Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot diverse tegeltjes (27x)
Resultaat: 60 EUR

Lot diverse Hollandse wandtegels in lijst. Aantal: 27 stuks. 18e - 19e Eeuw. Diverse voorstellingen. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

10x 17e-18e Eeuwse tegels
Resultaat: 90 EUR

Tien antieke tegels. 17e Eeuw hoofdzakelijk, 18e eeuw divers. Enkele beschadigingen. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Tegeltableau, 48-pas
Resultaat: 40 EUR

Groot oud 48-pas tegeltableau. Met spoorwegen - industrie voorstelling. Handgeschilderd. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Tegeltableau, (gesigneerd)
Startprijs 250 EUR

Oud Hollands handbeschilderd tegeltableau in lijst. Stadsgezicht met gracht. Gesigneerd: Kamenka. Afmeting: 54 x 37 cm. In goede staat.

5x Oude Hollandse tegeltableau's
Resultaat: 65 EUR

Vijf oude Hollandse 6-pas tegeltableau's. 20e Eeuw. Onder andere: 1) De Goede Hoop. 2) VII Provinciën. 3) Koe. 4) Landschappen. Afmeting: 46 x 33 cm. In goede staat.

Lot antieke wandtegels, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Groot lot antieke 19e eeuwse wandtegels, blauw-wit. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.

4x Bruids kop en schotels
Resultaat: 40 EUR

Vier antieke Hollandse porseleinen bruidskopjes ter herdenking. 20e Eeuw. 1900 - 1950. Afmeting: 8 cm. In goede staat.

Familie Rose bord, 19e eeuw
Startprijs 110 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met vogels, vlinders en florale decor. Afmeting: ø 24,5 cm. In goede staat.

5x Chinese schoteltjes, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met zotjes en florale decors in coulissen en gecontourneerde omranding. Twee maal zotjes, haarlijn. Eén florale decors, haarlijn. Afmeting: ø 12 cm. In red...

Chinees agaat figuur
Resultaat: 140 EUR

Chinees agaat figuur. Katachtige op houten basement. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 6,5 x 9 x 4 cm. In goede staat.

Servies, Blue Danube
Resultaat: 250 EUR

Zeer uitgebreid porseleinen Blue Danube servies, decor Zwiebelmuster. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: 2x Koffiekan, theekan, 4x melkkan, 3x dekselpotten, sauciere, kandelaar, 7x schalen, 2x onde...

Antieke piedestal (eigenbouw)
Resultaat: 125 EUR

Antieke piedestal. Gemaakt van stukken antiek porselein en Majolica. Eigenbouw. Beschadigingen. Afmeting; 76 x 26 cm ø. In redelijke staat.

Antieke roodlakwerk dekseldoos
Startprijs 100 EUR

Antieke Japanse of Chinese roodlakwerk dekseldoos met berglandschap. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 5 x 9 cm ø. In goede staat.

Antieke roodlak dekseldoos
Startprijs 100 EUR

Antieke Japanse of Chinese roodlak dekseldoos met vogel in fruitboom decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 4 x 9 x 9,3 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese Kang Xi borden
Resultaat: 120 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Kang Xi borden. 17e - 18e Eeuw. Eén maal met figuren decor, zes tekens, gelijmd. Eén maal bloemvazen decor, chips + haarlijn. Afmeting: ø 26 - 27 cm. In redelijke staa...

3x Antiek keramiek
Startprijs 50 EUR

Drie maal antiek keramiek. Bestaande uit: Schaal, fruit decor, Keramis Belgium. Vleesschaal, vredesduif, Boch Belgium. Tassa, fruitmand decor, Boch Belgium. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.

3x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Drie maal 18e eeuwse Chinese porseleinen borden met bloempot decors. Eén bord minimale chip. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

Bing en Gröhndahl gebaksset
Startprijs 50 EUR

Bing en Gröhndahl porseleinen gebaksstel. Schaal + negen borden, met decor Hans Christian Andersen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 - 23 cm. In goede staat.

4x Delftse Fayence borden, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Vier maal 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Divers. Twee goed, twee randschade. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Art Deco keramieken dameshoofd, 1930
Startprijs 50 EUR

Art Deco keramieken dameshoofd met blauw-groene iriserende glazuur. Op metalen basement. Circa 1930. Afmeting: 23 x 21 x 8 cm. In goede staat.

Platelen vaasje
Startprijs 140 EUR

Leuke Gouda platelen polychrome vaas met florale decor en craquele glazuur. Decor Violetta. 509 ES. Circa 1910. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.

6x Antieke platelen vazen
Resultaat: 100 EUR

Zes maal antiek Arnhems plateel met florale decor. Bestaande uit onder andere: Drie kleine vaasjes, één grote Jugendstil vaas, één abstracte vaas. Craquele mogelijk. Afmeting: 14 - 31 cm. In redelijk...

3x Antiek Majolica Jugendstil, 1915
Startprijs 60 EUR

Drie maal antiek Majolica Jugendstil, floraal. Circa 1915. Eén maal presenteerblad, Sarrequemines. Eén maal vaas lissen, St. Element. Eén maal schenkkan, genummerd. Afmeting: 26 - 30 cm. In goede sta...

7x Antiek Engels keramiek
Startprijs 85 EUR

Zeven delen antiek Engels keramiek. Onder andere: The Dickens Pickwick papers, Adams Tunstall England. Dickens voorstelling. Enkele beschadigingen. Afmeting: 18 - 30 cm. In redelijk/goede staat.