Grote oude Oosterse keramieken zwart geglazuurde olifant met berijders. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 33 x 16 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met geisha, floraal en vlinder decor. Eén schotel chip. Eén schotel bodemrand beschadigd. Afmeting: ø 13,5 cm. In redelijke staat.
Twee oude Chinese rode koraal figuren op houtgestoken sokkels. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Grote oude blauw/witte Chinees porseleinen vaas met paradijsvogels en florarle decors. Afmeting: H 44 x 22 cm ø. In goede staat.
Vier stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels met bloembakken decors en goud decor. Drie kopjes goed, één haarscheur. Twee schotels goed, twee haarscheur. Afmeting: 6 - 13 cm. In red...
Lot van zeven delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Chinees porselein met Chinese vrouwen decors en florale decors in coulissen. Gemerkt F. Eén kopje goed, één kopje haarscheur. Twee schotels goed....
Twee oude/antieke Chinees porseleinen Blanc de Chine figuren. Minimale chips geisha. Vinger beschadigd oude man. Gemerkt. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose pijpvazen met gouden en roze draken inzetten, floraal, goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: 17 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude/antieke Chinese natuurstenen paper weight met lakstempel en signatuur. Afmeting: 9 x 7 cm ø. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen blauw-wit drakenbord met bodemmerk. Afmeting: 3,5 x 16,2 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Gendi schenkkan met coulissen decors, floraal en vogel. Wanli-stijl. Afmeting: 20 x 19 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Satsuma keramieken siervazen met koppen, draken en goud decor. Beide vazen mooie kwaliteit. Randbeschadiging. Afmeting: 23 x 11 cm ø. In redelijke staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Eén maal dekselpot met draken decor. Eén maal dekselvaas, bodemmerk. Afmeting: 12 - 18 cm. In goede staat.
Oude Italiaanse Kings Napels porseleinen figuur. Voorstellende een schoenmaker aan het werk en poes. Afmeting: 25 x 33 x 18 cm. In goede staat.
Drie grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schalen met diverse florale decors. Eén schaal haarlijn. Afmeting: ø 24 - ø 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met florale, paradijsvogel en goud decors. Afmeting: 24,5 - 32 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Hollandse wandtegels met religieuze voorstelling. Eén kapot, één beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Oude grote Chinees porseleinen wierookpot op drie poten met rondom figuren en tekens decors. Afmeting: 14,5 x 21,5 cm ø. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese celadon kommen met craquele glazuur. Afmeting: ø 16 - ø 17 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Jugendstil keramieken lampenvoet. Met etiket Georg Jensen New York + driehoek stempel. Circa 1910. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met Franse Samson decor. Afmeting: 9 x 21 cm ø. In goede staat.
Groot lot divers oud/antiek serviesgoed. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: borden, Empire vazen, kopjes, schalen etc... Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 30 x 40 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Japanse terracotta Japanner met originele polychromie. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese jade plaquette met draken decor. Twee-zijdig. Mooie kwaliteit. Afmeting: circa 1 x 30 cm ø. In goede staat.