19e Eeuwse mahonie lyra naaitafel met wolhouder. Circa 1840. Biedermeier. Mooi binnenwerk. Kleine beschadigingen. Afmeting: 84 x 40 x 37 cm. In redelijke staat.
Antieke Oosterse kopergeslagen tafel met opklapbaar onderstel. Met figuren en florale decors, medaillons. Afmeting: 58 - ø 74 cm. In goede staat.
Twee mahoniehouten Empire-stijl tafeltjes met groen lederen blad. Eind 20e eeuw. Afmeting: 61 x ø 55 cm. In goede staat.
Eikenhouten in hoogte verstelbare lessenaar. 20e Eeuw. Afmeting: 123 x 44 x 28 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten reis harmonium. Piano Forte Fabrik. Circa 1900. Functies niet getest. Afmeting: 75 x 66 x 30 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Duits Biedermeier secretaire met mooi binnenwerk. Bovenop klein dakje met één lade. Circa 1860. Iets fineer schade, verder goed. Afmeting: 175 x 107 x 52 cm. In goede staat.
Willem III bijzettafel. Staand op spinnenpoot. 19e Eeuw. Gemaakt van notenhout, met geschulpt blad + intarsia (voorstellend bloemenmand met strik). Zijkanten uitschuifbaar. Afmeting: 75 x 77 x 61 cm. ...
Biedermeier bolpoot tafel. Voet is mahoniehout, blad is eiken gefineerd. Geheel staand op drie-spant poot. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: H 76 cm x ø 89 cm. In goede staat.
Mahoniehouten opzet-buffetkast. Achterkant met geslepen spiegels, bovenstuk met veel snijwerk. Onderstuk met twee uitschuifbare planken aan de zijkanten. Circa 1870. Afmeting: 200 x 119 x 50 cm. In re...
19e Eeuwse Franse mahoniehouten etagiere tafel met verguld messing. Afmeting: 79 x 39 x 30 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke notenhouten Italiaanse Renaissance-stijl uitneembare vitrinekast met twee houtgestoken deuren, drie glazen deuren, schappen en grote klauwpoten. Circa 1920. Afmeting: 330 x 199 x 65...
Drie Engelse Windsor armleunstoelen gemaakt van beukenhout. Tweede helft 20e eeuw. Goede kwaliteit. Afmeting: 114 x 66 x 54 cm. In goede staat.
Twee antieke ijzeren kinderbedden. Circa 1900. Ongerestaureerd. Afmeting: 160 x 77 x 100 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Engels eikenhouten schrijfbureau. Twee-zijdig laden en deuren in onderstukken. Circa 1900. Afmeting: 153 x 78 x 78 cm. In goede staat.
Oude bruin lederen 2-zits Chesterfield bank. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 160 x 80 cm. In goede staat.
Oude lederen armleunstoel met bruin leer en houtgestoken randen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 107 x 72 x 79 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire trumeau met spiegel en wit-grijs marmeren blad. Afmeting: 91 x 45 x 84 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen. Circa 1880. Stoffering versleten. Afmeting: 94 x 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten kist met groot slot en Barok beslag. Houtgepind. Afmeting: 47 x 68 x 37 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Seize penantkast met intarsia. Circa 1800. Origineel beslag, medaillons, schellak. Slot vervangen. Afmeting: 84 x 85 x 40 cm. Verder in goede staat.
Palissanderhouten dames secretaire met bloem-intarsia en messing omranding. Omstreeks 1900. Behoeft enige restauratie. Afmeting: 92 x 65 x 44 cm. In redelijke staat.
Wortelnoten Louis Philippe Willem III bijzettafel met florale intarsia. Met geeboniseerde vier-spant poot. Circa 1860. Afmeting: 68 x 58 x 78 cm. In goede staat.
Grote antieke mahoniehouten trumeau met spiegel en wit marmeren blad. Met gebogen front. Afmeting: 98 x 100 x 43 cm. In goede staat.