Grote antieke Chinese roodlak dekseldoos met fruitranken en musicerende figuren in landschap decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: 6 x 16 x 11,5 cm. In goede staat.
Zes maal 18e eeuws Chinese Imari porseleinen kop en schotels met deksels. Eén schotel haarlijn, rest goed. Eén kopje haarlijn, rest goed. Vier deksels lichte randchips. Twee goed. Afmeting: ø 8 - 15 c...
18e - 19e Eeuws Chinees natuurstenen waterbakje met florale decor. Eén chip. Afmeting: 4 x 12 x 12,5 cm. In goede staat.
Zwavelstokhouder met zilver,833/000, porceleinen potje, Meissen, op 3 zilveren krulpootjes met zilveren deksel en gecontourneerde beugel met biedermeier versiering. ø7x12cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met zilverkleurige glazuur. Afmeting: 57 x 32 cm ø. In goede staat.
Antiek Duits Villeroy en Boch Mettlach servies met florale decors. 18-Delig. Bestaande uit: 8x borden, 6x ontbijtborden, diepe schaal, tableau, dekselschaal. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting...
Prachtige Japanse of Chinees porseleinen tafellamp met brons. Met uiterst gedetailleerde emaille beschildering. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse porseleinen scheerbekkens met florale decor. Blauw-rood heeft bodemhaarscheur. Afmeting: ø 26 - ø 27 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Duitse porseleinen Hoechst gemerkte figuren. Eén kop gelijmd bij figurengroep. Afmeting: 9 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Oud/antiek terracotta tuinbeeld. Mannen torso. Patina + chips. Afmeting: H 75 cm. in redelijk/goede staat.
Zes antieke Delftse Fayence pauwenborden. Circa 1900. Met de Klaauw tekens. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met bloemvaas decor. Gecontourneerde omranding. Eén restauratie. Afmeting: ø 47,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japans porseleinen Satsuma sierschotel, floraal + krijgers + goud decor. Gemerkt. Afmeting: ø 52,7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen bloempot met verguld messing armatuur met draken. Afmeting: 33 x 30 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvaas met goud decor, vogels, floraal. Deksel gelijmd en niet origineel. Verder in goede staat. Afmeting: 69 x 33 cm ø.
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpotten met paradijsvogels, Foo-honden en florale decors. Eén oor Foo-hond beschadigd. Eén deksel bakfout. Afmeting: 48 x 20 cm. In redelijk/goede ...
Zeven maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met gecontourneerde omranding. Diverse decors. Afmeting: ø 21 - ø 33 cm. In goede staat.
Drie zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotels met florale decors. Afmeting: ø 40 - ø 48 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen theepot met goud decor en fijn geschilderde florale decors. Minimale chip tuit. Afmeting: 15 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee identieke kapitale 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels met gecontourneerde omranding en bloempot decor. Eén oude haarlijn. Afmeting: ø 47 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen gecontourneerde sierschotels. Floraal + goud decor. Afmeting: 26,5 - 33,5 cm ø. In goede staat.
Vijf stuks 19e eeuwse Imari porseleinen schalen. Bestaande uit: Drie vis-vormige schalen en twee oester-vormige schalen. Afmeting: 22 - 29 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen siervaas met opvallend goud decor, floraal. Afmeting: 40 x 20 cm ø. In goede staat.
Negen maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schotels, gecontourneerd met florale en goud decors. Vijf stuks goed. Vier stuks beschadigd. Afmeting: ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met paradijsvogels, tuin en goud decors. Afmeting: 39 - 41 cm. In goede staat.
Buiten gewoon grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met paradijsvogels, eenden, floraal en goud decor. Afmeting: ø 61,5 cm. Eén oude haarlijn. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met figuren en goud decors. Bodemmerk. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Japans porseleinen Kutani dekselvaas met vogels en florale beschildering + goud decor. Gesigneerd, mooie kwaliteit. Afmeting: 43 x 21 cm ø. In goede staat.
Drie maal Oost-Duits porselein. Bestaande uit: Twee kandelaren, Volkstedt, rozen decors, beschadigingen aan roos. Eén maal tafellamp met figuren, G.D.R., in goede staat. Afmeting: 19 - 42 cm. In redel...
Vijf maal oud/antiek porselein. Onder andere: Sultan, 19e eeuw, beschadigd. Lezende Franse beer, Cuvier Buffon, chip. Twee putti's met bloemen, ankermerk, chips. Verliefd stel. Afmeting: 11 - 18,5 cm....
Grote Duitse porseleinen Volkstedt paradijsvogel. Door Arthur Storch. Met vergulding. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Duits porseleinen reekalf. Metzler + Ortloff. 20e Eeuw. Door Fr. Lippert. Afmeting: 13,5 x 16 x 7 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Franse polychrome Fayence mosterdpot. Gemerkt B.P. Minimale chips onderkant deksel. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Antiek Duits Nymphenburg porseleinen figuur. Putti met fakkel Circa 1900. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Zeer grote Delfts keramieken plaquette met Hollands dorpsgezicht. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 52 cm. In goede staat.
Handbeschilderd Duits KPM porseleinen koffie/theeservies. 20e Eeuw. Later beschilderd door A.H. Met florale decor. Bestaande uit: Twee koffie/theekannen, melk+suikerpot, zes kop + schotels met dubbel...
Oude/antieke Chinese Blanc de Chine porseleinen Geisha met lotusbloem. 20e Eeuw. Topje vinger af. Afmeting: circa 30 cm. In redelijk/goede staat.
Weens keramieken steigerend paard. Keramos von Wien. Afmeting: 39 x 32 x 17 cm. In goede staat.
Vijf antieke aardewerken geglazuurde beelden. Engeland. Bestaande uit: Twee grote Staffordshire honden, twee Dalmatiërs, boer met koe ( één oor chip). Afmeting: 13 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke vergulde terracotta geglazuurde dekselbokalen. Eerste helft 20e eeuw. Eén deksel gerepareerd. Eén chip bij ramskop. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.
17e Eeuwse Duitse steengoed baardmanskruik. Lichte glazuur. Oude haarscheuren. Afmeting: 35 x 20 cm ø. In redelijke staat.
Drie-delige oude Franse Fayence olie-azijn stel. 20e Eeuw. Twee maal chip glazuurschade. Afmeting: 17 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse polychrome Delftse borden met bloempot decor. Twee gemerkt. Minimale randglazuurschades. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.
Zeven maal 19e eeuwse Franse polychrome Fayence borden met diverse decors. Drie met haarscheur, één gekramt, rest goed. Afmeting: ø 22 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Acht maal 19e eeuwse Franse handbeschilderde Fayence borden met polychrome decors. Divers. Twee borden haarlijn, één bord gelijmd, rest goed. Afmeting: 21 - 25 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zes antieke Franse Fayence borden, polychrome met lelie, sterren en zwaard. 18e - 19e Eeuw. Lichte rand(glazuur)schades. Afmeting: ø 25 - ø 26 cm. In redelijk/goede staat.
Groot oud Delfts keramieken kaststel met florale en landschappen decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 - 38 cm. In goede staat.
Vier maal 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Floraal met geribbelde omranding. Drie goed, één beschadigd. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal 18e eeuwse Delftse Fayence borden met Chinese decors waarvan twee polychrome. Eén bord scheur en lichte randschades. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal 18e eeuwse Delfts blauwe Fayence borden met florale en chinoiserie decors. Eén goed, twee haarscheur, twee chips. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Petrus ragout eetservies Maastricht, 34-delig omstreeks 1890, Tournay decor. o.a. drie dekselterrines, sauskom, 4 ovale schalen, grote schaal(randschade) groot bord, 9 soepborden, 8 eetborden, ...
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In goede staat.
Bodemvondst. Terracotta schenkkan (oudheid). Vermoedelijk Perzië. 1000 voor Christus. Paar kleine randrestauraties. Afmeting: 15 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.
Lot 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed. Figuren en florale decors. Bestaande uit: Vijf kopjes en twee schotels. Eén kopje minimale chips. Afmeting: 6 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 18e Eeuws Chinees porseleinen serviesgoed. Bestaande uit: Zes kopjes + vier schotels. Vier kop en schotel sets. Twee losse kopjes. Eén kopje haarscheur, één kopje chip. Florale decors. Afmeting: 7...
Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met blauwe florale decors. Afmeting: 37 x 14,7 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen kraagvaas in de kleuren rood/bruin met geel. Met figuren in landschap decor + floraal. Zes tekens bodemmerk. Haarscheur. Afmeting: 36 x 20,5 cm ø. In redelijke staat.
Vijf prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met emaille florale + goud decors. Eén chip. Afmeting: ø 23,3 cm. In goede staat.
Vijf maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale emaille decors en goud decor. Divers. Eén chip. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen drakenvaas met tekens + Kang Xy bodemmerk. Afmeting: 48 x 19,7 cm ø. In goede staat.
Zeer groot 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose schotel met emaille tuin decor. Chip + haarscheur. Afmeting: ø 35 cm. In redelijke staat.
Grote oude Chinees porseleinen blauw-witte vaas met figuren in landschap en bodemmerk. Afmeting: 32,5 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuws Chinees Kantonees Familie Rose porselein. Eén maal bijzondere penselenvaas, figuren + goud decor. Eén maal gecontourneerd bord, figuren + goud decor rondom. Afmeting: 11 - 23 cm. I...
Aparte oude Chinees porseleinen kom met vleermuizen en licht groene florale decor + bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 15,3 cm ø. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japans/Chinees Familie Rose borden met figuren, vogels, goud en floraal decor. Afmeting: 17 - 20,5 cm ø. In goede staat.
Apart 19e eeuws Perzisch porseleinen schaaltje met florale en goud decor. Afmeting: 5,5 x 15 cm ø. In goede staat.
Zeer grote Chinese Kantonese schaal met Familie Roze decor, floraal, vogels, vlinders + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 x 32,5 cm ø. In goede staat.
Lot van zeven polychrome Delftse tegels met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.
Drie maal 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels met katten en florale decors en goud decors. Eén kopje heeft haarlijn. Afmeting: 4 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee Jugenstil Majolica tegels met florale decors. Circa 1915. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Tegeltableau met acht tegels. 18e Eeuw. Figuren in landschap decor. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke tegels. Eén maal 17e eeuw, met ridder. Eén maal 18e eeuw, figuren in landschap. Beschadigd. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In matige staat.
Lot diverse Hollandse wandtegels in lijst. Aantal: 27 stuks. 18e - 19e Eeuw. Diverse voorstellingen. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Tien antieke tegels. 17e Eeuw hoofdzakelijk, 18e eeuw divers. Enkele beschadigingen. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Groot oud 48-pas tegeltableau. Met spoorwegen - industrie voorstelling. Handgeschilderd. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Oud Hollands handbeschilderd tegeltableau in lijst. Stadsgezicht met gracht. Gesigneerd: Kamenka. Afmeting: 54 x 37 cm. In goede staat.
Vijf oude Hollandse 6-pas tegeltableau's. 20e Eeuw. Onder andere: 1) De Goede Hoop. 2) VII Provinciën. 3) Koe. 4) Landschappen. Afmeting: 46 x 33 cm. In goede staat.
Groot lot antieke 19e eeuwse wandtegels, blauw-wit. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.
Vier antieke Hollandse porseleinen bruidskopjes ter herdenking. 20e Eeuw. 1900 - 1950. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met vogels, vlinders en florale decor. Afmeting: ø 24,5 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met zotjes en florale decors in coulissen en gecontourneerde omranding. Twee maal zotjes, haarlijn. Eén florale decors, haarlijn. Afmeting: ø 12 cm. In red...
Chinees agaat figuur. Katachtige op houten basement. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 6,5 x 9 x 4 cm. In goede staat.
Zeer uitgebreid porseleinen Blue Danube servies, decor Zwiebelmuster. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: 2x Koffiekan, theekan, 4x melkkan, 3x dekselpotten, sauciere, kandelaar, 7x schalen, 2x onde...
Antieke piedestal. Gemaakt van stukken antiek porselein en Majolica. Eigenbouw. Beschadigingen. Afmeting; 76 x 26 cm ø. In redelijke staat.
Antieke Japanse of Chinese roodlakwerk dekseldoos met berglandschap. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 5 x 9 cm ø. In goede staat.
Antieke Japanse of Chinese roodlak dekseldoos met vogel in fruitboom decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 4 x 9 x 9,3 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kang Xi borden. 17e - 18e Eeuw. Eén maal met figuren decor, zes tekens, gelijmd. Eén maal bloemvazen decor, chips + haarlijn. Afmeting: ø 26 - 27 cm. In redelijke staa...
Drie maal antiek keramiek. Bestaande uit: Schaal, fruit decor, Keramis Belgium. Vleesschaal, vredesduif, Boch Belgium. Tassa, fruitmand decor, Boch Belgium. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Drie maal 18e eeuwse Chinese porseleinen borden met bloempot decors. Eén bord minimale chip. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
Bing en Gröhndahl porseleinen gebaksstel. Schaal + negen borden, met decor Hans Christian Andersen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 - 23 cm. In goede staat.
Vier maal 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Divers. Twee goed, twee randschade. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Art Deco keramieken dameshoofd met blauw-groene iriserende glazuur. Op metalen basement. Circa 1930. Afmeting: 23 x 21 x 8 cm. In goede staat.
Leuke Gouda platelen polychrome vaas met florale decor en craquele glazuur. Decor Violetta. 509 ES. Circa 1910. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.
Zes maal antiek Arnhems plateel met florale decor. Bestaande uit onder andere: Drie kleine vaasjes, één grote Jugendstil vaas, één abstracte vaas. Craquele mogelijk. Afmeting: 14 - 31 cm. In redelijk...
Drie maal antiek Majolica Jugendstil, floraal. Circa 1915. Eén maal presenteerblad, Sarrequemines. Eén maal vaas lissen, St. Element. Eén maal schenkkan, genummerd. Afmeting: 26 - 30 cm. In goede sta...
Zeven delen antiek Engels keramiek. Onder andere: The Dickens Pickwick papers, Adams Tunstall England. Dickens voorstelling. Enkele beschadigingen. Afmeting: 18 - 30 cm. In redelijk/goede staat.