Twee maal Afrikaans houtsnijwerk. Onder andere: Masker Nigeria, polychrome, Yoruba-stam. Beeld Kongo, Pende-stam. Genezingsbeeld. Polychromie. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
Vergulde bronzen Louis Seize-stijl hanglamp met twee glazen kappen. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 40 cm. In goede staat.
Blauwe Tiffany-stijl glas-in-lood hanglamp met florale decor. 21e Eeuw. Afmeting: 30 x 46 cm ø. In goede staat.
Twee antiek ivoren beelden: 1x Antieke Afrikaanse ivoren damesbuste op basement. Circa 1930. Afmeting: 10 cm. In goede staat. en 1x Antieke Japanse ivoren geisha met bodemmerk. Circa 1900. Mist paraso...
Twee betonnen tuinbeelden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 64 - 76 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse bronzen Barok-stijl 12-lichts kaarsenkroon met afneembare armen. Afmeting: 77 x 60 cm ø. In goede staat.
Twee mooie grote 19e eeuwse bronzen Neo Renaissance kaarskandelaren. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse notenhouten gestoken kist met spiegel en koperdraad inleg (mist deels). Afmeting: 24 x 34 x 24 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke eikenhouten His Master's Voice grammofoon. Verlijming deksel los, verder in goede staat. Afmeting: 40 x 40 x 45 cm.
Drie maal 19e eeuws antiek. Bestaande uit: Tinnen miniatuur kraantjeskan. Miniatuur warmhoudkruik. Kleine keramieken theepot. Afmeting: 5 - 25 cm. In goede staat.
Duits houtsnijwerk inktstel met twee konijnen en inktpot. Circa 1930. Afmeting: 12 x 34 x 19 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen chocoladekan met figuren in landschap en goud decor. Met notenhouten stoof. Afmeting: 20 x 24 x 17 cm ø. In goede staat.
Twee antieke ivoren Art Deco Maria beelden. Circa: 1930. Afmeting: 16 - 22 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
Twee antieke Oosterse bronzen wierookbranders. Onder andere met cloisonne. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.
Vier maal antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Schenkkan, schroefdekselhouder, klepkan, bierpul met bodemtekst/stempels. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten reisschrijfkist met boulle koperinleg en zijwaartse lade. Afmeting: 13 x 36 x 26 cm. In zeer goede staat.
Antieke bijbel anno 1716 met messing sluitingen. Staten Generael. Dordrecht, Pieter Keur en Amsterdam, Pieter Rotterdam. Originele band. Beschadigd. Afmeting: 11 x 35 x 23 cm. In matige staat.
19e Eeuwse etui/koker van roggehuid. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Oud Tibetaans met leder bekleed sieradenkistje. Met goud decor, vier lades en deksel. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 24 x 35 cm. In goede staat.
Chinees houtgestoken verguld altaarstuk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26 x 39 x 4 cm. In goede staat.
Twee antieke miniatuur tinnen appelketeltjes. 19e Eeuw en circa 1900. Afmeting: ø 7 - ø 7,5 cm. In goede staat.
Grote voor-oorlogse messing scheepsseinlamp. Gemerkt Meteorite 46749. Geëlektrificeerd. Afmeting: 55 x 24 cm ø. In goede staat.
Twee antieke staande petroleumlampen voeten. Later geëlektrificeerd. Bestaande uit: Eén maal circa 1880, historisme, compositie metaal. Eén maal Majolica, gebloemd. Afmeting: H 33 - 45 cm. In goede st...
Antieke Majolica hang petroleumlamp. Circa 1910. Geëlektrificeerd. Afmeting: circa 65 x 40 cm ø. In goede staat.
18e - 19e Eeuws koloniale documenten kapitein-scheepskist met lade, origineel beslag en slot. Sleutel later. Afmeting: 19 x 46 x 63 cm. In goede staat.
Kavel met ca. 35 aanstekers waaronder; Penguin, Prisca, Crown Grace, Emrich, Diplomat, Pigeon, Consul Amor, Brother. Ongetest in diverse condities.
Kavel met diverse aanstekers van verschillende merken. Ongetest in diverse condities.
Antiek houten galjoen met kanonnen en lederen zeilen. Circa 1900. Afmeting: 58 x 60 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Jugendstil hangpetroleumlamp. Later geëlektrificeerd. Circa 1900. Afmeting: circa 60 x 40 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen wierookbrander met paradijsvogel decor. Bodemmerk. Afmeting: 14,5 x 15 cm ø. In goede staat.
Drie kleinere gietijzeren tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: circa 40 x 18 cm ø. In goede staat.
Twee dozen betonnen tuin-ornamenten in Louis Seize-stijl. Afmeting: 80 x 60 x 60 cm. In redelijke staat.
18e eeuwse bronzen lavabo met twee tuiten en hengsel. Afmeting: 10 x 32 x 18 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Louis Seize mahoniehouten theestoof met bandintarsia, ringbeslag, messing pootjes en ketel. Afmeting: 67 x 29 x 28 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen kaarskandelaren in Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Creme-kleurige gipsen schouw met electrische haard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 35 x 140 cm. In goede staat.
Groot dienblad, achtkantig, met plated gezaagde rand met floraal biedermeier decor. Met houten bodem. 50x37x4cm. In goede staat
Koperen samovaar 19e eeuws met leeuwenkoppen, ringen, leeuwenpoten kolenlade en gemerkt Fiddian, 1e helft 19e eeuw 39cm Cond:G
Grote geeboniseerde Barok-stijl sierradenkist met hengsels en koperen knop. 20e Eeuw. Eén pootje mist. Afmeting: 25 x 42 x 28 cm. In goede staat.
Prachtige grote 19e eeuwse vergulde messing kerkelijke kaarskandelaar. Neo Renaissance. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.
Oude trechtergrammofoon. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 50 x 52 cm. In goede staat.
Antiek koperen beddepan. Circa 1800. Afmeting: 114 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse tinnen ketels met bodemstempels. Afmeting: ø 18 - ø 19 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal inlegwerk. Twee oude schaakborden, parelmoer, been etc. En een dekseldoos met parelmoer inleg. Afmeting: 28 - 50 cm. In goede staat.
Drie maal messing Jugendstil-stijl lijsten. 20e Eeuw. Eén spiegel, twee fotolijsten. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken drie-delige kledingborstelset met houtgestoken uil met glazen oogjes. Circa 1930. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Lot diversen oud/antiek koperwerk. Onder andere: Koperen bakken, ketel, melkkan, kraan, doofpot + pan. Afmeting: 20 - 50 cm. In goede staat.
Lot diversen oud/antiek koperwerk. Onder andere: Haardstel met paardenhoofden, kolenkit, stofferset, bouilloir. Afmeting: 25 - 25 cm. In goede staat.