Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Antieke Porceleyne Fles dekselpotten
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke Porceleyne Fles dekselpotten. Circa 1920. Eén keer groot, bovenrand gelijmd. Eén keer klein, gaaf. Afmeting: 14 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke Imari borden
Resultaat: 50 EUR

Zeven antieke Japanse Imari porseleinen borden. Divers. Floraal/goud. Afmeting: ø 20 - 21 cm. In goede staat.

Oud Duits servies, Streublümchen
Resultaat: 60 EUR

Oud Duits porseleinen servies. Decor Streublümchen. 20e Eeuw. Bestaande uit: 8x eierdoppen, 6x grote borden, 5x soepborden, 17x ontbijtborden, 1x schaal, 10x kop+schotels, 1x schaaltje, 1x dekselpot, ...

2x Grote Chinees/Japanse schotels
Resultaat: 25 EUR

Twee grote antieke Chinese/Japanse sierschotels. Eén maal China, floraal, beschadigd. Eén maal Japan, floraal + vogel, goed. Afmeting: ø 39 - 40 cm. In matig/goede staat.

Oude/antieke Chinese vaas
Resultaat: 25 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met teksten. Vaas en houder bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Bovenrand gekramt. Afmeting: 22 x 12,5 cm ø. In redelijke staat.

Oud/antiek Delfts/Makkums aardewerk
Resultaat: 20 EUR

Groot lot oud/antiek Delfts/Makkums aardewerk. (1x Ram). Drie borden, twee tablets, hengselschaal, vaas, flacon, dekselpot. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 12 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

3x Westerwald potten
Resultaat: 20 EUR

Drie antieke Westerwald steengoed dekselpotten met diverse decors. Afmeting: 20 - 29 cm. In goede staat.

3x Chinees porseleinen kommen
Resultaat: 20 EUR

Drie oude Chinees porseleinen kommen, waarvan twee met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: ø 11 - 12 cm. In goede staat.

3x Japanse Satsuma vazen
Resultaat: 20 EUR

Drie grote oude/antieke Japanse Satsuma vazen met florale en figuren decors. Bij één vaas oor gelijmd. Afmeting: H 35 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees/Kantonese vaaslamp
Resultaat: 15 EUR

Antieke Chinese/Kantonese vaaslamp met messing voet. Stukje gelijmd. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 70 cm. In redelijk/goede staat.

Familie Rose vaas, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 440 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in coulissen decors, goud decor op blauwe glazuur. Afmeting: 23 x 11 cm ø. In goede staat.

Chinese Wanli schotel, 17e eeuw
Resultaat: 120 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli schotel. Kraakporselein. Met landschap decor. Twee haarlijnen. Afmeting: ø 29,4 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese bloempot
Resultaat: 110 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met bodemmerk. Zes tekens bodemmerk. Keizerlijk geel met Chinese kinderen decor. Afmeting: 18,5 x 22 cm ø. In goede staat.

18e Eeuwse porseleinen Meissen kop+schotel
Resultaat: 210 EUR

18e Eeuwse porseleinen kop en schotel met Duits Meissen zwaardteken en Chinees decor. Afmeting: 5,5 x 13 cm ø. In goede staat.

Chinese klapmuts kom
Resultaat: 500 EUR

Grote oude Chinees porseleinen klapmuts kom met rondom figuren decor en Kang Xi bodemmerk. Afmeting: 9 x 20,5 cm ø. In goede staat.

7x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 210 EUR

Zeven maal 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Drie cups Familie Rose met figuren in landschap decor, twee met haarlijn. Twee cups, jonglerende Chinesen decor, één haarlijn. Eén schotel, figur...

2x Japanse Imari borden
Resultaat: 90 EUR

Twee maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen gecontourneerde sierschotels. Floraal + goud decor. Afmeting: 26,5 - 33,5 cm ø. In goede staat.

6x Antieke Franse Fayence borden
Resultaat: 700 EUR

Zes antieke Franse Fayence borden, polychrome met lelie, sterren en zwaard. 18e - 19e Eeuw. Lichte rand(glazuur)schades. Afmeting: ø 25 - ø 26 cm. In redelijk/goede staat.

Lot 18e - 19e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 260 EUR

Lot 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed. Figuren en florale decors. Bestaande uit: Vijf kopjes en twee schotels. Eén kopje minimale chips. Afmeting: 6 - 10 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese knobbelvaas
Resultaat: 1.500 EUR

Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met blauwe florale decors. Afmeting: 37 x 14,7 cm ø. In goede staat.

Familie Rose schotel, 18e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Zeer groot 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose schotel met emaille tuin decor. Chip + haarscheur. Afmeting: ø 35 cm. In redelijke staat.

Lot diverse tegeltjes (27x)
Resultaat: 60 EUR

Lot diverse Hollandse wandtegels in lijst. Aantal: 27 stuks. 18e - 19e Eeuw. Diverse voorstellingen. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

5x Chinese schoteltjes, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met zotjes en florale decors in coulissen en gecontourneerde omranding. Twee maal zotjes, haarlijn. Eén florale decors, haarlijn. Afmeting: ø 12 cm. In red...

Lotje Chinese kop+schotels
Resultaat: 200 EUR

Vijf maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal. Bestaande uit: Twee maal Capucijne, drie maal Imari. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.