Oude/antieke Tibetaanse bronzen monnikenbel. Afmeting; 16 x 8 cm ø. In goede staat.
Lot divers oude/antieke Chinese metalen voorwerpen. Acht stuks. Bestaande uit: Drie wit metalen hangers met boeddha's + schrift. Twee plaquettes, vogels. Drie maal divers. Afmeting: 6 - 15 cm. In goed...
Drie-delige 19e eeuwse Japans bronzen wierookset met cloisonne en draken decor. Afmeting: 21,5 - 25 cm. In goede staat.
Drie antieke lakstempels. Eén maal 19e eeuw, Romein. Twee maal verguld, voor hangers. Afmeting: 5 - 7 cm. In goede staat.
Antieke bronzen hanglamp met putti. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 47 cm ø. Eén arm gerestaureerd. In redelijke staat.
Twee grote oude messing Barok-stijl kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Groot oud Chinees jade zwaard met draak en ringen. Symbolisch. Afmeting: L 49 cm. In goede staat.
Twee antieke Empire-stijl vergulde houtgestoken wandkandelaren met dolfijnen. Waarschijnlijk Italië. 19e Eeuw. Afmeting: 28 x 20 x 24 cm. In goede staat.
Twee grote vijf-lichts bronzen kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: 84 cm. In goede staat.
Wit marmeren zuil, iets geaderd. Voorstellend Korintische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 23 x 23 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse wortelnoten theestoof met koperen binnenbak en lade. Afmeting: 50 x 31 x 32 cm. In goede staat.
Twee stijlvolle messing tafellampen. Twee-kleurig gepatineerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Zes oude Hollandse kleurrijke schoolplaten. Lithografieën op papier. Afmeting: 105 x 70 cm. In redelijk/goede staat.
Louis Seize tinnen kraantjeskan met leeuwenkoppen. Circa 1800. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antieke Engelse bakbarometer. Afmeting: 102 cm. In goede staat.
Twee Afrikaanse Fetisch spijker figuren. Onder andere: Bakongo, twee koppige Fetisch Croco, Kongo. Polychromie. Nkisi Nkondi, beschermfiguur, Kongo. Afmeting: 40 - 50 cm. In goede staat.
Grote oude 10-lichts kroonluchter met prismen pegels. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 70 cm ø. In goede staat.
Messing sleutelkastje. Religieus. Zonder sleutel. Plated, verguld. Geen achterplaat. 19e Eeuw. Afmeting: 27 x 17 x 6 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven grote messing wandlampen in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: circa 50 cm. In goede staat.
Antiek Chinees ivoren figuur. Chinese wijsheer. 19e Eeuw. Beschadigingen hoofdbedekking en onderrand. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Tibetaanse handgewerkte Tangka's op zijde. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 72 cm + 125 x 79 cm. In goede staat.
Antieke Franse porseleinen lampenvoet met handbeschilderde florale decors en twee putti's. Circa 1880. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse messing telescoopkijker. R & J Beck Ltd. London 1918. No.: 9403. Eén deukje. Afmeting: L 80 cm. In goede staat.
Twee maal antieke Engelse mahoniehouten bestekcassettes met visbestek. Circa 1900. Afmeting: 6 x 35 x 26 cm. In goede staat.