Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lyra naaitafel, 19e eeuw
Startprijs 180 EUR

19e Eeuwse mahonie lyra naaitafel met wolhouder. Circa 1840. Biedermeier. Mooi binnenwerk. Kleine beschadigingen. Afmeting: 84 x 40 x 37 cm. In redelijke staat.

Antieke Oosterse tafel
Resultaat: 80 EUR

Antieke Oosterse kopergeslagen tafel met opklapbaar onderstel. Met figuren en florale decors, medaillons. Afmeting: 58 - ø 74 cm. In goede staat.

2x Empire bijzettafels
Startprijs 200 EUR

Twee mahoniehouten Empire-stijl tafeltjes met groen lederen blad. Eind 20e eeuw. Afmeting: 61 x ø 55 cm. In goede staat.

Eiken lessenaar
Startprijs 60 EUR

Eikenhouten in hoogte verstelbare lessenaar. 20e Eeuw. Afmeting: 123 x 44 x 28 cm. In goede staat.

Antieke reis harmonium, 1900
Resultaat: 180 EUR

Antieke eikenhouten reis harmonium. Piano Forte Fabrik. Circa 1900. Functies niet getest. Afmeting: 75 x 66 x 30 cm. In goede staat.

Biedermeier secretaire, 1860
Resultaat: 210 EUR

Mahoniehouten Duits Biedermeier secretaire met mooi binnenwerk. Bovenop klein dakje met één lade. Circa 1860. Iets fineer schade, verder goed. Afmeting: 175 x 107 x 52 cm. In goede staat.

Willem III tafeltje
Resultaat: 140 EUR

Willem III bijzettafel. Staand op spinnenpoot. 19e Eeuw. Gemaakt van notenhout, met geschulpt blad + intarsia (voorstellend bloemenmand met strik). Zijkanten uitschuifbaar. Afmeting: 75 x 77 x 61 cm. ...

Biedermeier tafel
Resultaat: 50 EUR

Biedermeier bolpoot tafel. Voet is mahoniehout, blad is eiken gefineerd. Geheel staand op drie-spant poot. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: H 76 cm x ø 89 cm. In goede staat.

Biedermeier opzet buffetkast, 1870
Startprijs 150 EUR

Mahoniehouten opzet-buffetkast. Achterkant met geslepen spiegels, bovenstuk met veel snijwerk. Onderstuk met twee uitschuifbare planken aan de zijkanten. Circa 1870. Afmeting: 200 x 119 x 50 cm. In re...

Franse etagere tafel, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse Franse mahoniehouten etagiere tafel met verguld messing. Afmeting: 79 x 39 x 30 cm. In goede staat.

Antieke vitrinekast, 1920
Startprijs 400 EUR

Zeer grote antieke notenhouten Italiaanse Renaissance-stijl uitneembare vitrinekast met twee houtgestoken deuren, drie glazen deuren, schappen en grote klauwpoten. Circa 1920. Afmeting: 330 x 199 x 65...

3x Engelse Windsor armleunstoelen
Startprijs 150 EUR

Drie Engelse Windsor armleunstoelen gemaakt van beukenhout. Tweede helft 20e eeuw. Goede kwaliteit. Afmeting: 114 x 66 x 54 cm. In goede staat.

2x Antieke ijzeren kinderbedjes
Startprijs 150 EUR

Twee antieke ijzeren kinderbedden. Circa 1900. Ongerestaureerd. Afmeting: 160 x 77 x 100 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Engels bureau, ca. 1900
Resultaat: 210 EUR

Antiek Engels eikenhouten schrijfbureau. Twee-zijdig laden en deuren in onderstukken. Circa 1900. Afmeting: 153 x 78 x 78 cm. In goede staat.

Chesterfield bank, 2-zits
Resultaat: 275 EUR

Oude bruin lederen 2-zits Chesterfield bank. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 160 x 80 cm. In goede staat.

Lederen zetel
Resultaat: 80 EUR

Oude lederen armleunstoel met bruin leer en houtgestoken randen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 107 x 72 x 79 cm. In goede staat.

Empire trumeau, 19e eeuw
Startprijs 400 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire trumeau met spiegel en wit-grijs marmeren blad. Afmeting: 91 x 45 x 84 cm. In goede staat.

Pianokruk met leer
Startprijs 80 EUR

Eiken pianokruk met bruin lederen zitting ca. 1920 cond Goed.

4x Gründer stoelen, 1880
Startprijs 100 EUR

Vier antieke Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen. Circa 1880. Stoffering versleten. Afmeting: 94 x 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Duitse kist
Resultaat: 110 EUR

Antieke Duitse eikenhouten kist met groot slot en Barok beslag. Houtgepind. Afmeting: 47 x 68 x 37 cm. In goede staat.

Louis Seize penantkast, 1800
Startprijs 350 EUR

Mahoniehouten Louis Seize penantkast met intarsia. Circa 1800. Origineel beslag, medaillons, schellak. Slot vervangen. Afmeting: 84 x 85 x 40 cm. Verder in goede staat.

Dames secretaire, 1900
Startprijs 100 EUR

Palissanderhouten dames secretaire met bloem-intarsia en messing omranding. Omstreeks 1900. Behoeft enige restauratie. Afmeting: 92 x 65 x 44 cm. In redelijke staat.

Willem III tafel, 1860
Startprijs 120 EUR

Wortelnoten Louis Philippe Willem III bijzettafel met florale intarsia. Met geeboniseerde vier-spant poot. Circa 1860. Afmeting: 68 x 58 x 78 cm. In goede staat.

Trumeau, Mahonie
Startprijs 350 EUR

Grote antieke mahoniehouten trumeau met spiegel en wit marmeren blad. Met gebogen front. Afmeting: 98 x 100 x 43 cm. In goede staat.

5 Antieke stoelen
Resultaat: 200 EUR

Vijf antieke mahoniehouten stoelen. Circa 1900. Eén armleunstoel Empire-stijl, licht schade. Goede velours stoffering. Afmeting: 84 x 45 x 40 cm en 89 x 60 x 54 cm. In goede staat.

Eiken commode barok stijl
Startprijs 80 EUR

Eikenhouten Barok-stijl commode met sterpoot en twee lades. Circa 1920. Afmeting: 80 x 97 x 54 cm. In goede staat.

Antiek Japans damesbureau
Resultaat: 300 EUR

Antiek Japans lakwerk damesbureau met vier lades en twee deuren. Met landschappen, vogels en goud decor. Afmeting: 140 x 46 x 76 cm. In goede staat.

Eiken vitrinekast 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten Barok-stijl porseleinkast, één deurs, met messing beslag, staande op klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 207 x 130 x 40 cm. In goede staat.

Kleine eiken kist, 18e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Kleine 18e eeuwse eikenhouten kist met sledepoten. Beslag later. Afmeting: 42 x 88 x 42 cm. In goede staat.

Engelse kaptafel , 1880
Resultaat: 120 EUR

Antieke Engelse Victoriaanse mahoniehouten kaptafel met zeven lades en origineel beslag. Circa 1880. Afmeting: 164 x 120 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese hocker
Resultaat: 60 EUR

Gezwarte Chinese hocker. Rijkelijk uitgesneden met bloem decor. Bovenblad beschilderd met een rode draak. Afmeting: 61 x 36 x 36 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, 1900
Startprijs 40 EUR

Antieke spiegel met florale reliëf en houtstructuur. Circa 1900. Afmeting: 80 x 68 cm. In goede staat.

Chinese bloementafel, 1900
Resultaat: 140 EUR

Chinees gestoken bloementafel met marmeren blad. Circa 1900. Geheel uitgesneden met vogels en florale decors. Afmeting: 69 x ø 44 cm. In goede staat.

Klein eiken kastje, 1890
Resultaat: 100 EUR

Duits eikenhouten Gründerzeit twee-deurs kastje. Circa 1890. Afmeting: 109 x 75 x 46 cm. In zeer goede staat.

Moderne lederen relax stoel
Startprijs 80 EUR

Moderne zwart-lederen armleun relax stoel. Afmeting: 90 x 80 x 90 cm. In goede staat.

Mahonie klapbuffet
Startprijs 300 EUR

18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel bronzen beslag. Afmeting: 95 x 97 x 60 cm / 148 x 180 x 60 cm. In goede staat.

Louis Philippe tafel, 1860
Startprijs 200 EUR

Antieke mahoniehouten Louis Philippe eettafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 77 x 130 x 96 cm. In goede staat.

Engels tafeltje, 1820
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse kleine mahoniehouten Pembroke bijzettafel met drie-spant poot. Afmeting: 70 x 53 x 39 cm. In goede staat.

Engelse salontafel, Sheraton-stijl
Resultaat: 50 EUR

Engelse Sheraton-stijl wortelnoten salontafel met lades en koperen klauwpoten op wieltjes. Stijlmeubel. Afmeting: 52 x 105 cm. In goede staat.

Eiken halve-maan kastje, 18e eeuw
Resultaat: 170 EUR

18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Seize halve maan kast met klepblad, voor inhoud. Afmeting: 80 x 76 x 37 cm. In goede staat.

Penant kast, 1960
Resultaat: 190 EUR

Hollandse mahoniehouten penantkast met etagiere opzet en klauwpoten. Circa 1960. Snijwerk beschadigingen. Afmeting: 140 x 46 x 112 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek kinderkastje, Jugendstil
Startprijs 25 EUR

Antiek Jugendstil teakhouten kinderkastje met kleerhaken en lade. Circa 1915. Afmeting: 49 x 33 x 15 cm. In goede staat.

Wortelnoten Gründerzeit commode
Startprijs 300 EUR

Prachtige Duitse wortelnoten Gründerzeit commode. Circa 1880. Historisme. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.

Gestoken armstoel
Resultaat: 120 EUR

Frans eikenhouten gestoken armleunstoel met leeuwen ca 1880 met bruin leer bekleed. Cond. Goed.

Barok fauteuil
Resultaat: 40 EUR

Barok fauteuil met groene skai. Recentelijk nieuw gestoffeerd. Kroon met snijwerk. Stoel is van tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 108 x 72 x 55 cm. In goede staat.

Barok-stijl stoel
Resultaat: 100 EUR

Barok-stijl stoel met gecapucineerde rugleuning en armen. Stoel heeft divers snijwerk en is voorzien van cognac-kleurige lederen bekleding. Leer iets craquele. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 8...

Engelse eiken dekenkist, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist met snijwerk. Afmeting: 73 x 60 x 129 cm. In goede staat.

Bijzettafel met jalouziedeur
Resultaat: 45 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten bijzettafel met lade en jalouziedeurtje. Afmeting: 70 x 44 x 32 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Engelse stoel
Resultaat: 80 EUR

17e Eeuwse Engelse houtgestoken stoel met gezichten. Afmeting: 103 x 47 x 47 cm. In goede staat.

2x Antieke engelse eiken bijzettafels, 1900
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke eikenhouten Engelse bijzettafels met gedraaide poten. Circa 1900. Afmeting: 73 x 50 cm ø. In goede staat.

2x Oude wijntafels met inleg, 20e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee oude notenhouten wijntafels met florale + intarsia. Met gecontourneerd blad. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 59 cm ø. In goede staat.

Barok kabinet
Startprijs 300 EUR

Groot 18e eeuws eikenhouten Barok, Louis Quinze kabinet met messing beslag en klauwpoten. Circa 1760. Mooie patina. Afmeting: 250 x 200 x 70 cm. In goede staat.

Wortelnoten schrijfsecretaire
Resultaat: 300 EUR

Hollandse wortelnoten Willem III schrijfsecretaire met rol-cylinder en uitschuifbaar blad. Lades achter deuren bij opstand. Vogeloog ahorn fineer in lades binnenleven. Circa 1870. Afmeting: 208 x 100 ...

2x Bureaustoelen
Resultaat: 110 EUR

Twee bureaustoelen. Eén maal eikenhout met lederen zitting. Omstreeks 1920. Afmeting: 86 x 62 x 53 cm. En één teakhouten bureaustoel met stoffen zitting. Eind 20e eeuw.Afmeting: 84 x 60 x 53 cm. Beide...

Eiken Queen Anne theetafel
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten theetafel met één lade. Geheel staand op Queen Anne poten. Circa 1920. Afmeting: 51 x 60 x 40 cm. In goede staat.

Gründer linnenkast, 1880
Resultaat: 90 EUR

Notenhouten twee-deurs kast. Onder met één lade en diverse planken, achter de deuren twee lades. Bovenop een kroon met diverse tollen. Afmeting met kuif: 224 x 125 x 47 cm. Afmeting zonder kuif: 183 x...

Biedermeier kast, 1840
Resultaat: 180 EUR

Hollandse mahoniehouten Biedermeier meidenkast. Circa 1840. Onder met één lade, binnenwerk met diverse planken en twee lades. Afmeting: 120 x 48 x 183 cm. In redelijke staat.

Mahonie kastje, 1840
Resultaat: 100 EUR

Hollands mahoniehouten Biedermeier penanten kastje met snijwerk op de snekken, zijkanten met scheur, verder goed. Afmeting: 98 x 103 x 45 cm. In redelijk/goede staat.

Buffetkast met spiegel, 1880
Resultaat: 90 EUR

Eikenhouten spiegelbuffetkast. Circa 1880. Onder met geborste panelen, bovenstuk met zuilen, twee spiegels en bovenop een kroon met fruit decor snijwerk. Afmeting: 221 x 142 x 53 cm. In redelijk/goede...

Spiegelbuffetkast, 1880
Resultaat: 90 EUR

Hollandse mahoniehouten spiegelbuffetkast met snijwerk en spiegels. Circa 1880. Afmeting: 198 x 98 x 48 cm. In redelijk/goede staat.

Biedermeier armleunstoel, 1820
Startprijs 50 EUR

Mahoniehouten Biedermeier armleunstoel met groene bekleding. Circa 1820. Afmeting: 95 x 57 x 45 cm. In goede staat.

Antieke Indonesische tafel, 1920
Resultaat: 100 EUR

Antieke Indonesische teakhouten gestoken drakentafel. Circa 1920. Afmeting: 62 x 46 cm ø. In goede staat.

Halve maan rolluikkastje, 1800
Resultaat: 190 EUR

Eikenhout met mahonie Louis Seize rolluikkastje met lade en verguld beslag. Circa 1800. Afmeting: 73 x 74 x 40 cm. In goede staat.

Duits Biedermeier-stijl bureau
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Duitse essenhouten fineer Biedermeier-stijl damesschrijfbureau met bandintarsia en geeboniseerde houten lijsten. Afmeting: 79 x 44 x 89 cm. In goede staat.

Etagere tafel Louis Philippe, 1860
Resultaat: 45 EUR

19e Eeuwse Louis Philippe etagere tafel. Geeboniseerd. Circa 1860. Afmeting: 75 x 52 x 36 cm. In goede staat.

Eikenhouten speeltafel, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse eikenhouten speeltafel met gebogen poten. Afmeting: 79 x 77 x 41 cm / 79 x 77 x 82 cm. In goede staat.

Antieke kinderstoel + schoenopstap
Resultaat: 80 EUR

Antieke kinderstoel met vlechtwerk en houten schoen-opstap. Circa 1900. Afmeting: 45 - 85 cm. In goede staat.

Hollandse kussenkast
Resultaat: 150 EUR

Hollandse eikenhouten met palissander Renaissance kussenkast. Met ranken en leeuwenkoppen. Uitneembaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 188 x 60 x 195 cm. In goede staat.

Barok-stijl theetafel
Resultaat: 90 EUR

Hollandse wortelnoten Barok-stijl theetafel met messing beslag en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 77 x 57 cm. In goede staat.

Zuid-Duitse betaaltafel, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR

Zuid-Duitse 18e eeuwse gemonogrammeerde betaaltafel van vurenhout met noten blad. Afmeting: 77 x 110 x 124 cm. In goede staat.

Staande kapstok, 1915
Resultaat: 80 EUR

Eikenhouten Jugendstil staande kapstok met vier Majolica tegels, spiegel en opbergvak. Circa 1915. Afmeting: 210 x 90 x 27 cm. In goede staat.

Sidetable met lades
Resultaat: 90 EUR

Grote mahoniehouten sidetable met negen lades en ringbeslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 50 x 180 cm. In goede staat.

Staande spiegel (facet)
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten staande spiegel. Met facet geslepen spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: 150 x 80 x 50 cm. In goede staat.

Indonesisch houtgestoken spiegel
Resultaat: 30 EUR

Indonesische houtgestoken spiegel met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 113 x 88 cm. In goede staat.

Oude halspiegel met bewerkte lijst
Resultaat: 160 EUR

Oude halspiegel. Goudkleurig, met facet geslepen spiegel en bewerkte lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 183 x 63 cm. In goede staat.

Antieke 2-deurs verzamelaarsvitrine
Resultaat: 170 EUR

Antieke eikenhouten twee-deurs verzamelaarsvitrine met schappen. Circa 1920. Afmeting: 214 x 70 x 18 cm. In goede staat.

Louis Philippe salontafel
Startprijs 150 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe salontafel met gecontourneerd ovaal blad. Lichte schade. Afmeting: 52 x 120 x 88 cm. In goede staat.

Empire kastje, 1820
Resultaat: 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire kastje met halve zuilen en kapitellen en jalouziedeuren. Circa 1820. Afmeting: 83 x 42 x 85 cm. In goede staat.

Rolluikkastje, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Vroeg 19e eeuws eikenhouten rolluikkastje met jalouziedeur + lade. Afmeting: 65 x 48 x 31 cm. In goede staat.

Wortelnoten wijntafel, Louis Philippe
Startprijs 250 EUR

Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd (Schellack). Afmeting: 63 x 52 cm ø. In goede staat.

Engels eiken tafeltje, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke Engelse eikenhouten tafel met etage. Ovaal-vormig. Circa 1900. Afmeting: 92 x 46 x 50 cm. In goede staat.

Wandtafel met lade
Resultaat: 40 EUR

Oude Barok-stijl mahoniehouten wandtafel met lade. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 67 x 60 x 30 cm. In goede staat.

Barok klaptafeltje, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Klein 19e eeuws Barok klaptafeltje. Met onder glas handwerk, onder zee decor met vissen op blad. Afmeting: 57 x 37 x 48 cm. In goede staat.

Kapspiegel, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten kapspiegel met lades. Afmeting: 63 x 50 x 23 cm. In goede staat.

Wortelnoten theetafel
Resultaat: 80 EUR

Oude wortelnoten theetafel. Stijl-meubel met lade en schuifbladen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 67 x 80 x 52 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke bestekkist, 1890
Resultaat: 225 EUR

Zeldzame antieke historisme eikenhouten bestekkist met messing beslag en met deksel. Klep en schuiflades op getorst onderstel. Circa 1890. Afmeting: 80 x 59 x 45 cm. In goede staat.

Gepolitoerde penantkast
Startprijs 250 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 93 x 104 x 75 cm. In zéér goede staat.

Antiek eiken schrijfbureau, 1920
Startprijs 200 EUR

Antiek eikenhouten schrijfbureau met lades achter deur. Circa 1920. Lichte fineerschades. Afmeting: 72 x 80 x 145 cm. In redelijke staat.

Eiken Renaissance kast
Resultaat: 60 EUR

Eikenhouten Renaissance-stijl kast. Twee-deurs kastje. Deuren poort-model met snijwerk. Geheel staand op zwarte bolpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 126 x 42 cm. In goede staat.

2x Tafeltje met tegels
Resultaat: 40 EUR

Twee Hollandse eikenhouten bijzettafeltjes met 19e eeuwse mangaan tegels. Afmeting: 36 x 36 x 36 cm. In goede staat.

Antiek kersenhouten nachtkastje, 1900
Startprijs 160 EUR

Antiek kersenhouten nachtkastje. Circa 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak handgepolitoerd. Afmeting: 78 x 37 x 33 cm. In goede staat.

Barok kabinet, ca. 1770
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuws Hollands eikenhouten Barok kabinet met verguld messing beslag. Louis Quinze, circa 1770. Afmeting: 245 x 200 x 64 cm. In goede staat.

Antieke eiken theetafel, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke eikenhouten theetafel in Barok-stijl met lade. Circa 1900. Afmeting: 75 x 77 x 52 cm. In goede staat.

Mahonie tafel, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

18e Eeuwse mahoniehouten tafel met lade en klauwpoten. Houtgepind. Afmeting: 74 x 74 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Side table, wortelnoten
Startprijs 150 EUR

Wortelnoten Art Deco-stijl wandkastje met vier lades. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 84 x 110 x 35 cm. In goede staat.

Engelse tafel, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR

19e Eeuwse Engelse tafel met chinoiserie beschilderingen op blad. Reliëf beschildering met parelmoer inleg, pauwen in landschap decor en koperen omranding. Bijzondere mooie kwaliteit! Afmeting: 69 x 9...