Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke papiergeldhouder + spaarpot
Startprijs 60 EUR

Antieke Amerikaanse messing papiergeldhouder (100 Dollar) en metalen The First National Bank of Woodriver spaarpot in de vorm van Santa Claus. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede sta...

7-Delige tinnen maatset
Startprijs 60 EUR

Antieke zeven-delige tinnen maatset. Circa 1800 en jonger. Stempels. Afmeting: 5 - 21 cm. In goede staat.

2x Tinnen schenkmaat kannen
Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuwse tinnen schenkmaat kannen. Frankrijk. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.

6x Diverse tinnen kannen
Startprijs 60 EUR

Zes diverse antieke tinnen kannen met diverse merktekens. Afmeting: 15 - 31 cm. In goede staat.

2x Tinnen kraankannen
Startprijs 60 EUR

Twee antieke 18e - 19e eeuwse tinnen kraantjeskannen. Eén beschilderd, deukjes. Eén mist kraansluiting. Afmeting: 40 - 46 cm. In redelijke staat.

2x Plated, vergulde tafellampen
Startprijs 60 EUR

Twee plated en vergulde tafellampen. Griekse zuilen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Bronzen Chinese vaas, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse bronzen Chinese vaas met abrikozenbomen en vogel decor. Eén deuk. Afmeting: 32 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.

Perzische specerijenset
Startprijs 60 EUR

Antieke vijf-delige messing Perzische specerijen set met florale en dieren decors. Afmeting: 8 - 19 cm. In goede staat.

Stickbarometer, 1900
Startprijs 60 EUR

Hollandse eikenhouten antieke stickbarometer. Circa 1900. Afmeting: 98 cm. In goede staat.

Wandconsole engel
Startprijs 60 EUR

Zeer grote 19e eeuwse gipsen gepolychromeerde wandconsole met engel, St. Antoine. Chips. Afmeting: 56 x 34 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

2x Engelse kaarskandelaren
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Engelse kaarskandelaren met getorste stam. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Antieke theestoof, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Prachtige 19e eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Schwarzwald wandkastje, 1900
Startprijs 60 EUR

Duits Schwarzwald wandkastje. Houtgestoken wandkast met ranken. Circa 1900. Afmeting: 48 x 33 x 14 cm. In goede staat.

3x Plated theekannen
Startprijs 60 EUR

Drie antieke plated theekannen met graveringen. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.

Houten presenteerhouder voor visitekaartjes
Startprijs 60 EUR

Italiaanse houtgestoken gepolychromeerde visitekaartjes presenteerhouder. Italiaanse dame met vlecht. Circa 1920. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.

2x Dames bontmantels
Startprijs 60 EUR

Twee oude dames bontmantels. Eén maal bisam en één maal nerts. Lang en kort. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 - 115 cm. In goede staat.

5x Divers oud/antiek koperwerk
Startprijs 60 EUR

Vijf maal oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Twee kraagkandelaren, 20e eeuw. Eén doofpot, 19e eeuw. Eén theestoof, 19e eeuw. Eén steel-waterkan, 19e eeuw. Afmeting: 17 - 45 cm. In goede staat.

5x Oude waaiers, 20e eeuw
Startprijs 60 EUR

Vijf oude waaiers. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal Europees handgeschilderd, litho. Twee maal Chinees/Japans. Eén maal Spaans drukwerk. Afmeting: 12 - 23 cm. In goede staat.

3x Antiek blik, divers
Startprijs 60 EUR

Drie maal antiek blik. Gelithografeerd. Bestaande uit: Sample Droste Cocoa. Mechanisch speelgoed eendje (Germany). Melk Caramels blik, Java Suiker Smith Rotterdam, deuken. Afmeting: 5 - 27 cm. In rede...

5x Antiek tin
Startprijs 60 EUR

Vijf maal antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee schalen, drie grote schotels. Bodemmerken. Afmeting: 22 - 45 cm. In goede staat.

Oude Chinese inktsteen
Startprijs 60 EUR

Oude Chinese bewerkte inktsteen met goud draken decor en symbolen. Krimpnaad. Afmeting: 20 x 7 x 2 cm. In redelijke staat.

2x Antieke toneelkijkers
Startprijs 60 EUR

Twee antieke toneelkijkers met parelmoer, messing. Afmeting: 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

2x Set gewichten, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Twee sets 19e eeuwse gewichten. Engels. Van ijzer en messing. Afmeting: 4 - 10 cm. In goede staat.

Chinese viool 1/4
Startprijs 60 EUR

Chinese 1/4 viool, net neksteun en strijkstok, compleet in etui. In goede staat

Antiek deurslot met sleutel
Startprijs 60 EUR

Antieke 18e - 19e eeuwse Duitse kasten deurslot met sleutel. Afmeting: 12 x 13 x 3,5 cm. In goede staat.

Antieke bestekcassette+bestek
Startprijs 60 EUR

Antieke bestekcassette van notenhout met plated visbestek. Circa 1900. Afmeting: 7 x 36 x 26 cm. In goede staat.

Antieke koperen koffiekan, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke koperen koffiekan met brander. Circa 1900. Deurtje vervangen. Afmeting: H 38 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Tibetaanse hoofdbekleding
Startprijs 65 EUR

Oude Tibetaanse hoofdbekleding met kralen en koraal penningen etc. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 22 x 18 cm. In goede staat.

Antiek Droste winkelblik
Startprijs 65 EUR

Antiek Droste (chocolade) winkelblik. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: 12 x 33,5 cm ø. In goede staat.

Oude/Antieke Portre Montre
Startprijs 70 EUR

Oude/antieke Portre Montre met marmeren basement, compositie metaal. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 15 x 9 cm. In goede staat.

Russische lakdoos
Startprijs 70 EUR

Oude handbeschilderde Russische St. Petersburg dekseldoos. Beeldentuin + driemaster decor. Gesigneerd. Afmeting: 9 cm. In goede staat.

Historisme-stijl tinnen dekseldoos
Startprijs 70 EUR

Decoratieve tinnen historisme-stijl dekseldoos met herder en hond. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 23 x 16 cm. In goede staat.

2x Oude zijde-werken
Startprijs 70 EUR

Twee oude Chinese op zijde geborduurde kunstwerken met fruit, floraal en vlinder decor. 20e Eeuw. Afmeting: 50 - 55 cm. In goede staat.

Koperen reliëf wandplaten
Startprijs 70 EUR

Twee antieke kopergeslagen reliëf wanddecoraties met Romeinse figuur voorstellingen. Afmeting: 43 x 56 x 4 cm. In goede staat.

3x Antiek inktstel
Startprijs 70 EUR

Drie antieke inktstellen. Bestaande uit: Eén maal kopergeslagen met putti, Renaissance decor, gemerkt Elkington, goed. Eén maal wildvoorstelling, compositie metaal, deksel mist. Eén maal Jugendstil ti...

Engels kamerscherm, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR

19e Eeuws Engels mahoniehouten kamerscherm met borduurwerk. Op drie-spant poot. Afmeting: H 144 cm. In goede staat.

3x Oude/antieke inktstellen
Startprijs 70 EUR

Drie oude/antieke inktstellen. Bestaande uit: Zilveren met marmer basement, terracotta hond met zwart glazuur en een houtgestoken zwijnskop met glazen ogen. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.

Japanse cloisonné vaas, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse Japanse bronzen cloisonne vaaslamp. Later geëlektrificeerd tot lamp. Afmeting: 39 x 18 cm ø. In goede staat.

2x Antieke Japanse vazen
Startprijs 70 EUR

Twee antieke Japanse geëmailleerde vazen met florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 10 cm ø. In goede staat.

Theestoof, Louis Seize
Startprijs 70 EUR

Vroeg 19e eeuwse notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Louis Seize. Afmeting: 24 x 36 x 27 cm. In goede staat.

Voor-oorlogse kindergrammofoon, 1930
Startprijs 70 EUR

Voor-oorlogse kindergrammofoon in koffer. Circa 1930. Afmeting: 8 x 16 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke theestoof
Startprijs 70 EUR

Twee 19e eeuwse mahoniehouten theestoven met binnenbakken en één appelketel. Bij één zijn de pootjes weg. Afmeting: 37 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

9 Plated soepkommen
Startprijs 70 EUR

Negen zilverplated soepkommen, ronde kom met vaste onderschotel versierd met een rand met voluten, cartouches en bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: ø19x8cm. Acht maal goed, ééntje losse voet. In goede staat

Chinees/Japans bronzen vaas, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR

19e Eeuwse Chinese of Japanse bronzen vaas met draken en florale decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Antiek bronzen tafelbel
Startprijs 75 EUR

Antieke bronzen tafelbel in de vorm van een dame met hoepelrok. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

Reclameplaat 'Agio Wilde Havanas'
Startprijs 75 EUR

Oude Agio Wilde Havanas reclamebord. Gelithografeerd op blik. Duizel Holland. Circa 1950 - 1960. Afmeting: 42 x 54 cm. In redelijk/goede staat.

Reclameplaat 'Gold Dollar Cigaretten'
Startprijs 75 EUR

Reclamebord uit de 40er - 50er jaren van Gold Dollar Cigaretten. Lithografie achter kunststof. Afmeting: 41,5 x 30 cm. In goede staat.

Lot divers handgesmeed
Startprijs 75 EUR

Lot van 78 stuks handgesmede spijkers met getallen of letters. Afmeting: circa 4 cm. In goede staat.

3x Oude Japanse snuffbottles
Startprijs 75 EUR

Drie oude rode Japanse snuffbottles, divers. Afmeting; 7 - 8 cm. In goede staat.

Joodse Chanoeka kandelaar
Startprijs 75 EUR

Grote oude Joodse houtgestoken Chanoeka kandelaar. 20e Eeuw. Afmeting: 64 x 61 x 20 cm. In goede staat.

Jugendstil clipbord, 1915
Startprijs 80 EUR

Duits metalen Jugendstil clipbord. Circa 1915. Fabrik Technische Gummiwaren und Schlauchweberei Mechanische Treibriemen Fabrik. Afmeting: 19 x 11 x 1 cm. In goede staat.

4x Barokke messing kandelaren
Startprijs 80 EUR

Vier maal Barokke messing kandelaren. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal kroonluchter, drie maal wandkandelaren. Afmeting: 30 - 45 cm. In goede staat.

2x Russische lakdoos
Startprijs 80 EUR

Twee Russische lakwerk doosjes. Handbeschilderd met scheepvaart decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.

Antiek koperen dekseldoos, 1900
Startprijs 80 EUR

Antiek koperen historisme dekseldoos met figuren en dieren in landschap. Circa 1900. Afmeting: 7,5 x 7,5 x 12 cm. In goede staat.

Grote antieke petroleumlamp, 1900
Startprijs 80 EUR

Zeer grote aparte antieke hangpetroleumlamp met vier branders. Later geëlektrificeerd. Circa 1900. Eén arm moet worden gerepareerd. Compleet met glazen kappen. Afmeting: 80 x 85 cm ø. In redelijke sta...

Amsterdams haardstel, 1900
Startprijs 80 EUR

Antieke zes-delige Amsterdamse messing haardset. Met kandelaren. Renaissance-stijl. Circa 1900. Afmeting: 136 cm. In redelijk/goede staat.

Haal + ketel, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse ijzeren haal en ijzeren ketel op driepoot. Afmeting: 34 - 110 cm. In goede staat.

2x Antiquarische Judaica bijbels
Startprijs 80 EUR

Twee antiquarische joodse bijbels. Judaica. Groot: Leiden - A.W. Sijthoff uitgave, zonder familienamen ingeschreven. Klein: De Nederlandse bijbel compagnie, Brandt en Zoon, zonder familienamen ingesch...

Oude Escher-stijl Sphere kunstbol
Startprijs 80 EUR

Oude Escher-stijl Sphere kunstbol op metalen standaard. Met engelen en vleermuizen decor. Afmeting: ø 8,5 cm. In goede staat.

Antieke inktpot
Startprijs 80 EUR

Antieke terracotta inktpot met compositie metalen deksel. Man met bierpul, tekst paragraaf II. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Verzameling strijkbouten
Startprijs 80 EUR

Verzameling diverse oude/antieke strijkbouten. IJzer/messing. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.

Gestoken paneeltje, 17e eeuw
Startprijs 80 EUR

17e - 18 Eeuwse houtgestoken reliëf met twee putti's en kroon. Afmeting: 15 x 27 x 3,5 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antieke toneelkijkers
Startprijs 80 EUR

Drie oude/antieke toneelkijkers. Bestaande uit: Messing met been opengewerkt. Messing met benen grip. Bakeliet Kershaw Wide Angle. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke schildpad visitekaarthouders
Startprijs 80 EUR

Twee antieke schildpad visitekaarthouders. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 9,5 - 10,5 cm. In goede staat.

1/4 Viool Chinees
Startprijs 80 EUR

Chinese 1/4 viool mmet neksteun en strijkstok, compleet in etui. In goede staat

GEWA Ideale 1/4 viool
Startprijs 80 EUR

GEWA Ideale 1/4 viool met neksteun en strijkstok, compleet in etui. Schade bovenblad, verder in goede staat.

GEWA Ideale 1/4 viool in etui
Startprijs 90 EUR

GEWA Ideale 1/4 viool in etui met strijkstok en neksteun. In goede staat.

Houten vogelkooi
Startprijs 90 EUR

Oude/antieke houten vogelkooi met opgezette vogel. Halfstok. Afmeting: 50 x 22 x 23 cm. In goede staat.

Houten staande lamp, 1920
Startprijs 90 EUR

Antieke eikenhout gestoken staande lamp met klauwpoten. Circa 1920. Afmeting: 156 cm. In goede staat.

GEWA Ideale 1/4 viool in etui
Startprijs 90 EUR

GEWA Ideale 1/4 viool in etui met strijkstok en neksteun. In goede staat.

Antieke wandconsole, 1880
Startprijs 100 EUR

Grote antieke houtgestoken wandconsole met Indische vrouwenkop. Twee kleurige polychromie. Circa 1880. Afmeting: 45 x 40 x 17 cm. In goede staat.

4x Affiches Circus Boltini
Startprijs 100 EUR

Vier antiquarische affiches van Circus Toni Boltini. Lithografie op papier. Afmeting: circa 46 - 60 cm. In goede staat.

Reclameplaat 'Tungsram Krypton'
Startprijs 100 EUR

Reclameplaat uit de 40er - 50er jaren van Tungsram Krypton gloeilampen. Op blik gelithografeerd. Afmeting: 35,5 x 23 cm. In goede staat.

3x Antiek Schwarzwald snijwerk
Startprijs 100 EUR

Drie maal antiek Schwarzwald snijwerk. Circa 1900 - 1930. Bestaande uit: Inktstel met beer. Stempelkussen met beer. Stoffer. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.

2x Tabaksdozen
Startprijs 100 EUR

Twee antieke koperen tabaksdozen. Eén maal ovaal, 18e - 19e eeuw, onduidelijk decor. Eén maal 18e eeuw met embleem. Afmeting: 9 - 12,5 cm. In redelijk/goede staat.

12 Chinese gelukskralen
Startprijs 100 EUR

Twaalf Chinese gelukskralen. 3-5cm.

Antieke snuiftabakdoos
Startprijs 100 EUR

Vergulde antieke messing snuiftabaksdoos met geëmailleerd decor. Twee beschadigingen. Circa 1800. Afmeting: 8,5 x 2,7 x 3,2 cm. In redelijk/goede staat.

Papieren affiche Puch+lithografie
Startprijs 100 EUR

Oude papieren affiche Puch + lithografie Fietsen en Moto's. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 - 87 cm. In goede staat.

Platenspeler+div. platen
Startprijs 100 EUR

Collectie oude bakelieten langspeelplaten met platenspeler SRT. Deksel (pvc) gelijmd. Afmeting: 30 - 34 cm. In redelijk/goede staat.

1/4 Viool Eastman
Startprijs 100 EUR

1/4 Viool Eastman met neksteun en strijkstok, compleet in etui en in goede staat

Antiek Chinees ivoren figuur
Startprijs 100 EUR

Antiek Chinees ivoren figuur. Chinese wijsheer met handen op zijn rug. Gesigneerd, bodemmerk. Afmeting: H 10,5 cm. In goede staat.

Afrikaanse boot van tropisch hout
Startprijs 100 EUR

Grote Afrikaanse tropisch houten boot met mannelijk en vrouwelijke figuren, met accessoires. Afmeting: 103 x 130 x 65 cm. In goede staat.

3x Oude reclameborden
Startprijs 100 EUR

Drie oude reclameborden waarvan twee verlicht. Bestaande uit: Douwe Egberts (kunststof), West End Rainproof Clothing (metaal/glas), en Van Nelle Magneet koffie (verf laat los van glas). Afmeting: 33 -...

4 Delen divers, (blikken + spuitfles)
Startprijs 100 EUR

Vier delen divers. Bestaande uit: Drie maal oud blik, waarvan twee maal Jugendstil en één maal HAKA Cacao, en een Schweppes Soda spuitfles. Afmeting: 19 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

Grammofoon Ressellbell, 1915
Startprijs 100 EUR

Antieke Ressellbell mahoniehouten grammofoon met intarsia. Met bakelieten platen. Circa 1915. Opdraaiveer defect. Afmeting: 120 x 50 x 51 cm. In goede staat.

Gietijzeren pronkschotel, 1880
Startprijs 100 EUR

Zeer grote Duitse gietijzeren pronkschotel. Historisme met fruit en figuren decors. Circa 1880. Ongemerkt. Afmeting: L 53,5 cm. In goede staat.

Antieke bronzen hanglamp, 1920
Startprijs 100 EUR

Grote antieke bronzen met messing hanglamp met kariatiden etc. Circa 1920. Tien-lichts. Empire-stijl. Afmeting: 70 x 67 cm ø. In goede staat.

3x Oude bontjas
Startprijs 100 EUR

Drie oude dames bontjassen. Divers. Afmeting: 70 - 110 cm. In goede staat.

9x Fietsplaatjes (rijwiel belasting)
Startprijs 100 EUR

Negen antieke Hollandse fietsplaatjes (t.b.v. rijwiel belasting). 30er - 40er Jaren. Afmeting: 5,5 - 6 cm. In goede staat.

Antiek religieus wandkleed, 1900
Startprijs 100 EUR

Antiek religieus wandkleed met heilige figuren voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 113 x 140 cm. In goede staat.

Antieke grammofoon, 1930
Startprijs 100 EUR

Antieke notenhouten grammofoon. Circa 1930. Gemerkt Chantal. Opdraaiveer defect. Afmeting: 35 x 34 x 35 cm. In goede staat.

Schildpad dekseldoos, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse schildpad dekseldoos met sluiting. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.

Mahonie kistje, 1820
Startprijs 100 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten kistje met origineel beslag. Circa 1820. Afmeting: 27 x 18 x 19 cm. In goede staat.

2x Oude Japanse cloisonne pijpvazen
Startprijs 110 EUR

Twee oude Japanse cloisonne pijpvazen met pioenrozen en vogel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 26 x 17 cm ø. In goede staat.

Antieke houten schooltas
Startprijs 110 EUR

Oude Hollandse schooltas van hout met schuif en beschildering. 20e Eeuw. Afmeting: 44 x 26 x 11 cm. In goede staat.

2x Bronzen kandelaren, 1880
Startprijs 120 EUR

Twee antieke bronzen historisme kaarskandelaren. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.