Antiek Hollands blikken beschilderd dienblad met florale en landschap decor. Afmeting: 28 x 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten theestoof met bandintarsia en koperen ketel. Afmeting: 57 x 36 cm. In goede staat.
Drie maal Art Deco kopergeslagen. Circa 1930. Onder andere: Amsterdamse school schaal. Friese schaal, Buikstra Grouw. Vaas. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
Twee messing Empire-stijl kaarskandelaren. 19e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Drie maal Indonesisch houtsnijwerk met koperdraad inleg. Bestaande uit: Twee figuren, één messing bel met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 43 cm. In goede staat.
19e Eeuwse grote messing emmer met polychromie zwart-rood, en één koperen kolenstoof. Afmeting: 38 x 34 cm ø. In goede originele staat.
Drie maal oud tin. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dekseldoos met eikel decor. Dekseldoos met bloemen, vlinder decor. Schaal, floraal met insecten decor. Tweemaal Frieling Zinn, één maal Peltro tin. Afmeting...
Oude Jugendstil-stijl vergulde jardiniere met zweepslag decor en vrouwenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 49 x 18 cm. In goede staat.
Twee decoratieve messing fotolijsten in Louis Seize-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen bloempot met bodemmerk en florale decor met roofvogels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 20 cm ø. In goede staat.
Antieke Japanse of Chinese bronzen siervaas met bloesemtakken en vogels decor. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Louise Seize bronzen vijzel met stamper. Afmeting: 12,8 x 13 cm ø. In goede staat.
Drie maal antiek tin, divers. Bestaande uit: 19e Eeuwse kroontjeskan. Engelse dekseldoos met leeuwenkoppen. Plaquette met jachthond. Afmeting: 20 - 41 cm. In goede staat.
Vijf-delige oude tinnen set. Voor-oorlogs met dienblad, roomstel, koffiekan en kandelaar. Afmeting: 10 - 40 cm. In goede staat.
Antieke vier-delige gietijzeren geëmailleerde haardset in de vorm van een ridder. Circa 1900. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Oude messing tafellamp met gebloemde glazen kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Oude Leader vintage bureaulamp. Zwart/wit kunststof + chrome. Circa 1960. Afmeting: 35 x 47 x 10 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek Oosters. Bestaande uit: Chinese koperen damestas met draken. Oosterse gebedsrol met inleg. Japanse cloisonne bloempot. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Oud Chinees rolschilderij met florale decor + signatuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 180 x 80 cm. In goede staat.
Notenhouten stickbarometer met koper. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 112 cm. In goede staat.
Antiquarische schoolplaat. Daniël met leeuwen. Uitgave J. Brandt & Zoon. Lith. J. Pander. Afmeting: 81 x 60,5 cm. In redelijke staat.
Oude 'Hennessy Cognac' St. Bernard reclame hond. Handbeschilderd. Circa 1960. Afmeting: 24 x 26 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Japanse cloisonne dekselpot met florale decor. Circa 1900. Afmeting: 20 x 15 cm ø. In goede staat.
Antieke Japanse cloisonne gemberpot met florale decors. Circa 1900. Afmeting: 18 x 14 cm ø. In goede staat.
Antieke handbeschilderde houten lokeend. Circa 1900. Afmeting: 12 x 32 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie strijkijzers en één treef. Afmeting: 18 - 28 cm. In goede staat.
Antieke Engelse weegschaal met twee messing gewichten sets. Circa 1900. Afmeting: 14 - 41 cm. In goede staat.
Vijf maal oud beschilderd lakwerk. 20e Eeuw. Onder andere: Japan en Rusland. Afmeting: 8 - 19,5 cm. In goede staat.
Groot antiek gipsen Christus buste. Circa 1900. Minimale chips. Afmeting: 49 x 45 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diversen oud/antiek. Bestaande uit: Vier maal oud/antiek beschilderd Hindelopen. Twee plated kandelaren, messing kan en twee bekers. Eén messing pijpenrek. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.
Twee maal antiek kopergeslagen. Bestaande uit: 19e Eeuws Perzisch tablet met tekst en florale medaillons. Franse wandschotel, Gouter Champetre, circa 1900, met figuren + fruit decor. Afmeting: 45 - 52...
Prachtige grote 19e eeuwse Hollandse roodkoperen appelketel. Afmeting: 31 x 27 cm ø. In goede staat.
Drie oude geëmailleerde schalen. Twee maal Peceni Emajl Joegoslavië. Eén maal ANWB. Afmeting: 25 - 49 cm. In goede staat.
Antieke viool met etiket (naar) 'Antonius Stradivarius 1721'. Deel mist, verder in goede staat. Afmeting: 56 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Tibetaans beschilderde houten kinderwieg met ijzeren beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 91 x 41 cm. In goede staat.
Oude/antieke viool. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Drie-delige antieke tinnen mokka set met graveringen. Circa 1900. Afmeting: 8 - 12 cm. In goede staat.
Antiek paardentuig. Circa 1900. Hout, leder, ijzer + messing. Afmeting: 87 x 51 x 21 cm. In goede staat.
Kavel met diverse aanstekers en accessoires van verschillende merken. Ongetest in diverse condities.
Antieke Chinese of Japanse bronzen kalebas-vormige schenkkan met bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Antieke ivoren toneelkijker. Paar haarscheuren. Circa 1900. Afmeting: 7,5 x 10,5 x 4 cm. In goede staat.
Kopie van een antieke Chinese opiumpijp. 21e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Oude/antieke viool met etiket 'Antonius Stradivarius - Made in Germany'. Deel mist, verder in goede staat. Afmeting: 59 cm. In redelijk/goede staat.
Oud eikenhouten Heilig kruis met gesneden gesigneerde Corpus Christi. Door Antheunis. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Grote handbeschilderde oude geëlektrificeerde olielamp met messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.
Twee bronzen rokkandelaren. Circa 1900. Afmeting: 19 x 10 cm ø. In goede staat.
Twee maal 19e eeuwse Empire-stijl kaarskandelaren. Compositie metaal. Afmeting: 27 x 29 x 25 cm. In goede staat.
Vijf maal antiek koperwerk. Bestaande uit: Twee graanmaten, kraantjeskan, tabaksdoos, en één kan (Martins Guernsey). Afmeting: 19 - 37 cm. In goede staat.