Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot antiek Japans Imari porselein
Startprijs 150 EUR

Tien maal antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Twee ovaalvormige schaaltjes, goed. Twee identieke borden, goed. Bord, gelijmd. Octagonale schaal, goed. Gecontourneerde schaal, goed. Twee komm...

Yixing theepot
Startprijs 150 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 14,5 x 8,8 cm ø. In goede staat.

Lot divers jade (9x)
Startprijs 150 EUR

Groot lot (9x) divers oud Chinees jade. Onder andere: armbanden, scepter, medaillons figuratief. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Startprijs 150 EUR

Lot divers oud Chinees porselein. Onder andere: porselein, cloisonne. Bestaande uit: twee dekselvaasjes, drie flesjes, twee snuffbottles. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Startprijs 150 EUR

Lot divers oud Chinees. Onder andere: drie snuffbottles, drie vaasjes divers, en rood koraal figuur. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.

Oude Sevres-stijl dekseldoos
Startprijs 160 EUR

Grote oude handbeschilderde porseleinen Sevres-stijl dekseldoos met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 22 x 18 cm ø. In goede staat.

2x Oude Chinese vazen
Startprijs 160 EUR

Twee oude Chinees porseleinen vazen. Onder andere: Bruine vaas met craquele glazuur met fabeldier + kalebasvormige vaas met groene glazuur. Afmeting: 16 - 25,5 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse terracotta bloempotten
Startprijs 175 EUR

Twee 19e eeuwse terracotta hoofden (zonder deksel), bloempotten. Afmeting: 18 x 16 x 9 cm. In goede staat.

Lot Japanse Imari borden, 19e eeuw
Startprijs 175 EUR

Zeven maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met gecontourneerde omranding. Diverse decors. Afmeting: ø 21 - ø 33 cm. In goede staat.

2x Grote Chinese vazen
Startprijs 180 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met zilverkleurige glazuur. Afmeting: 57 x 32 cm ø. In goede staat.

2x Chinese waterpotjes
Startprijs 180 EUR

Twee oude Chinees porseleinen waterbakjes met craquele glazuur. Eén gemerkt en met tekst op bodem. Afmeting: 4,5 x 15 cm ø en 4,5 x 13,8 cm ø. In goede staat.

Chinese schotel
Startprijs 180 EUR

Oud Chinees porseleinen bord met tuindecor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 21,2 cm. In goede staat.

Chinees dekselkannetje, 18e eeuw
Startprijs 190 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen dekselkannetje met Amsterdams bont decor. Glazuurschade handvat. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Peking glazen snuffbottle
Startprijs 200 EUR

Oude Chinese blauwe Peking glazen snuffbottle. Gemerkt en met watervogel decor. Afmeting: 9 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse scheerbekkens
Startprijs 200 EUR

Twee antieke Japanse porseleinen scheerbekkens met florale decor. Blauw-rood heeft bodemhaarscheur. Afmeting: ø 26 - ø 27 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke dekselbokalen
Startprijs 200 EUR

Twee antieke vergulde terracotta geglazuurde dekselbokalen. Eerste helft 20e eeuw. Eén deksel gerepareerd. Eén chip bij ramskop. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinese Imari borden, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Drie maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met vazen, florale en goud decors. Eén bord goed, één bord chip, één bord lichte randglazuurschade. Afmeting: ø 23 - 23,5 cm. In redelijk/goede st...

Imari kaststel, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari kaststel. Bodemrand dekselvaas beschadigd. Tuin decors met goud. Afmeting: 18 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese vazen
Startprijs 200 EUR

Twee oude geglazuurde Chinees porseleinen vazen. Bestaande uit: Blauw/groen glazuur vaas en een grijs/groen craquele glazuur vaas. Afmeting; 17,5 - 21,5 cm. In goede staat.

Lot divers jade stukken (10x)
Startprijs 200 EUR

Groot lot (10x) oud divers jade. Onder andere: medaillons, figuratief, amuletten, ringen. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.

4x Keramieken Lille schalen, 1880
Startprijs 225 EUR

Vier antieke zeldzame Franse keramieken Lille schalen. Handbeschilderd met haven en goud decors. Circa 1880. Afmeting: 20 x 20 cm. In goede staat.

Zeldzaam Meissen kinderserviesje
Startprijs 240 EUR

Zeldzaam antiek Duits Meissen porseleinen kinderserviesje met diverse decors. Knaufzeit. Circa 1900. Bestaande uit: Vier kopjes, zes schotels. Eén schotel gelijmd. Afmeting: 4 x 6 cm ø. In redelijk/go...

2x Oude Empire-stijl vazen
Startprijs 250 EUR

Twee grote oude porseleinen handbeschilderde amfora Empire-stijl vazen met Romeins gebouw en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Lot Japanse schotels, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR

Drie zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotels met florale decors. Afmeting: ø 40 - ø 48 cm. In goede staat.

Tegeltableau, (gesigneerd)
Startprijs 250 EUR

Oud Hollands handbeschilderd tegeltableau in lijst. Stadsgezicht met gracht. Gesigneerd: Kamenka. Afmeting: 54 x 37 cm. In goede staat.

Chinese jade drakenvaas
Startprijs 250 EUR

Oude/antieke grote Chinese groene jade drakenvaas met houtgestoken console. Afmeting: 21 x 12 x 8 cm. In goede staat.

Chinees Imari trekpotje, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met florale decors. Minimale chip tuit. Afmeting: 10 x 13,5 x 8,5 cm ø. In goede staat.

Grote Japanse Satsuma vaas, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse Satsuma keramieken vaas met krijgers. Afmeting: 77 x 30 cm ø. In goede staat.

Lot divers jade stukken (11x)
Startprijs 250 EUR

Groot lot (11x) divers oud Chinees jade. Onder andere: amuletten, scepter, figuratief, plaquette. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede staat.

Blauw/witte figuren vaas
Startprijs 250 EUR

Grote oude Chinese blauw/witte vaas met rondom figuren decor in tuin en huis. Afmeting: 45,5 x 17 cm ø. In goede staat.

Blauw/witte vogelvaas
Startprijs 250 EUR

Grote oude blauw/witte Chinees porseleinen vaas met paradijsvogels en florarle decors. Afmeting: H 44 x 22 cm ø. In goede staat.

Majolica wandportret, 19e eeuw
Startprijs 275 EUR

Prachtige grote 19e eeuwse Majolica wandplaquette met damesbuste. Lichte beschadigingen achterrand. Afmeting: 17 x 46 cm ø. In redelijk/goede staat.

6x Familie Rose borden, 18e eeuw
Startprijs 280 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren in interieur, floraal, vogels en goud decor. Eén bord gelijmd, rest goed. Afmeting: ø 21,8 cm. In redelijk/goede staat.

Meissen visschaal
Startprijs 300 EUR

Grote antieke Duitse Meissen porseleinen visschaal. Knauff zeit, Streuhblümchen decor. Afmeting: 4 x 55,5 x 27 cm. In goede staat.

4x Familie Rose borden, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR

Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met emaille tuin + goud decor. Gecontourneerd. Lichte randschades. Afmeting: ø 22,4 cm. In redelijke staat.

Chinese blauw-witte vaas
Startprijs 300 EUR

Grote oude Chinees porseleinen blauw-witte vaas met figuren in landschap en bodemmerk. Afmeting: 32,5 cm. In goede staat.

Chinese blauw/witte kom, 18e - 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen kom met bodemmerk. Hert in landschap en florale coulissen. Eén chip. Afmeting: 4,8 x 15,4 cm ø. In redelijke staat.

Oude Chinese penselenpot
Startprijs 300 EUR

Zeer grote oude Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 17 x 19,2 cm ø. In goede staat.

2x Antieke siervazen, 1880
Startprijs 325 EUR

Twee grote antieke handbeschilderde porseleinen siervazen met goud en rondom figuren decors. Ongemerkt. Circa 1880. Afmeting: 40 x 19 cm ø. In goede staat.

Antieke Nymphenburg hond
Startprijs 350 EUR

Grote antieke Duitse Nymphenburg porseleinen hond met monogram K.S. Wat staat voor Konrad Schmidt. Afmeting: 18,5 x 25 x 15 cm. In goede staat.

Twee Meissen vazen eind 19e eeuw
Startprijs 350 EUR

Twee Duitse Meissen porseleinen kratervazen met rozen decor en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 11 cm ø. In goede staat.

Metlach bierkruik, 1900
Startprijs 350 EUR

Antieke Duitse Metlach steengoed bierkruik met tekst en kabouter decor. 'Das Jahr ist gut Brauwbier ist gerathen'. Circa 1900. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Chinese trekpot, Kang Xi-stijl
Startprijs 350 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi-stijl trekpot met florale en figuren in landschappen decors in coulissen. Afmeting: 10 x 12,5 x 8 cm ø. In goede staat.

Lot divers jade (4x)
Startprijs 350 EUR

Vier maal oud Chinees jade, figuratief. Afmeting: 5,5 - 12 cm. In goede staat.

5x Familie Rose borden, 18e eeuw
Startprijs 375 EUR

Vijf prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met emaille florale + goud decors. Eén chip. Afmeting: ø 23,3 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom
Startprijs 400 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose kom met keizerlijk geel, florale decors en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,8 x 13,4 cm ø. In goede staat.

Chinese rood glazuur kom
Startprijs 400 EUR

Grote oude Chinees porseleinen kom met amalgaan kleurige florale decor en craquele glazuur. Afmeting: 8 x 20,4 cm ø. In goede staat.

7x Meissen schalen
Startprijs 500 EUR

Zeven Duitse Meissen porseleinen schalen. Knaufzeit 1882 - 1929. Met florale en goud decors. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 23 - 44 cm. In goede staat.

3x Meissen schalen
Startprijs 500 EUR

Drie maal antieke Duitse Meissen porseleinen opdienschalen met Streuhblümchen decor en goudrand. Knauff zeit + later. Afmeting: 29,5 - 52 cm. In goede staat.

Familie Rose schaal, 18e eeuw
Startprijs 500 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schaal met rondom figuren decor en adelijke figuren op paard. Afmeting: 12 x 36 cm ø. In goede staat.

Yixing theepot, 19e eeuw
Startprijs 500 EUR

19e Eeuwse Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Twee ringen op deksel en emaille decors. Afmeting: 10,5 x 17 x 9,5 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese theepot
Startprijs 500 EUR

Oude Chinese natuurstenen theepot met wit metaal en gekleurde stenen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 x 18 x 11 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese drakenvaas
Startprijs 500 EUR

Grote oude Chinees porseleinen drakenvaas met tekens + Kang Xy bodemmerk. Afmeting: 48 x 19,7 cm ø. In goede staat.

2x Grote oude Chinese siervazen
Startprijs 500 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen siervazen. Keizerlijk geel met draken en bloesems, craquele glazuur. Met bodemmerk en merktekens. Afmeting: 47 x 30 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese wit-glazuur vaas
Startprijs 500 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met witte glazuur en twee dimensionale florale decors. Afmeting: 30,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.

Chinese blauw-witte vaas met draken
Startprijs 500 EUR

Antieke Chinese blauw-witte draken vaas. Bovenrand ingekort. Afmeting: H 26 cm. In redelijke staat.

6x Chinese Kang Xi borden, 17e-18e eeuw
Startprijs 550 EUR

Zes stuks 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin decor. Gecontourneerd. Eén bord beschadigd, twee goed, drie minimale chips. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Sevres schaal met montuur
Startprijs 550 EUR

Grote antieke Franse Sevres porseleinen tafelschaal met vergulde messing armaturen. Handbeschilderd met rozen en figuren in landschap decor. Afmeting: 24 x 44 x 22 cm. In goede staat.

2x Royal Doulton vazen, 1910
Startprijs 550 EUR

Twee prachtige grote Engelse Majolica Royal Doulton vazen. Terracotta geglazuurd, floraal, goud, kobalt, groen. Circa 1910. Doulton Slaters patent. Afmeting: 40 x 20 cm ø. In goede staat.

Zeldzame Unica Mobach Utrecht vaas
Startprijs 600 EUR

Zeldzame Unica Mobach Utrecht vaas. 1920 - 1930. Met lusterglazuur, Kamo uitvoering nr. 314. Afmeting: 30 x 21 cm ø. In zeer goede staat.

Chinese blauw-witte schaal
Startprijs 600 EUR

Zeer grote oude Chinees porseleinen schaal met rondom bloesemboom decor. Afmeting: 18 x 38,8 cm ø. In goede staat.

Chinese Familie Rose bloempot
Startprijs 600 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met figuren en florale decors. Afmeting: 21 x 25 x 26 cm. In goede staat.

5-Delig Chinees/Kantonees kaststel
Startprijs 650 EUR

Groot vijf-delig antiek Chinees/Kantonees porseleinen kaststel met krijgers en craquele glazen. Afmeting: 35 - 36 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan 17e/18e eeuw
Startprijs 700 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Ghendi kan met zilveren monturen. Met florale, haven decors met pagodes. Bovenrand ingekort. Minimale chips. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.

Chinese blauw-witte penselen pot, 19e eeuw
Startprijs 750 EUR

Grote oude Chinees porseleinen penselen pot met tekst, signatuur en zeegezicht met figuren in boot. Afmeting: 15,5 x 14,3 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Startprijs 800 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met blauwe glazuur. Afmeting: 16,5 x 9,5 cm ø. In goede staat.

Tegeltableau, 19e eeuw
Startprijs 1.000 EUR

19e Eeuwse handgeschilderde gesigneerde in Renaissance-stijl tegeltableau. Door Prosper Delin 1879. Figuren en faun bij bron. Polychrome. Afmeting: 55 x 60 cm. In goede staat.

Zeer grote oude kapitale Chinese vaas
Startprijs 1.000 EUR

Zeer grote oude kapitale Chinees porseleinen vaas met wolken en florale decors. Afmeting: 81 x 34 cm. In goede staat.

Chinees beeld, Wijsheer met staf
Startprijs 1.000 EUR

Grote oude polychrome Chinees porseleinen figuur. Wijsheer met staf. In de kleuren rood-blauw-goud. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Kapitale figuren groep Thüringen
Startprijs 1.200 EUR

Kapitale Duitse Thüringen porseleinen beeldengroep met goud decor. Handbeschilderd. Vier figuren bij draagstoel. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 37 x 27 cm. In goede staat.

Paar Familie Rose vazen
Startprijs 1.500 EUR

Een paar grote Chinees porseleinen Familie Rose vazen met reizend gezelschap, zotjes, buffel, lezend figuur, florale + goud decor. Afmeting: 45,5 x 16,5 cm ø. In goede staat.

4 Delen keramiek, gesigneerd
Resultaat: 15 EUR

Vier maal gesigneerd keramiek. Aardetinten glazuur, Carjan. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal twee-delige vaas. Eén maal kandelaar, chips. Eén maal bolvaasje. Eén maal dekselvaasje. Afmeting: 9 - 23 cm....

Chinees/Kantonese vaaslamp
Resultaat: 15 EUR

Antieke Chinese/Kantonese vaaslamp met messing voet. Stukje gelijmd. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 70 cm. In redelijk/goede staat.

4x Villeroy en Boch
Resultaat: 15 EUR

Vier maal Villeroy en Boch, Bonn. Circa 1915. Twee vazen met florale decor. Twee sierschotels met landschappen en florale decors. Afmeting: 25 - 31 cm. In goede staat.

Lot Makkums aardewerk
Resultaat: 20 EUR

Acht delen oud Hollands Makkums aardewerk en polychrome. Bestaande uit: Zeven wandbordjes en één schaal. Afmeting: ø 9 -26 cm. In goede staat.

3 x Fürstenberg cakeschaal.
Resultaat: 20 EUR

Drie oude Duitse handbeschilderde Fürstenberg porseleinen cakeschalen met diverse portretten naar oude meesters en goud decor. 20e Eeuw. Handgemerkt 'Svetlana Storegesko'. Afmeting: 28 cm ø. In goede ...

2x Porseleinen figuren
Resultaat: 20 EUR

Twee Duitse porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén Fürstenberg engel. Eén Hoorn des overvloeds met putti. Ongemerkt. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 23 - 31 cm. In goede staat.

4x Oud/antiek Imari porselein
Resultaat: 20 EUR

Vier maal oud/antiek Imari porselein. Eén pijpvaas, 19e eeuw, één chip. Twee maal gelobte borden, 19e eeuw, goed. Eén groot sierbord, eerste helft 20e eeuw, goed. Afmeting: 22 - 24 cm. In redelijk/goe...

Oud/antiek Delfts/Makkums aardewerk
Resultaat: 20 EUR

Groot lot oud/antiek Delfts/Makkums aardewerk. (1x Ram). Drie borden, twee tablets, hengselschaal, vaas, flacon, dekselpot. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 12 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

4 Delen keramiek, gesigneerd
Resultaat: 20 EUR

Vier oude keramieken vazen waarvan drie gesigneerd. Eén blauw, gemerkt met S met staf. Eén terracotta dubbelvaas, P. Louwers. Eén bruin-grijs, monogram K.H. Eén beschilderde vaas, 30-er jaren. Afmetin...

2x Porseleinen borden
Resultaat: 20 EUR

Twee porseleinen borden. Eén tablet Fürstenberg naar Rubens door Svetlana Storogenko. KPM bord naar Johannes Vermeer door Svetlana Storogenko. Afmeting: ø 32 - 33 cm. In goede staat.

5x Kastkommen, ca. 1900
Resultaat: 20 EUR

Vijf grote antieke kastkommen met Chinese decors en goud decors. Circa 1900. Paar minimale chip bij bodemrand. Afmeting: 11 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.

3x Antiek Villeroy & Boch
Resultaat: 20 EUR

Drie delen antiek Villeroy & Boch Bonn keramiek. Circa 1900. Bestaande uit: Wandbord, vaas en dekselvaas. Voorzien van landschappen en florale decors. Afmeting: 16 - 23 cm. In goede staat.

2x Imari borden
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met florale decors en gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.

Chinees bordje, 18e eeuw
Resultaat: 20 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen diep Qung Lung bordje met tuin decor. Afmeting: ø 16,5 cm. In goede staat.

3x Westerwald potten
Resultaat: 20 EUR

Drie antieke Westerwald steengoed dekselpotten met diverse decors. Afmeting: 20 - 29 cm. In goede staat.

3x Chinees porseleinen kommen
Resultaat: 20 EUR

Drie oude Chinees porseleinen kommen, waarvan twee met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: ø 11 - 12 cm. In goede staat.

Lot Japans/Chinees
Resultaat: 20 EUR

Zeven maal oud/antiek Japans + Chinees porselein. Onder andere: Twee Satsuma vaasjes, Kutani kom, twee 18e eeuwse Chinese borden, gelijmd. Twee 19e eeuwse Chinese borden, floraal, goed. Afmeting: 12 -...

3x Japanse Satsuma vazen
Resultaat: 20 EUR

Drie grote oude/antieke Japanse Satsuma vazen met florale en figuren decors. Bij één vaas oor gelijmd. Afmeting: H 35 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Lot oud/antiek serviesgoed
Resultaat: 25 EUR

Groot lot divers oud/antiek serviesgoed. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: borden, Empire vazen, kopjes, schalen etc... Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 30 x 40 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese figuren
Resultaat: 25 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 - 60 cm. In goede staat.

Lot divers porselein
Resultaat: 25 EUR

Lot divers porselein. Onder andere: K.P.M., Meissen en onbekend. Bestaande uit: Kop+schotel, Meissen. Drie borden K.P.M. + één schotel. Twee maal kop + schotels + gebaksbord, en één dekseldoos K.P.M. ...

6x Borden, door Svetlana Storogenko
Resultaat: 25 EUR

Zes handbeschilderde porseleinen borden met diverse figuren decors. Door Svetlana Storogenko. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

3x Bierpullen met muziek
Resultaat: 25 EUR

Drie oude Duitse steengoed bierpullen met speeldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 34 cm. In goede staat.

2x Imari schalen, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Twee aparte 19e eeuwse Imari porseleinen borden met geschulpte omranding en bloem decors. Eén haarlijn en één chip. Afmeting: ø 31 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Drie delen 19e eeuws Chinees porselein. Twee Familie Rose bordjes, één beschadigd. Eén Familie Rose kop + schotel, goed. Afmeting: 11 - 13 cm. In redelijk/goede staat.