Kristallen geslepen vaasje met fraai geslepen bloemen in een opengewerkte houder. Afmeting: 4,5 x 9 cm. In goede staat.
Grote rode glazen vaas. Gemeleerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Lot divers kristal + glas. Onder andere: Karaffen, vazen, stoppen, zoutnappen, bonbonschaal etc... Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 4 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Lot glas. Onder andere: Zes dessert kommen (vingerkommen) en een kaasstolp Kristal Unie Maastricht. Afmeting: 12,5 - 17 cm. In goede staat.
Zes antieke kristal/glazen karaffen. Chips. 19e en 20e eeuw. Afmeting: H 18 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Opaline glazen vazen, deels handbeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 26 x 12 cm ø. In goede staat.
Drie maal oud/antiek kristal/glas. Bestaande uit: Gegraveerde met zilveren rand karaf (aanslag). Glazen karaf met plated houder. Bonbon-dekselschaal. Afmeting: 24 - 35 cm. In goede staat.
Zeven maal oud Copier Leerdam glaswerk. Pijpvaasje chip. Rest goed. Afmeting: 10 - 34 cm. In goede staat.
Antieke blauw glazen geruite cactuspot. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13,5 x 14 cm ø. In goede staat.
Twaalf stuks diverse glazen flacons met diverse vormen en mooie stoppen. Circa 1930. Afmeting: 9 - 22 cm. In goede staat.
Grote Kristal Unie Maastricht glazen schaal. Blauw-groen iriserend. Afmeting: 5 x 34 x 33 cm. In goede staat.
Groot antiek mondgeblazen geetst bokaal glas. Circa 1870. Afmeting: 33,5 cm. In goede staat.
Vijf maal Copier Leerdam zwart glazen tablets, (één asbak). 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws glaswerk. Bestaande uit: Eén karaf en twee schenkkannetjes. Beschilderd J.H.S. en floraal. Afmeting: 13,5 - 24 cm. In goede staat.
Lot diverse kristallen beeldjes, onder andere Swarovski. Aantal: 10 stuks. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 3 - 8 cm. In goede staat.
Vijf oude glazen stopflessen/parfumflacons. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 35 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke glazen karaffen (divers). Bestaande uit: Twee maal kristal, circa 1900 - 1930. Eén maal beschilderd glas, circa 1950. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 13 - 23 cm. In goede staat.
Antieke zwart glazen tabaksset met papier maché deksel met hondenkop. Gemerkt onder deksel, Aztec New York. Circa 1920. Afmeting: 18 x 22 cm ø. In goede staat.
Vier antieke gegraveerde glazen karaffen. Afmeting: 29 - 33 cm. In goede staat.
Drie oude gegraveerde Scandinavische vazen. Met zeilboot, vis en zwanen decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11,5 - 25,5 cm. In goede staat.
Antiek voor-oorlogs persglazen inktstel. Circa 1930. Afmeting: 11 x 35 x 16 cm. In goede staat.
Drie maal divers oud kristal. Bestaande uit: Drie amandel geslepen stopkaraffen. Chips. Afmeting: 28 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Kristallen bonbonniere met zilveren beugel, 833/000. Ronde schotel met waaierslijpsel en sterslijpsel, voorzien van een zilveren opengwerkte beugel. MT.: D.P.Kooi, Kollum jl.:d:1863. ø21x15cm. Enkele ...
Twee antieke kristallen gember dekselcoupes met amandelslijpsels. Eén minimale chip. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.