Prachtige gepolitoerde vroeg 19e eeuwse mahoniehouten dekselkist met handgrepen. Afmeting: 21 x 28 x 17 cm. In zeer goede staat.
Drie Afrikaanse figuren. Onder andere: Kameroen lederen popje, Bamoen-stam. Fetisch beeld, Ivoorkust, Baoule-stam. Bakota figuur, Kongo. Houten figuur in mand. Afmeting: 11 - 41 cm. In goede staat.
Antiek Duits ijzeren tafelstuk met rozen en kristallen vaas. Circa 1900. Afmeting: 43 x 35 x 23 cm. In goede staat.
Antieke houten wandelstok met bijzondere afschuifbare houten telescopische buis en dan te gebruiken als paraplu. Lengte: circa 89 cm. In goede staat.
Kleine oude accordeon, kinderaccordeon. Circa 1950. Afmeting: 30 x 27 x 14 cm. In goede staat.
Antiek Jugendstil inktstel met geit. Circa 1915. Gesigneerd N. Vidas. Afmeting: 15 x 21 x 13 cm. In goede staat.
Oude ijzeren met messing zonnewijzer. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 31 x 32 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse messing scheepstelegraaf Bendix Brooklyn N.Y. CA. 15316 - A. Komt uit een victory. Aan één zijde mist de hendel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 112 x 32 cm ø. In redelijke staa...
Twee grote betonnen tuin-ornamenten met fruit. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 35 cm ø. In goede staat.
Drie maal antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Model Rembrandt kan, Jan Steen kan en maatbeker. Merktekens. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde handbeschilderde glazen tafellamp met engelen. Gesigneerd Merigot. Circa 1900. Afmeting: 35 x 22 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws bronzen tafeltje met spijkerschrift en Arabische schrift (Perzië). Met papegaaien decor, octagonaal. Scheur in blad. Afmeting: 13 x 21 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Oude handgeschilderde Tibetaanse Thangka. 20e Eeuw. Afmeting: 116 x 76 cm. In goede staat.
Drie antieke bijlen. 19e Eeuw. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.
Grote bronzen sta-lamp met beschilderde glazen kap. Circa 1940 - 1960. Afmeting: H 158 cm. In goede staat.
Antieke messing haardset in gietijzeren standaard. 19e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek, onder andere Asiatika. Bestaande uit: Terracotta figuur, benen engel, Chinese natuurstenen figuur, jade beer, twee boeddha's, gorilla aansteker etc... Afmeting: 3 - 10 cm. In re...
Drie antieke Jugendstil vergulde lijsten met prenten. Circa 1915. Afmeting: circa 90 - 70 cm. In goede staat.
Twee maal oude voor-oorlogse dokterstassen. Afmeting: 38 - 39 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Japanse cloissonne dekselvaas met draken decor + antieke sigaretten etui. Circa 1900. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse palissanderhouten schrijfkist met parelmoer, schrijfblad + inktpot. Afmeting: 12 x 30 x 22 cm. In goede staat.
Groot lot antieke poppen en kinderkleding in lederen koffer. 19e Eeuw. Afmeting: 70 x 40 x 25 cm. In redelijk/goede staat.
Voor-oorlogs messing scheepskompas met notenhouten basement. Gemerkt Sestrel Stol Culemborg. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antieke staande compositie metalen lamp. Antiek dubbel figuur, Griekse vrouw met kind. Afmeting: H 69 x 30 cm ø. In goede staat.
Kleine antieke tinnen moffelkruik. 19e Eeuw. Afmeting: 8,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Duitse 18e eeuwse eikenhouten schrijfkist met snijwerk aan de zijkanten, antiek slot + beslag. Afmeting: 31 x 40 x 53 cm. In goede staat.
Twee bronzen wandspiegels met lamp, putti en cherubijnkoppen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 14 x 9 cm. In goede staat.
Drie maal antiek ijzerwerk. Bestaande uit: Twee dierenklemmen en één greep/visvork? Afmeting: 17 - 30 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse koperen kraantjeskan met brander. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Messing met groen-glazen bureaulamp. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 20 x 23 cm. In goede staat.
Lot diverse houten onderzetters. 20e Eeuw. Afmeting: circa 15 cm. In goede staat.
Grote koperen met messing staande Art Deco lamp. Met gemarmerde glazen bol en kap. Circa 1930. Afmeting: 165 x 38 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse tinnen zuigbeker of 'schapenkannetje' met bodemmerk. Afmeting: 9 x 7 x 12 cm. In goede staat.
Marmeren zuil, zalm-kleurig. 20e Eeuw. Afmeting: 88 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Duitse historisme schenkkan in Renaissance-stijl. Circa 1880. Gekleurd glas en tinnen montuur. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Antieke speeldoos 'Dom van Keulen'. Compositie metaal. Afmeting: 18 x 17 x 10 cm. In goede staat.
Oude Tibetaanse met leder beklede wijnkist. Met goud decor. Afmeting: 18 x 35 x 26 cm. In goede staat.
Antiek emaille reclamebord. Blom & van der Aa Assurantiën Amsterdam etc.. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Franse gipsen kinderbuste reclame op basement. Circa 1950. Cadum. Minimale chips. Afmeting: 36 x 24 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke tafellamp met glas-in-lood kap. Compositie metaal, bronskleurig. Later geëlektrificeerd. Spanningsscheur in arm. Afmeting: H 62 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote kristallen wandlampen, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 84x45x30cm.
Zeer grote moderne tien-lichts zakkroonluchter van messing met prismen glas. 21e Eeuw. Afmeting: 110 x 70 cm ø. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Amfora siervazen met Griekse figuren op marmeren basement. Compositie metaal. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Grote plafonniere met kristalglas + verguld messing. Circa 1950. Afmeting: ø 55 x 25 cm. In goede staat.
Acht-delig antiek plated servies met keramieken tablet, riviergezicht met molen. Afmeting: 6 - 53 cm. In goede staat.
19e Eeuwse gietijzeren koffiebrander met stoof. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.
Twee grote messing tafellampen in Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 40 cm ø. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse gietijzeren tafel voor vaas of bloempot. Met phenixen. Afmeting: 89 x 35 cm ø. In goede staat.
Twee houten wandelstokken, één wandelstok met benen greep met gesneden slang, breuk in handvat en een wandelstok met zilveren knop versierd met allegorsche voorstelling. 85-89 cm.
Grote antieke bronzen hanglamp met bekroonde leeuwenkoppen. Tien-lichts. Circa 1920. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.
Grote oude Russische handbeschilderde lakwerk doos met parelmoer en scheepvaart decor. Gesigneerd. Afmeting: 3 x 15 x 9 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse boulle likeurkelder zonder karaffen en glazen. Circa 1870. Afmeting: 26 x 30 x 22 cm. In goede staat.
Twee maal antieke Engelse mahoniehouten bestekcassettes met visbestek. Circa 1900. Afmeting: 6 x 35 x 26 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse messing telescoopkijker. R & J Beck Ltd. London 1918. No.: 9403. Eén deukje. Afmeting: L 80 cm. In goede staat.
Antieke Franse porseleinen lampenvoet met handbeschilderde florale decors en twee putti's. Circa 1880. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Twee oude Tibetaanse handgewerkte Tangka's op zijde. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 72 cm + 125 x 79 cm. In goede staat.
Antiek Chinees ivoren figuur. Chinese wijsheer. 19e Eeuw. Beschadigingen hoofdbedekking en onderrand. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven grote messing wandlampen in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: circa 50 cm. In goede staat.
Messing sleutelkastje. Religieus. Zonder sleutel. Plated, verguld. Geen achterplaat. 19e Eeuw. Afmeting: 27 x 17 x 6 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude 10-lichts kroonluchter met prismen pegels. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 70 cm ø. In goede staat.
Twee Afrikaanse Fetisch spijker figuren. Onder andere: Bakongo, twee koppige Fetisch Croco, Kongo. Polychromie. Nkisi Nkondi, beschermfiguur, Kongo. Afmeting: 40 - 50 cm. In goede staat.
Antieke Engelse bakbarometer. Afmeting: 102 cm. In goede staat.
Louis Seize tinnen kraantjeskan met leeuwenkoppen. Circa 1800. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Zes oude Hollandse kleurrijke schoolplaten. Lithografieën op papier. Afmeting: 105 x 70 cm. In redelijk/goede staat.
Twee stijlvolle messing tafellampen. Twee-kleurig gepatineerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse wortelnoten theestoof met koperen binnenbak en lade. Afmeting: 50 x 31 x 32 cm. In goede staat.
Wit marmeren zuil, iets geaderd. Voorstellend Korintische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 23 x 23 cm. In goede staat.
Twee grote vijf-lichts bronzen kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: 84 cm. In goede staat.
Twee antieke Empire-stijl vergulde houtgestoken wandkandelaren met dolfijnen. Waarschijnlijk Italië. 19e Eeuw. Afmeting: 28 x 20 x 24 cm. In goede staat.
Groot oud Chinees jade zwaard met draak en ringen. Symbolisch. Afmeting: L 49 cm. In goede staat.
Twee grote oude messing Barok-stijl kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Antieke bronzen hanglamp met putti. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 47 cm ø. Eén arm gerestaureerd. In redelijke staat.
Drie antieke lakstempels. Eén maal 19e eeuw, Romein. Twee maal verguld, voor hangers. Afmeting: 5 - 7 cm. In goede staat.
Drie-delige 19e eeuwse Japans bronzen wierookset met cloisonne en draken decor. Afmeting: 21,5 - 25 cm. In goede staat.
Lot divers oude/antieke Chinese metalen voorwerpen. Acht stuks. Bestaande uit: Drie wit metalen hangers met boeddha's + schrift. Twee plaquettes, vogels. Drie maal divers. Afmeting: 6 - 15 cm. In goed...
Oude/antieke Tibetaanse bronzen monnikenbel. Afmeting; 16 x 8 cm ø. In goede staat.
Twee grote antieke Japanse messing bewerkte bloempotten met Foo-honden koppen en vogels. Circa 1900. Afmeting: 24,5 x 27,5 cm ø. In goede staat.
Antiek gebrandschilderd glas-in-lood venster met Mercurius. Afmeting: 50 x 50 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws Barok houtsnijwerk met polychromie. Twee engelenkoppen. Paar bijschilderingen. Afmeting: 30 x 39 x 13 cm. In goede staat.
Antieke messing scheepskompas met elektrische verlichting. Circa 1930. Afmeting: 25 x 27 x 20 cm. In goede staat.
Antiek reisbestek, ca 1895, met gesneden houten heften, volkskunst. 19 cm. In goede staat
18e Eeuwse Hollandse bronzen Barok kaars-kroonluchter. Zes-lichts, één arm gerepareerd. Afmeting: 40 x 45 cm ø. In goede staat.
Antieke Tibetaanse Tangka. Handbeschilderd op zijde. Afmeting: 112 x 64 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen hanglamp met druiventrossen en fratzen + fruit applicaties. Met vijf lichtpunten en albasten lampenkappen. Drie gelijmd. Circa 1920. Afmeting: 110 x 90 cm ø. In goede staat.
Twee antieke dekseldozen (thee). Eén maal gecontourneerde schildpad dekseldoos met twee compartimenten en schildpad deksels. Carette. Eén maal mahonie Biedermeier theedoos met bandintarsia. Circa 1830...
Twee marmeren tafellampenvoeten in Griekse zuilvorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Twee messing wandlampen met Beethoven. Compositie metaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 56 x 31 x 29 cm. In goede staat.
Oud reclamebord. Tweede helft 20e eeuw. Aspro Microfined. Als nieuw. Afmeting: 110 x 28 x 1,5 cm. In goede staat.
Oosterse houten documentenkist met koper beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 43 x 56 cm. In goede staat.
Vier maal 19e eeuwse Louis Seize gietijzeren tuinzuiltjes met fakkels. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaar met Griekse vrouw. Met wit Carrara marmer. Vier-lichts. Bovenstuk vermaakt. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Gesigneerde 19e eeuwse militaire messing nachtwakersklok door J. Bürk Original. Nr. 74886. Met één sleutel. Functies niet getest. Afmeting: 4,3 x 8 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke Japanse ivoren figuur. Moeder en kind. Circa 1900. In goede staat.
Antieke achter-glas Gazelle Fiets reclame. Gazelle Fabriek Dieren. Circa 1915. Jugendstil. Afmeting: 43 x 26 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing kerkelijke kaarskandelaren met heilighart en IHS op klauwpoten. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Vier antieke Hollandse messing Barok-stijl wandkaarskandelaren. Vier-lichts. Afmeting: 48 x 36 x 28 cm. In goede staat.