Drie maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Chinese kom met Amsterdams bont decor, haarscheur, 18e eeuw. Twee Familie Rose kopjes, één chip bodemrand. Afmeting: 5 x 14 cm. In redelijk/goede sta...
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met bodemmerk en florale decors. Onderrand chip. Afmeting: 7 x 16,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Elf delen diverse Chinese voorwerpen. Bestaande uit: Zeven snuffbottles, drie (netsuke)figuren, één reukverdrijver. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen lachende boeddha met bodemmerk, Familie Rose met keizerlijk geel. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met figuren en florale decors. Afmeting: 21 x 25 x 26 cm. In goede staat.
Vijf maal oude/antieke Chinese jade/spekstenen voorwerpen. Bestaande uit: Twee boeddha's, karbouw met aap, twee amuletten. Afmeting: 5 - 13 cm. In goede staat.
Oude Oosterse Fayence schaal met polychrome en metalen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 27 cm ø. In goede staat.
Oude Oosterse koperen dekselpot met medaillons en leeuwenpoten. Afmeting: 18 x 14 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen met Familie Rose figuren decor. Eén bodemmerk en één maal tekst. Eén vaas haarlijn en randschade. Afmeting: H 20 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen schaal op hoge voet. Met florale en landschap decor. Afmeting: 6,5 x 19,7 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen gemberpot zonder deksel met verso tekst, florale en vogel decor. Bodemmerk. Chip voet. Afmeting: 23 x 18 cm ø. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Chinese Kantonese siervaas met krijgers. Bovenrand gelijmd. Afmeting: 44 x 19 cm ø. In redelijke staat. rand gelijmd.
Antieke grote Chinees porseleinen vaas met tekst en figuren decor. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 58 cm. In redelijke staat.
Drie antieke Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Eén keer blauw/wit, 18e eeuw, landschap, minimale chips. Twee keer Familie Rose, eerste helft 20e eeuw, figuren in tuin. Afmeting: 23 - 24,5 cm ...
Drie delig oud keramieken kaststel met Chinese decors. Eén vaas haarlijn. 20e Eeuw. Afmeting: 31 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude Chinese Yixing theepotten, divers. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen sierschotel met dieren in medaillons decors. Afmeting: ø 34,4 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen diepe schotel met havenplaats decor en florale decor + bodemmerk. Afmeting: ø 25,2 cm. In goede staat.
Vier delen Hollands Delfts blauw keramiek. 20e Eeuw. Eén grote sierschotel, twee vazen, één schenkklepkan. Afmeting: 25 - 32 cm. In goede staat.
Twee Japanse Satsuma vazen met fijn beschilderde decors, bamboe, goud fazanten. Bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15,5 x 8 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke grote Chinees porseleinen trekpot met houten deksel. Tuin decor. Afmeting: 17 x 15 x 11 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met witte glazuur en twee dimensionale florale decors. Afmeting: 30,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese jade plaquette met draken decor. Twee-zijdig. Mooie kwaliteit. Afmeting: circa 1 x 30 cm ø. In goede staat.
Twee maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen bloempotten met florale decors. Afmeting: ø 15,5 - 19 cm. In goede staat.
Zeven maal oud Chinees Kantonees porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vijf sierborden, kom, vaas. Afmeting: 15 - 28 cm. In goede staat.
Zes maal oud Chinees porselein met landschappen en tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 28 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met brons-kleurige theeglazuur en koppen met ringen. Afmeting: 26 x 17 cm ø. In goede staat.
Vier maal 19e eeuws Imari porseleinen miniatuur vaasjes. Bestaande uit: Twee knobbelvazen, chip. En twee pijpvazen. Afmeting: 10 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek 14-delig Japans porseleinen theeservies met landschappen, figuren- en goud decors. Mooi gedetailleerd. Afmeting: 6 - 18 cm. In goede staat.
Twaalf antieke Petrus Regout Maastricht bloempotten met florale decors. Circa 1900. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen handbeschilderde snuffbottle met berglandschap en bodemmerk. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: 19e Eeuwse handbeschilderde flacon. Dekselpot met koperen deksel, circa 1900. Dekseldoos met goud/florale decor, circa 1900. Dekseldoos, ...
19e Eeuwse Japanse terracotta Japanner met originele polychromie. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Lot diverse antieke Hollandse wandtegels. 17e - 18e en 19e eeuw. Onder andere met dieren, bloemen decor etc. Afmeting: circa 13 x 13 cm. Zowel beschadigde als goede tegels. In redelijke staat.
Groot lot divers oud/antiek serviesgoed. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: borden, Empire vazen, kopjes, schalen etc... Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 30 x 40 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Terracotta bodemvondst. Cyprus met Licency export Cyprus. Torso op houten basement. Afmeting H 12,5 cm. In goede staat.
Twee antieke terracotta houders. Bestaande uit: Kruikje, gelijmd. En een houder met oren en twee compartimenten. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek porselein. Wien etc. Bestaande uit: Vaasje Wien Augarten, melkkannetje Wien Augarten, bloempot Wien Augarten, gelobt schaaltje, zwaardteken, handbeschilderd. Eén chip. Afmeting: 9...
Twee Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Jin figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 31 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen beschilderde borden met driemasters + bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Twee Spaanse Lladro figuren. Bestaande uit: Terriër en een wezel bij bloesemboom. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e - 19e eeuwse porseleinen odeur flacon. Zittende Chinees op hocker. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees porseleinen bord met draak, karper + floraal. Bodemmerk, zes tekens. Afmeting: 4 - 19 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese Yixing theepotten. Eén maal antiek, zonder deksel. Eén maal tweede helft 20e eeuw. Bamboe handvat. Afmeting: ø 9 - ø 10 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse porseleinen plaquettes met religieuze voorstellingen. Afmeting: 22 x 16 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Drinkbeker met drie oren, chip. Tuitvaas, goed. Vaas, goed. Afmeting: 20 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal Japans porselein. 20e Eeuw. Eén schaaltje, Hollandse vesting. Eén vaasje, Imari-stijl. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decors. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met Franse Samson decor. Afmeting: 9 x 21 cm ø. In goede staat.
Oud Chinees terracotta geglazuurd figuur. Chinese man. 20e Eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Oude messing lampenvoet met decor Claude Monet. Vrouw met parasol. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil keramieken lampenvoet. Met etiket Georg Jensen New York + driehoek stempel. Circa 1910. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Duitse kobaltkleurige porseleinen vaas met goud decor + figuren. Pirkenhammer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil vaas met korhoen. Door Metzler + Ortloff. Circa 1910. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Antieke Majolica dekselvaas met chinoiserie decors. Circa 1900. Gemerkt Sarugacmines. Deksel beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antieke Chinese celadon kommen met craquele glazuur. Afmeting: ø 16 - ø 17 cm. In redelijk/goede staat.
Oude grote Chinees porseleinen wierookpot op drie poten met rondom figuren en tekens decors. Afmeting: 14,5 x 21,5 cm ø. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Hollandse wandtegels met religieuze voorstelling. Eén kapot, één beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Rosenthal porseleinen lachende haas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Drie maal oud Chinees porselein. Bestaande uit o.a.: Gewicht met tekens, chip. Trekpot naar antiek voorbeeld. Afmeting: 8 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke borden. Bestaande uit: Drie maal Japan, Imari, floraal + goud, 19e eeuw. Eén maal Makkum, polychrome. Circa 1920. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met florale, paradijsvogel en goud decors. Afmeting: 24,5 - 32 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse porseleinen Wanli-stijl borden. Gemerkt. Afmeting: ø 19 -26 cm. In goede staat.
Grote oude Italiaanse Napels Kings, B. Merli, porseleinen figurengroep. Voorstellende: Twee dam-spelende oude heren met liggende hond. Afmeting: 24 x 42 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven maal 19e eeuws Imari porselein met florale decors. Bestaande uit: Drie kommen, één vaas (circa 1800), één dekselvaas (deksel niet origineel), twee schaaltjes. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staa...
Vier maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schalen met diverse decors. Afmeting: ø 18 - ø 25 cm. In goede staat.
Drie grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schalen met diverse florale decors. Eén schaal haarlijn. Afmeting: ø 24 - ø 25 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal 19e eeuws Japans Imari porselein. Bestaande uit: Drie kommen en twee grote borden. Afmeting: 15 - 32 cm. In goede staat.
Oude Italiaanse Kings Napels porseleinen figuur. Voorstellende een schoenmaker aan het werk en poes. Afmeting: 25 x 33 x 18 cm. In goede staat.
Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden, divers. Drie borden haarscheur, één bord chip. Afmeting: ø 23 cm. In matige/redelijke staat.
Twee maal 18e eeuws Chinese Imari porseleinen borden met tuin decor. Afmeting: ø 22 - 24 cm. In goede staat.
Twee maal 18e eeuws Chinese Imari porseleinen borden met tuin decors. Eén randglazuur chip. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In goede staat.
Drie maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met pagode aan zee decor. Gecontourneerd. Afmeting: 23 x 23 cm. In goede staat.
Drie maal 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe borden met tuin + florale decor. Eén bord lichte randschade. Afmeting: circa ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decors met bamboe. Twee borden haarscheur + chip. Afmeting: ø 23,8 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Eén maal dekselpot met draken decor. Eén maal dekselvaas, bodemmerk. Afmeting: 12 - 18 cm. In goede staat.
Grote oude Italiaanse Napels Kings, B. Merli, porseleinen figuur. Voorstellende: Een messenslijper. Stukje af. Afmeting: 35 x 29 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese blauw-witte draken vaas. Bovenrand ingekort. Afmeting: H 26 cm. In redelijke staat.
Vijf grote Duitse Neo Renaissance porseleinen schalen met rondom figuren decors en blindmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 36,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese opengewerkte natuurstenen dekseldoos met boeddha's, reukverdrijver. Afmeting: 8 x 11 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen trekpot met florale decor. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Spaanse porseleinen lampenvoet met engelenkopjes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H. 40 cm. In goede staat. Chips mogelijk.
Grote oude/antieke Chinese celadon bloempot. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 40,5 cm ø. In goede staat.
Oud keramieken 4-pas tegeltableau met stilleven. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Satsuma keramieken siervazen met koppen, draken en goud decor. Beide vazen mooie kwaliteit. Randbeschadiging. Afmeting: 23 x 11 cm ø. In redelijke staat.
Oude Chinese Kang Xi gemerkte drakenvaas. Melk + bloed. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Gendi schenkkan met coulissen decors, floraal en vogel. Wanli-stijl. Afmeting: 20 x 19 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Eén maal Sang du Boeuf bord, één maal Sang du Boeuf oorvaas. Eén oor afgebroken. Afmeting: 13,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Chinees porseleinen blauw-wit drakenbord met bodemmerk. Afmeting: 3,5 x 16,2 cm ø. In goede staat.
Vier aparte 18e eeuwse Chinees porseleinen draken kop + schotels met goud decor. Eén kopje gelijmd, één kopje haarlijn. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van vijf oude Chinese trekpotten. 20e Eeuw. Vier maal Yixing, divers. Gemerkt. Eén maal porselein, metalen montuur. Afmeting: circa 8 - 12 cm. In goede staat.
Twee grote porseleinen schalen. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Napels, goud + bloem decor. Chips. Eén maal putti + bloemen, G.D.R. Duitsland. Chips. Afmeting: 21 - 28 cm. In redelijke staat.
Grote oude Chinees porseleinen kom met amalgaan kleurige florale decor en craquele glazuur. Afmeting: 8 x 20,4 cm ø. In goede staat.
Acht oude Japanse/Chinese snuffbottles. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal roodlak, één maal agaat, twee maal porselein, één maal glas, twee maal natuursteen (waarvan één jade). Afmeting: 4 - 10 cm. I...
Vijf maal 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose borden, floraal, divers. Vier borden haarlijnen. Eén bord chip. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.
Drie maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, divers. Eén bord chip, één bord twee chips, één bord minimale chip. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.