.
Antieke Jugendstil Majolica petroleumlamp met florale decor. Circa 1915. Afmeting: 56 x 35 cm ø. In goede staat.
Twee grote bronzen kaarskandelaren in Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Twee grote gietijzeren tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x 50 cm ø. In goede staat.
Oude notenhouten authentieke Ducretet Thomsen radio. Functies niet getest. Afmeting: 40 x 32 x 26 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinese/Japanse bronzen siervazen met draken en olifant basement. Twee-delig. Afmeting: 38 x 21 x 12 cm. In goede staat.
Twee grote kristallen wandlampen, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 84x45x30cm.
Drie maal antiek ijzerwerk. Bestaande uit: Twee dierenklemmen en één greep/visvork? Afmeting: 17 - 30 cm. In goede staat.
Antiek Duits ijzeren tafelstuk met rozen en kristallen vaas. Circa 1900. Afmeting: 43 x 35 x 23 cm. In goede staat.
Prachtige gepolitoerde vroeg 19e eeuwse mahoniehouten dekselkist met handgrepen. Afmeting: 21 x 28 x 17 cm. In zeer goede staat.
Vier oude Afrikaanse houtgesneden maskers. Onder andere: Kongo, polychrome, Kuba Ngaady masker. Masker Nigeria, Yoruba-stam, Fetisch, hout/riet/jute. Dan-masker, Ivoorkust, stofomranding met baard. Gr...
Blauwe Tiffany-stijl glas-in-lood hanglamp met florale decor. 21e Eeuw. Afmeting: 30 x 46 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Louis Seize mahoniehouten theestoof met bandintarsia, ringbeslag, messing pootjes en ketel. Afmeting: 67 x 29 x 28 cm. In goede staat.
Antieke bijbel anno 1716 met messing sluitingen. Staten Generael. Dordrecht, Pieter Keur en Amsterdam, Pieter Rotterdam. Originele band. Beschadigd. Afmeting: 11 x 35 x 23 cm. In matige staat.
Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaren met cherubijnkoppen. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Twee oude compositie metalen lampen met figuren, 17e eeuwse ridder figuren. Met glazen kappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 66 x 21 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse messing gehamerde wandschotel met damesportret. Anno 1701, MT, Dau. Met rondom druivenranken. Afmeting: ø 37 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen vrijmetselaars treef met tekens. Afmeting: 21,5 x 11,5 x 2 cm. In goede staat.
Creme-kleurige gipsen schouw met electrische haard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 35 x 140 cm. In goede staat.
Vier maal antiek houtwerk. Bestaande uit: 3x Koekplanken en een slijpsteen in houder. Afmeting: 24 - 49 cm. In goede staat.
Oude affiche Willem II sigaren. Circa 1960. In lijst. Afmeting: 40 x 29 cm. In goede staat.
19e Eeuwse plated bewerkte samovaar. E. Richardson Cornwall works Sheffield. Met florale decor. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Grote antieke handbeschilderde tinnen kraantjeskan. 19e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote antieke handbeschilderde tinnen kraantjeskan. 19e Eeuw. Eén klauwpootje messing mist achter. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Twee kopergeslagen wandschilderijen met taveerne voorstellingen. Circa 1900. Afmeting: 50 x 39 cm. In goede staat.
Twee plated glazen schenkkaraffen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Duits keramieken dienblad met druivenranken en messing omranding. Circa 1915. Afmeting: 38 x 24 x 6 cm. In goede staat.
Kopergeslagen Hollands borstel-spiegelkastje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 35 x 9 cm. In goede staat.
Hollands kopergeslagen wandkastje met spiegels en borstelset. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 38 x 8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing vijzel + stamper en kandelaar. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Kleine oude handbeschilderde tinnen kraantjeskan. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Lot diversen, antiek. Onder andere: 19e Eeuwse grote glazen kerstballen, goed. Engelse kastkommen, beschadigingen. Dekseldoos etc... Afmeting: 40 x 50 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
Twee decoratieve Italiaanse figuren. Jongen en meisje. Gemaakt van composiet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
Vier antieke gouden lijsten met zwarte passe partouts. Afmeting: 77 - 87 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke 19e eeuwse bronzen Barok-stijl 12-lichts kaarsenkroon met afneembare armen. Afmeting: 77 x 60 cm ø. In goede staat.
Twee mooie grote 19e eeuwse bronzen Neo Renaissance kaarskandelaren. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Groot lot divers oud/antiek koperwerk. Onder andere: Bloempot, appelketel, maten, houders, olielamp etc... Afmeting: circa 10 - 40 cm. In goede staat.
Antieke His Master's Voice koffer-grammofoon. Functioneel. Circa 1930. Afmeting: 17 x 43 x 32 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse grammofoon. Gemerkt Cliftophone. Circa 1920. Afmeting: 19 x 33 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke plated eier-warmhouder met haan. Circa 1900. Deukje in deksel. Afmeting: 30 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige grote 19e eeuwse vergulde messing kerkelijke kaarskandelaar. Neo Renaissance. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.
Twee maal oude voor-oorlogse dokterstassen. Afmeting: 38 - 39 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal antiek gietijzer. Bestaande uit: Grote graanmaat, 2x ketting + haak, en één houder. Afmeting: 31 - 70 cm. In goede staat.
Kopie van een antieke Chinese opiumpijp. 21e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Oud Japans lakwerk sieradenkistje met deksel en twee lades. Goudkleurige beschildering hexagoon. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 21 x 21 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Japanse bronzen kalebas-vormige schenkkan met bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse notenhouten gestoken kist met spiegel en koperdraad inleg (mist deels). Afmeting: 24 x 34 x 24 cm. In redelijk/goede staat.