Twee antieke Chinees porseleinen Kang Xi borden. 17e - 18e Eeuw. Eén maal met figuren decor, zes tekens, gelijmd. Eén maal bloemvazen decor, chips + haarlijn. Afmeting: ø 26 - 27 cm. In redelijke staa...
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose pijpvazen met gouden en roze draken inzetten, floraal, goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: 17 cm. In redelijk/goede staat.
Tegeltableau met acht tegels. 18e Eeuw. Figuren in landschap decor. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.
Antieke piedestal. Gemaakt van stukken antiek porselein en Majolica. Eigenbouw. Beschadigingen. Afmeting; 76 x 26 cm ø. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuwse Franse polychrome Fayence mosterdpot. Gemerkt B.P. Minimale chips onderkant deksel. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Antieke Japanse blauw-witte kraagvaas met landschappen decors. Circa: 1900. Gemerkt. Afmeting: 28,3 x 14,3 cm ø. In goede staat.
Lot divers Chinees porselein. Bestaande uit: Twee zes-hoekige Kang Xi schotels, goed. Twee florale schotels, chips. En één Queng Lung kop+schotel, minimale chips schotel. Afmeting: 8 - 12 cm. In redel...
Vijf maal oud/antiek porselein. Onder andere: Sultan, 19e eeuw, beschadigd. Lezende Franse beer, Cuvier Buffon, chip. Twee putti's met bloemen, ankermerk, chips. Verliefd stel. Afmeting: 11 - 18,5 cm....
Oude grote Chinees porseleinen wierookpot op drie poten met rondom figuren en tekens decors. Afmeting: 14,5 x 21,5 cm ø. In goede staat.
Lot van zeven delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Chinees porselein met Chinese vrouwen decors en florale decors in coulissen. Gemerkt F. Eén kopje goed, één kopje haarscheur. Twee schotels goed....
Twee mooie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met emaille tuin en goud decors. Minimale randglazuurschade. Afmeting: ø 23,1 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met vogel in tuin decor. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met Amsterdams bont decor. Afmeting: 6,5 x 14,8 cm ø. In goede staat.
Tien maal antiek Chinees porselein. Onder andere: Imari + Familie Rose. Bestaande uit: Vijf kommen, 18e eeuw, Imari, drie heel, twee beschadigd. Twee schaaltjes, blauw-wit, bodemmerk, goed. Twee maal ...
Lot van zeven stuks Chinees porselein. Vier maal Chinese Imari schotels. Eén haarlijn. Twee maal blauw-witte bloempot. Eén gelijmd. Eén maal blauw-wit vaasje, pioenroos + kiekendief. Afmeting: 9 -12 c...
Zeer groot 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose schotel met emaille tuin decor. Chip + haarscheur. Afmeting: ø 35 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Japans porseleinen Kutani dekselvaas met vogels en florale beschildering + goud decor. Gesigneerd, mooie kwaliteit. Afmeting: 43 x 21 cm ø. In goede staat.
Chinees agaat figuur. Katachtige op houten basement. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 6,5 x 9 x 4 cm. In goede staat.
Antiek fijn gedecoreerd vijf-delig Japans Satsuma theeservies met goud en figuren decors. Circa 1900 (Meiji periode). Bodemmerk. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Zeer grote Delfts keramieken plaquette met Hollands dorpsgezicht. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 52 cm. In goede staat.
Zes oude Duitse porseleinen reservisten bierpullen met tinnen deksels. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat. een met barst.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen met Familie Rose figuren decor. Eén bodemmerk en één maal tekst. Eén vaas haarlijn en randschade. Afmeting: H 20 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden, divers. Drie borden haarscheur, één bord chip. Afmeting: ø 23 cm. In matige/redelijke staat.
Drie maal Chinees porselein. Bestaande uit: Grote Chinees porseleinen Familie Rose kom, fijn gedecoreerd met florale + tuin decors, vazen etc. Haarscheur. Tevens een vaas, ingekort en een drakenbord, ...
Grote oude Chinees porseleinen siervaas met geisha's in tuin decor. Fijne beschildering + tekst. Bodemmerk. Republiek. Afmeting: 46 x 20 cm ø. In goede staat.
Handbeschilderd Duits KPM porseleinen koffie/theeservies. 20e Eeuw. Later beschilderd door A.H. Met florale decor. Bestaande uit: Twee koffie/theekannen, melk+suikerpot, zes kop + schotels met dubbel...
Zeer grote gemerkte (6 tekens) Chinees porseleinen Familie Rose schotel met fruit, florale en vogel decor. Gecontourneerd. Afmeting: 8 x 45,7 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Weense vazen met goud en figuren decors. Handbeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 21 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse zes-kantige Imari porseleinen dekselvazen met florale en goud decor. Eén deksel gelijmd. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude/antieke Chinese jade plaquette met draken decor. Twee-zijdig. Mooie kwaliteit. Afmeting: circa 1 x 30 cm ø. In goede staat.
Antieke Jugendstil keramieken lampenvoet. Met etiket Georg Jensen New York + driehoek stempel. Circa 1910. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Drie maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, divers. Bestaande uit: Fruitboom, gaaf. Florale decor, minimale chips. Tuin decor + pagode, minimale chips. Afmeting: ø 22 - 28 cm. In redelijk/goede s...
Drie maal 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose borden met emaille tuin decors en goud decors. Gecontourneerde omranding. Eén bord haarlijn. Afmeting: 22 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schalen met diverse decors. Afmeting: ø 18 - ø 25 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Eén maal Sang du Boeuf bord, één maal Sang du Boeuf oorvaas. Eén oor afgebroken. Afmeting: 13,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen gemberpotten met kustplaatsen decor. Afmeting: 22 x 21 cm ø. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met bloemvaas decor. Gecontourneerde omranding. Eén restauratie. Afmeting: ø 47,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japans porseleinen Satsuma sierschotel, floraal + krijgers + goud decor. Gemerkt. Afmeting: ø 52,7 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met paradijsvogels, tuin en goud decors. Afmeting: 39 - 41 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing theepot met bodemmerk. Deksel binnenkant beschadigd. Chip tuit. Afmeting: 11 x 14,3 x 9,3 cm ø. In redelijke staat.
Grote oude Chinees porseleinen pot met rondom schrift en bodemmerk. Craquele glazuur. Afmeting: 22,3 x 9,6 cm ø. In goede staat.
Zes Dresden Ambrosius Lamm porseleinen chocolade kopjes in diverse kleuren met goud decor. Saxony 1915. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
Prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vleesschaal met florale en goud decor. Afmeting: 35 x 26 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpotten met paradijsvogels, Foo-honden en florale decors. Eén oor Foo-hond beschadigd. Eén deksel bakfout. Afmeting: 48 x 20 cm. In redelijk/goede ...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen sauskommen met florale en goud decors. Afmeting: 8,5 x 22 x 11 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuws Chinees Kantonees Familie Rose porselein. Eén maal bijzondere penselenvaas, figuren + goud decor. Eén maal gecontourneerd bord, figuren + goud decor rondom. Afmeting: 11 - 23 cm. I...
Vier stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels met bloembakken decors en goud decor. Drie kopjes goed, één haarscheur. Twee schotels goed, twee haarscheur. Afmeting: 6 - 13 cm. In red...
Drie antieke Duitse porseleinen Hoechst gemerkte figuren. Eén kop gelijmd bij figurengroep. Afmeting: 9 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Zéér kleine 18e eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met goud en florale decors. Geribt. Afmeting: 6,5 x 5 cm ø. In goede staat.
Twee oude Chinese bruin geglazuurde porseleinen kommen. Afmeting: 6,7 x 12,3 cm ø en 7 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen karperbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 21,3 cm. In goede staat.
Chinese Republik porseleinen wandbord met geisha's in tuin decor. Circa 1920. Bodemmerk. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.
Elf delen diverse Chinese voorwerpen. Bestaande uit: Zeven snuffbottles, drie (netsuke)figuren, één reukverdrijver. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.
Grote Chinese jade geisha met lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Acht maal Chinees porselein. 18e Eeuwse bordjes met vazen decor. Drie met enkele chips, rest goed. Afmeting: ø 16,4 cm.
Vijf maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal. Bestaande uit: Twee maal Capucijne, drie maal Imari. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse porseleinen plaquette, Maria met kindje Jezus in berglandschap. Handbeschilderde mooie kwaliteit. Onduidelijk verso gemerkt. Afmeting; 10 x 13 cm. In goede staat.
Oude Chinese blauwe Peking glazen snuffbottle met knaagdier en fruit decor. 20e Eeuw. Afmeting: 7 cm. In goede staat.
Prachtige Japanse of Chinees porseleinen tafellamp met brons. Met uiterst gedetailleerde emaille beschildering. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Vijf maal antiek Chinees Cargo porselein. 17e - 18e Eeuw. Vier schalen en grote celadon kom met reliëf. Eén schaal heeft haarlijnen. Afmeting: 19 - 32 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen lachende boeddha met bodemmerk, Familie Rose met keizerlijk geel. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese rode koraal figuren op houtgestoken sokkels. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Negen maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, divers. Eén maal tuin decor, blauw/wit, chip. Twee maal tuin decor, blauw/wit, goed. Eén maal tuin decor, lichtblauw, haarlijn + randschade. Vier maal...
18e Eeuwse porseleinen kop en schotel met Duits Meissen zwaardteken en Chinees decor. Afmeting: 5,5 x 13 cm ø. In goede staat.
Zeven maal 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Drie cups Familie Rose met figuren in landschap decor, twee met haarlijn. Twee cups, jonglerende Chinesen decor, één haarlijn. Eén schotel, figur...
Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Twee sets. Florale + goud decors. Eén bord chips, één bord lichte randglazuurschade. Afmeting: ø 22,5 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Diverse decors met goud. Drie minimale chips. Afmeting; 22 - 23 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen vazen. Bestaande uit: Eén maal draken decor met goud en bodemmerk, fijne beschildering. Eén maal met gemarmerde glazuur. Afmeting: 11,6 cm ø x 11 cm + 9,5 x 10,5 cm ø. In...
Twee grote oude Chinees porseleinen Familie Noir draken vazen met Kang Xi bodemmerk. Afmeting: 41 x 19 cm ø. In goede staat.
Lot 18e Eeuws Chinees porseleinen serviesgoed. Bestaande uit: Zes kopjes + vier schotels. Vier kop en schotel sets. Twee losse kopjes. Eén kopje haarscheur, één kopje chip. Florale decors. Afmeting: 7...
17e Eeuwse Chinees porseleinen ghendi met zilveren B.W.G. bewerkte monturen. Oude haarlijnen bovenkant. Hals gerestaureerd. Florale decors. Afmeting: 24 x 14 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen Gendi schenkkan met coulissen decors, floraal en vogel. Wanli-stijl. Afmeting: 20 x 19 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Vier maal 18e eeuwse octanonale Chinees porseleinen Familie Rose borden met emaille tuin decors en goud decors. Minimale randglazuur chip. Afmeting: 22,2 x 22,2 cm. In goede staat.
Zeer uitgebreid porseleinen Blue Danube servies, decor Zwiebelmuster. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: 2x Koffiekan, theekan, 4x melkkan, 3x dekselpotten, sauciere, kandelaar, 7x schalen, 2x onde...
Grote oude Chinees porseleinen dekselvaas met eksters in berglandschap bij bloesemtakken + tekst decor. Afmeting: 45 x 24 cm mø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose schaal met geisha's in landschap decor. Afmeting: 6,5 x 20,8 x 20 cm. In goede staat.
Oude Chinese Kang Xi gemerkte drakenvaas. Melk + bloed. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Lot 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed. Figuren en florale decors. Bestaande uit: Vijf kopjes en twee schotels. Eén kopje minimale chips. Afmeting: 6 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen trompet kraagvazen met landschappen, floraal, en goud decor. Qraquele glazuur. Afmeting: 24 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen drakenbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 21,3 cm. In goede staat.
Vier delen Duits Meissen porselein. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Theebus, kandelaar, dekseldoos, schaal. Handbeschilderd, floraal + vogels decor. Afmeting: 11 - 25 cm. In goede staat.
Zes maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decors. Twee haarlijnen en minimale chip mogelijk. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met florale decors en capucijner-glazuur. Eén vaas goed. Eén vaas chip rand + haarlijn. Afmeting: 24 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee maal oud Chinees. Bestaande uit: Theepot met tekst en bodemmerk en een wierookbrander, theeglazuur + bodemmerk, florale decor. Afmeting: 15 x 14,5 x 9 cm ø en 9 x 10 cm ø. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Franse porseleinen Sevres vaas met goud decors. Handgeschilderde figuren, putti en floraal decor. Met bronzen monturen. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvaas met goud decor, vogels, floraal. Deksel gelijmd en niet origineel. Verder in goede staat. Afmeting: 69 x 33 cm ø.
Oud Chinees porseleinen blauw-wit drakenbord met bodemmerk. Afmeting: 3,5 x 16,2 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen bloempot met verguld messing armatuur met draken. Afmeting: 33 x 30 cm ø. In goede staat.
Drie grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschotels met landschap (chips) en twee maal florale decors (goed). Afmeting: 36 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude/antieke Chinees porseleinen schotels + bord met bodemmerk. Florale decors. Grote gele schotel gelijmd. Afmeting: ø 14 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale emaille decors en goud decor. Divers. Eén chip. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In goede staat.
Set van vijf 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen borden met vazen, florale en goud decors. Gecontourneerde omranding. Eén bord bakfout. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse grote Chinees porseleinen sierschotel met bodemmerk en florale decor. Twee haarlijnen en één chip. Afmeting: ø 37 cm. In redelijke staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met apart zeldzaam bodemmerk. Met florale decor. Afmeting: ø 35,5 cm. In goede staat.
Buiten gewoon grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met paradijsvogels, eenden, floraal en goud decor. Afmeting: ø 61,5 cm. Eén oude haarlijn. In redelijk/goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen siervaas met florale decors en paradijsvogel. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 79 x 29 cm ø. In redelijk/goede staat.