Oude Tibetaanse hoofdbekleding met kralen en koraal penningen etc. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 22 x 18 cm. In goede staat.
Antieke koperen koffiekan met brander. Circa 1900. Deurtje vervangen. Afmeting: H 38 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke bestekcassette van notenhout met plated visbestek. Circa 1900. Afmeting: 7 x 36 x 26 cm. In goede staat.
Antieke 18e - 19e eeuwse Duitse kasten deurslot met sleutel. Afmeting: 12 x 13 x 3,5 cm. In goede staat.
Chinese 1/4 viool, net neksteun en strijkstok, compleet in etui. In goede staat
Twee sets 19e eeuwse gewichten. Engels. Van ijzer en messing. Afmeting: 4 - 10 cm. In goede staat.
Twee antieke toneelkijkers met parelmoer, messing. Afmeting: 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese bewerkte inktsteen met goud draken decor en symbolen. Krimpnaad. Afmeting: 20 x 7 x 2 cm. In redelijke staat.
Vijf maal antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee schalen, drie grote schotels. Bodemmerken. Afmeting: 22 - 45 cm. In goede staat.
Drie maal antiek blik. Gelithografeerd. Bestaande uit: Sample Droste Cocoa. Mechanisch speelgoed eendje (Germany). Melk Caramels blik, Java Suiker Smith Rotterdam, deuken. Afmeting: 5 - 27 cm. In rede...
Vijf oude waaiers. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal Europees handgeschilderd, litho. Twee maal Chinees/Japans. Eén maal Spaans drukwerk. Afmeting: 12 - 23 cm. In goede staat.
Vijf maal oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Twee kraagkandelaren, 20e eeuw. Eén doofpot, 19e eeuw. Eén theestoof, 19e eeuw. Eén steel-waterkan, 19e eeuw. Afmeting: 17 - 45 cm. In goede staat.
Twee oude dames bontmantels. Eén maal bisam en één maal nerts. Lang en kort. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 - 115 cm. In goede staat.
Italiaanse houtgestoken gepolychromeerde visitekaartjes presenteerhouder. Italiaanse dame met vlecht. Circa 1920. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.
Drie antieke plated theekannen met graveringen. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.
Duits Schwarzwald wandkastje. Houtgestoken wandkast met ranken. Circa 1900. Afmeting: 48 x 33 x 14 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse kaarskandelaren met getorste stam. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse gipsen gepolychromeerde wandconsole met engel, St. Antoine. Chips. Afmeting: 56 x 34 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse eikenhouten antieke stickbarometer. Circa 1900. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Antieke vijf-delige messing Perzische specerijen set met florale en dieren decors. Afmeting: 8 - 19 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen Chinese vaas met abrikozenbomen en vogel decor. Eén deuk. Afmeting: 32 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee plated en vergulde tafellampen. Griekse zuilen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Twee antieke 18e - 19e eeuwse tinnen kraantjeskannen. Eén beschilderd, deukjes. Eén mist kraansluiting. Afmeting: 40 - 46 cm. In redelijke staat.
Zes diverse antieke tinnen kannen met diverse merktekens. Afmeting: 15 - 31 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse tinnen schenkmaat kannen. Frankrijk. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
Antieke zeven-delige tinnen maatset. Circa 1800 en jonger. Stempels. Afmeting: 5 - 21 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse messing papiergeldhouder (100 Dollar) en metalen The First National Bank of Woodriver spaarpot in de vorm van Santa Claus. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede sta...
Vijf maal antiek koperwerk. Bestaande uit: Twee graanmaten, kraantjeskan, tabaksdoos, en één kan (Martins Guernsey). Afmeting: 19 - 37 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuwse Empire-stijl kaarskandelaren. Compositie metaal. Afmeting: 27 x 29 x 25 cm. In goede staat.
Twee bronzen rokkandelaren. Circa 1900. Afmeting: 19 x 10 cm ø. In goede staat.
Grote handbeschilderde oude geëlektrificeerde olielamp met messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.
Oud eikenhouten Heilig kruis met gesneden gesigneerde Corpus Christi. Door Antheunis. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Oude/antieke viool met etiket 'Antonius Stradivarius - Made in Germany'. Deel mist, verder in goede staat. Afmeting: 59 cm. In redelijk/goede staat.
Kopie van een antieke Chinese opiumpijp. 21e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Antieke ivoren toneelkijker. Paar haarscheuren. Circa 1900. Afmeting: 7,5 x 10,5 x 4 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Japanse bronzen kalebas-vormige schenkkan met bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Kavel met diverse aanstekers en accessoires van verschillende merken. Ongetest in diverse condities.
Antiek paardentuig. Circa 1900. Hout, leder, ijzer + messing. Afmeting: 87 x 51 x 21 cm. In goede staat.
Drie-delige antieke tinnen mokka set met graveringen. Circa 1900. Afmeting: 8 - 12 cm. In goede staat.
Oude/antieke viool. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Oude/antieke Tibetaans beschilderde houten kinderwieg met ijzeren beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 91 x 41 cm. In goede staat.
Antieke viool met etiket (naar) 'Antonius Stradivarius 1721'. Deel mist, verder in goede staat. Afmeting: 56 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude geëmailleerde schalen. Twee maal Peceni Emajl Joegoslavië. Eén maal ANWB. Afmeting: 25 - 49 cm. In goede staat.
Prachtige grote 19e eeuwse Hollandse roodkoperen appelketel. Afmeting: 31 x 27 cm ø. In goede staat.
Twee maal antiek kopergeslagen. Bestaande uit: 19e Eeuws Perzisch tablet met tekst en florale medaillons. Franse wandschotel, Gouter Champetre, circa 1900, met figuren + fruit decor. Afmeting: 45 - 52...
Lot diversen oud/antiek. Bestaande uit: Vier maal oud/antiek beschilderd Hindelopen. Twee plated kandelaren, messing kan en twee bekers. Eén messing pijpenrek. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.
Groot antiek gipsen Christus buste. Circa 1900. Minimale chips. Afmeting: 49 x 45 x 20 cm. In redelijk/goede staat.