18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in coulissen decors, goud decor op blauwe glazuur. Afmeting: 23 x 11 cm ø. In goede staat.
Antiek Frans Samson de Paris vijf-delig kaststel met wapen en florale decors. Circa 1900. Twee minimale chips. Afmeting: H 23,5 - 28,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotels. Eén maal chinoiserie transition, minimale randglazuurschade. Eén maal bloempot decor, De Bijl. Randschade. Afmeting: 35 - 39,5 cm. In redelijk/goede...
Vier antieke Chinees porseleinen vazen met figuren, teksten, Foo-honden decor. 19e Eeuw. Grote vaas, één minimale chip bovenrand, verder goed. Afmeting: 28 - 39 cm. In goede staat.
Zes maal antieke Duitse porseleinen Meissen borden. Opengewerkt, met Streublümchen decor + goudrand. Knauff zeit. Circa 1900. Afmeting: ø 20,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Sang du Boeuf diepe schotel met bodemmerk. Afmeting: 4,7 x 20,4 cm ø. In goede staat.
Zes maal 18e eeuws Chinese Imari porseleinen kop en schotels met deksels. Eén schotel haarlijn, rest goed. Eén kopje haarlijn, rest goed. Vier deksels lichte randchips. Twee goed. Afmeting: ø 8 - 15 c...
Twee grote 19e eeuwse Chinese Kantonese porseleinen siervazen met Familie Rose decors, figuren, goud, bloemen, salamanders etc. Grote vaas bovenrand gerestaureerd. Afmeting: 36 - 45,5 cm. In redelijk/...
Oude Chinees porseleinen vaas met brons-kleurige theeglazuur en koppen met ringen. Afmeting: 26 x 17 cm ø. In goede staat.
Vier aparte 18e eeuwse Chinees porseleinen draken kop + schotels met goud decor. Eén kopje gelijmd, één kopje haarlijn. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Duitse Rosenthal porseleinen dekselcoupes, Kunstabteilung. Met landschappen en goud decor. Naar A. Keitel. 20e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen siervaas met florale decors en paradijsvogel. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 79 x 29 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose schotel met figuren decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 28,7 cm ø. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse grote Chinees porseleinen sierschotel met bodemmerk en florale decor. Twee haarlijnen en één chip. Afmeting: ø 37 cm. In redelijke staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met apart zeldzaam bodemmerk. Met florale decor. Afmeting: ø 35,5 cm. In goede staat.
Buiten gewoon grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met paradijsvogels, eenden, floraal en goud decor. Afmeting: ø 61,5 cm. Eén oude haarlijn. In redelijk/goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Franse porseleinen Sevres vaas met goud decors. Handgeschilderde figuren, putti en floraal decor. Met bronzen monturen. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Drie grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschotels met landschap (chips) en twee maal florale decors (goed). Afmeting: 36 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen bloempot met verguld messing armatuur met draken. Afmeting: 33 x 30 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvaas met goud decor, vogels, floraal. Deksel gelijmd en niet origineel. Verder in goede staat. Afmeting: 69 x 33 cm ø.
Vijf maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale emaille decors en goud decor. Divers. Eén chip. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees. Bestaande uit: Theepot met tekst en bodemmerk en een wierookbrander, theeglazuur + bodemmerk, florale decor. Afmeting: 15 x 14,5 x 9 cm ø en 9 x 10 cm ø. In goede staat.
Vier oude/antieke Chinees porseleinen schotels + bord met bodemmerk. Florale decors. Grote gele schotel gelijmd. Afmeting: ø 14 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Set van vijf 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen borden met vazen, florale en goud decors. Gecontourneerde omranding. Eén bord bakfout. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.