19e Eeuwse Engelse palissanderhouten schrijfkist met parelmoer, schrijfblad + inktpot. Afmeting: 12 x 30 x 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse boulle likeurkelder zonder karaffen en glazen. Circa 1870. Afmeting: 26 x 30 x 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten bestekkist met ster-intarsia en been. Paar kleine stukjes missen. Afmeting: 5 x 17 x 23 cm. In goede staat.
Twee maal antieke Engelse mahoniehouten bestekcassettes met visbestek. Circa 1900. Afmeting: 6 x 35 x 26 cm. In goede staat.
Antieke speeldoos 'Dom van Keulen'. Compositie metaal. Afmeting: 18 x 17 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen tafeltje met spijkerschrift en Arabische schrift (Perzië). Met papegaaien decor, octagonaal. Scheur in blad. Afmeting: 13 x 21 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Gesigneerde 19e eeuwse militaire messing nachtwakersklok door J. Bürk Original. Nr. 74886. Met één sleutel. Functies niet getest. Afmeting: 4,3 x 8 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Engelse messing telescoopkijker. R & J Beck Ltd. London 1918. No.: 9403. Eén deukje. Afmeting: L 80 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Friese messing kolentang en tondeldoos voor aan een Friese staartklok. Afmeting: 8 - 21 cm. In goede staat.
Antiek Engels messing + koper scheepskompas in houder. Kelvin & Hughes London. Afmeting: 3,5 x 6 x 5,5 cm. In goede staat.
Vijf maal antiek koperwerk. Bestaande uit: Twee graanmaten, kraantjeskan, tabaksdoos, en één kan (Martins Guernsey). Afmeting: 19 - 37 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Louise Seize bronzen vijzel met stamper. Afmeting: 12,8 x 13 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse messing kaarskandelaar met putti, op marmeren basement. Circa 1870. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee oude koperen telefoons met draaischijf. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 25 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke koperen tabaksdozen. Eén maal ovaal, 18e - 19e eeuw, onduidelijk decor. Eén maal 18e eeuw met embleem. Afmeting: 9 - 12,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse porseleinen lampenvoet met handbeschilderde florale decors en twee putti's. Circa 1880. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Drie delen oud messing. 20e Eeuw. Bestaande uit: Bewerkte kanonskogel-huls, kapspiegel met putti en een vijzel met stamper. Afmeting: 11 - 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse notenhouten Biedermeier theestoof met ketel. Afmeting: 50 x 27 cm ø. In goede staat.
Antieke wit opaline glazen petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Antieke messing Jugendstil hangpetroleumlamp. Circa 1915. Afmeting: circa 80 x 40 cm ø. In goede staat.
Antieke Jugendstil hangpetroleumlamp. Later geëlektrificeerd. Circa 1900. Afmeting: circa 60 x 40 cm ø. In goede staat.
Oude Majolica petroleumlamp met extra kaarskandelaar. Breuk deksel reservoir. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 60 cm ø. In redelijke staat.
Antieke Jugendstil Majolica petroleumlamp met florale decor. Circa 1915. Afmeting: 56 x 35 cm ø. In goede staat.
Antieke messing met compositie metaal Jugendstil hangpetroleumlamp. Circa 1910. Later geëlektrificeerd. Afmeting: circa 60 x 40 cm ø. Porseleinen rookkapje mist, verder In goede staat.
Antieke Majolica hang petroleumlamp. Circa 1910. Geëlektrificeerd. Afmeting: circa 65 x 40 cm ø. In goede staat.
Antieke Jugendstil Majolica hang petroleumlamp. Circa 1910. Afmeting: 65 x 40 cm ø. In goede staat.
Twee antieke staande petroleumlampen voeten. Later geëlektrificeerd. Bestaande uit: Eén maal circa 1880, historisme, compositie metaal. Eén maal Majolica, gebloemd. Afmeting: H 33 - 45 cm. In goede st...
Zeer grote aparte antieke hangpetroleumlamp met vier branders. Later geëlektrificeerd. Circa 1900. Eén arm moet worden gerepareerd. Compleet met glazen kappen. Afmeting: 80 x 85 cm ø. In redelijke sta...
Twee antieke petroleumlampen met keramieken tussenstukken. In Renaissance-stijl. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 54 x 11 cm ø. In goede staat.
Antieke porseleinen geëlektrificeerde olielamp met afbeelding. Drie figuren vangen vogels met gespannen net. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Groot lot antieke poppen en kinderkleding in lederen koffer. 19e Eeuw. Afmeting: 70 x 40 x 25 cm. In redelijk/goede staat.
Zes oude Hollandse kleurrijke schoolplaten. Lithografieën op papier. Afmeting: 105 x 70 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese messing plated dekselbokaal met figuren, vogels en bomen decor rondom. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 51 x 40 x 21 cm ø. In goede staat.
Antieke Amerikaanse messing papiergeldhouder (100 Dollar) en metalen The First National Bank of Woodriver spaarpot in de vorm van Santa Claus. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede sta...
Antieke Duitse historisme schenkkan in Renaissance-stijl. Circa 1880. Gekleurd glas en tinnen montuur. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Decoratieve tinnen historisme-stijl dekseldoos met herder en hond. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 23 x 16 cm. In goede staat.
Voor-oorlogs messing scheepskompas met notenhouten basement. Gemerkt Sestrel Stol Culemborg. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Grote voor-oorlogse messing scheepsseinlamp. Gemerkt Meteorite 46749. Geëlektrificeerd. Afmeting: 55 x 24 cm ø. In goede staat.
Antieke Russische arreslee. Circa 1890. Afmeting: 80 x 130 x 75 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse bronzen tafellamp. Circa 1900. Bloemenmeisje, La Bouqueterie. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen engel voor op een Franse boulleklok. Zonder boog. Afmeting H 16 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese houtgesneden kampferkistjes met bloesemtakken en vogel decors. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.
Lot antiek tin. 19e Eeuw. Bestaande uit: Grote theekan, drie klepkannen, beker, houder schroefdeksel, lekschaal, groot bord. Afmeting: 6 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke miniatuur tinnen appelketeltjes. 19e Eeuw en circa 1900. Afmeting: ø 7 - ø 7,5 cm. In goede staat.
Drie maal antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Model Rembrandt kan, Jan Steen kan en maatbeker. Merktekens. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.
Drie maal antiek tin, divers. Bestaande uit: 19e Eeuwse kroontjeskan. Engelse dekseldoos met leeuwenkoppen. Plaquette met jachthond. Afmeting: 20 - 41 cm. In goede staat.
Vijf-delige oude tinnen set. Voor-oorlogs met dienblad, roomstel, koffiekan en kandelaar. Afmeting: 10 - 40 cm. In goede staat.
Antieke zeven-delige tinnen maatset. Circa 1800 en jonger. Stempels. Afmeting: 5 - 21 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Duitse tinnen snavelkannen. Merktekens. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse tinnen schenkmaat kannen. Frankrijk. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
Antieke bronzen tafelbel in de vorm van een dame met hoepelrok. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Vier maal antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Schenkkan, schroefdekselhouder, klepkan, bierpul met bodemtekst/stempels. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.
Zes diverse antieke tinnen kannen met diverse merktekens. Afmeting: 15 - 31 cm. In goede staat.
Twee antieke 18e - 19e eeuwse tinnen kraantjeskannen. Eén beschilderd, deukjes. Eén mist kraansluiting. Afmeting: 40 - 46 cm. In redelijke staat.
Twee maal antiek tin. 19e Eeuw. Bestaande uit: Grote gegraveerde samovaar. Engelse chocolade kan, gegraveerd. Afmeting: 24 - 55 cm. In goede staat.
Antieke zes-delige Amsterdamse messing haardset. Met kandelaren. Renaissance-stijl. Circa 1900. Afmeting: 136 cm. In redelijk/goede staat.
Complete antieke messing haardset met vier-delige garnituur, haardscherm en blaasbalg. Afmeting: 54 - 84 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse koperen genagelde aker met hengsel. Afmeting: 27 x 40 cm ø. In goede staat.
Originele Louis Vuitton Paris tas. Model Shoulder Bag Salsa. Leer. Afmeting: 22 x 24 x 6 cm. In goede staat.
Originele Louis Vuitton Paris tas. Met tasje aan ketting. Model Damier Ebene Neverfull. Canvas. Afmeting: 24 x 23 x 10 cm. In goede staat.
Originele Bruno Magli tas. Bologna Italia. Met dobbelstenen, binnenin verguld. Canvas. Afmeting: 22 x 30 x 9 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse messing scheepstelegraaf Bendix Brooklyn N.Y. CA. 15316 - A. Komt uit een victory. Aan één zijde mist de hendel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 112 x 32 cm ø. In redelijke staa...
Antieke messing haardset in gietijzeren standaard. 19e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Antieke vier-delige gietijzeren geëmailleerde haardset in de vorm van een ridder. Circa 1900. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Antieke potkachel uit Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.
19e Eeuwse ijzeren haal en ijzeren ketel op driepoot. Afmeting: 34 - 110 cm. In goede staat.
Oude messing tafellamp met gebloemde glazen kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antieke staande compositie metalen lamp. Antiek dubbel figuur, Griekse vrouw met kind. Afmeting: H 69 x 30 cm ø. In goede staat.
Twee plated en vergulde tafellampen. Griekse zuilen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Twee marmeren tafellampenvoeten in Griekse zuilvorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Oude handbeschilderde compositie metalen staande lamp. Stukje mist. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In redelijk/goede staat.
Oude kristalglazen kroonluchter. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 40 x 50 cm ø. In goede staat.
Oude blauw-glazen Venetiaanse lamp in metalen houder. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 27 cm ø. In goede staat.
Grote plafonniere met kristalglas + verguld messing. Circa 1950. Afmeting: ø 55 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Franse tafellamp met edelman. Circa 1890. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Oude messing met kristal kroonluchter. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Circa 60 x 60 cm ø. In goede staat.
Vergulde grote messing tafellamp met onyx basement. Zittende jongen. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Moderne glazen design appellamp. Prisma Leuchten Germany. Mondgeblazen. Afmeting: 20 x 17 cm ø. In goede staat.
Oude Leader vintage bureaulamp. Zwart/wit kunststof + chrome. Circa 1960. Afmeting: 35 x 47 x 10 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek Oosters. Bestaande uit: Chinese koperen damestas met draken. Oosterse gebedsrol met inleg. Japanse cloisonne bloempot. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese voorwerpen. Bestaande uit: Chinese gesigneerde dekseldoos met florale decors en vogels, plated. Chinese gong met gravering, kopergeslagen, plated. Afmeting: 9,5 - 27,5 cm. In goed...
19e Eeuwse bronzen Chinese vaas met abrikozenbomen en vogel decor. Eén deuk. Afmeting: 32 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.
Lot divers oud/antiek, onder andere Asiatika. Bestaande uit: Terracotta figuur, benen engel, Chinese natuurstenen figuur, jade beer, twee boeddha's, gorilla aansteker etc... Afmeting: 3 - 10 cm. In re...
Oud Chinees rolschilderij met florale decor + signatuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 180 x 80 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese op zijde geborduurde kunstwerken met fruit, floraal en vlinder decor. 20e Eeuw. Afmeting: 50 - 55 cm. In goede staat.
Twee antieke Oosterse bronzen wierookbranders. Onder andere met cloisonne. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.
Twee oude Tibetaanse handgewerkte Tangka's op zijde. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 72 cm + 125 x 79 cm. In goede staat.
Twee antieke Tibetaanse Tangka's. Handgewerkt op zijde. Eén met scheur buiten schilderwerk. Afmeting: 114 x 76 cm + 130 x 63 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Tibetaanse Tangka. Handbeschilderd op zijde. Afmeting: 112 x 64 cm. In goede staat.
Groot lot antiek Oosters handwerk op zijde etc. Diverse voorstellingen, floraal, figuren etc. Afmeting: circa 40 - 180 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke vijf-delige messing Perzische specerijen set met florale en dieren decors. Afmeting: 8 - 19 cm. In goede staat.
Antiquarisch religieus boekje in lamslederen band. Anno 1675. Imitatione Christi Thoma Kempis Libir quatuor Jacobi Merlo Horst II Coloniae Apud. Balth ab Egmad. Met gravures. Afmeting: 14 x 8 x 3,5 cm...
Antieke Quatro bijbel Staten Generaal te Haarlem door Joh. Enschede en Zn. 1782. Lederen band zonder rug. Gedateerd 1822. Afmeting: 13 x 29 x 24 cm. In redelijke staat.
Drie antiquarische Duitse boeken. Onder meer: Poetische Sagen der Vorzeit 1817 von Declamator G.F. Colbrig. Sammelung Tierärtztlichen gutachten handbuch von Dr. Wern. Theod. Jos. Spinda 1836. Fall des...
Antiquarische Duitse map met kleurplaten. Alte Kaiserstadt Goslar, Verlag Franz Jaeger, Goslar. Afmeting: 70 x 50 x 4 cm. In redelijk/goede staat.