Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Chinese roodlak doos
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke Chinese roodlak dekseldoos met fruitranken en musicerende figuren in landschap decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: 6 x 16 x 11,5 cm. In goede staat.

6x Chinees Imari porselein
Resultaat: 400 EUR

Zes maal 18e eeuws Chinese Imari porseleinen kop en schotels met deksels. Eén schotel haarlijn, rest goed. Eén kopje haarlijn, rest goed. Vier deksels lichte randchips. Twee goed. Afmeting: ø 8 - 15 c...

Chinees waterbakje, 18e - 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees natuurstenen waterbakje met florale decor. Eén chip. Afmeting: 4 x 12 x 12,5 cm. In goede staat.

Zwavelstokhouder met zilver
Startprijs 120 EUR

Zwavelstokhouder met zilver,833/000, porceleinen potje, Meissen, op 3 zilveren krulpootjes met zilveren deksel en gecontourneerde beugel met biedermeier versiering. ø7x12cm. In goede staat.

2x Grote Chinese vazen
Startprijs 180 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met zilverkleurige glazuur. Afmeting: 57 x 32 cm ø. In goede staat.

Antiek Villeroy en Boch servies
Startprijs 100 EUR

Antiek Duits Villeroy en Boch Mettlach servies met florale decors. 18-Delig. Bestaande uit: 8x borden, 6x ontbijtborden, diepe schaal, tableau, dekselschaal. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting...

Porseleinen lamp met brons
Resultaat: 200 EUR

Prachtige Japanse of Chinees porseleinen tafellamp met brons. Met uiterst gedetailleerde emaille beschildering. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse scheerbekkens
Startprijs 200 EUR

Twee antieke Japanse porseleinen scheerbekkens met florale decor. Blauw-rood heeft bodemhaarscheur. Afmeting: ø 26 - ø 27 cm. In redelijk/goede staat.

3x Duitse antieke Hoechst figuren
Resultaat: 175 EUR

Drie antieke Duitse porseleinen Hoechst gemerkte figuren. Eén kop gelijmd bij figurengroep. Afmeting: 9 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Terracotta, Torso van man
Startprijs 150 EUR

Oud/antiek terracotta tuinbeeld. Mannen torso. Patina + chips. Afmeting: H 75 cm. in redelijk/goede staat.

6x Fayence pauwenbord, 1900
Startprijs 150 EUR

Zes antieke Delftse Fayence pauwenborden. Circa 1900. Met de Klaauw tekens. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

Grote Imari schotel, 19e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met bloemvaas decor. Gecontourneerde omranding. Eén restauratie. Afmeting: ø 47,5 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Japanse Satsuma schotel, 19e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japans porseleinen Satsuma sierschotel, floraal + krijgers + goud decor. Gemerkt. Afmeting: ø 52,7 cm. In goede staat.

Imari bloempot, 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Imari porseleinen bloempot met verguld messing armatuur met draken. Afmeting: 33 x 30 cm ø. In goede staat.

Grote Imarivaas, 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvaas met goud decor, vogels, floraal. Deksel gelijmd en niet origineel. Verder in goede staat. Afmeting: 69 x 33 cm ø.

2x Japanse Imari dekselpotten, 19e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpotten met paradijsvogels, Foo-honden en florale decors. Eén oor Foo-hond beschadigd. Eén deksel bakfout. Afmeting: 48 x 20 cm. In redelijk/goede ...

Lot Japanse Imari borden, 19e eeuw
Startprijs 175 EUR

Zeven maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met gecontourneerde omranding. Diverse decors. Afmeting: ø 21 - ø 33 cm. In goede staat.

Lot Japanse schotels, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR

Drie zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotels met florale decors. Afmeting: ø 40 - ø 48 cm. In goede staat.

Grote Japanse Imari theepot, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen theepot met goud decor en fijn geschilderde florale decors. Minimale chip tuit. Afmeting: 15 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.

2 Kapitale Imari schotels, 19e eeuw
Resultaat: 450 EUR

Twee identieke kapitale 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels met gecontourneerde omranding en bloempot decor. Eén oude haarlijn. Afmeting: ø 47 cm. In goede staat.

2x Japanse Imari borden
Resultaat: 90 EUR

Twee maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen gecontourneerde sierschotels. Floraal + goud decor. Afmeting: 26,5 - 33,5 cm ø. In goede staat.

Lot Imari porselein 5x
Startprijs 150 EUR

Vijf stuks 19e eeuwse Imari porseleinen schalen. Bestaande uit: Drie vis-vormige schalen en twee oester-vormige schalen. Afmeting: 22 - 29 cm. In goede staat.

Japanse Imari vaas, 19e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen siervaas met opvallend goud decor, floraal. Afmeting: 40 x 20 cm ø. In goede staat.

Lot kleine Imari borden (9x)
Startprijs 100 EUR

Negen maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schotels, gecontourneerd met florale en goud decors. Vijf stuks goed. Vier stuks beschadigd. Afmeting: ø 14 cm. In redelijk/goede staat.

2x Imari kraagvazen
Resultaat: 160 EUR

Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met paradijsvogels, tuin en goud decors. Afmeting: 39 - 41 cm. In goede staat.

Groot Imari bord ø 61,5 cm., 19e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Buiten gewoon grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met paradijsvogels, eenden, floraal en goud decor. Afmeting: ø 61,5 cm. Eén oude haarlijn. In redelijk/goede staat.

2x Japanse Imari borden
Startprijs 90 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met figuren en goud decors. Bodemmerk. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.

Antieke Kutani dekselpot
Resultaat: 140 EUR

Grote antieke Japans porseleinen Kutani dekselvaas met vogels en florale beschildering + goud decor. Gesigneerd, mooie kwaliteit. Afmeting: 43 x 21 cm ø. In goede staat.

3x Oost-Duits porselein
Startprijs 80 EUR

Drie maal Oost-Duits porselein. Bestaande uit: Twee kandelaren, Volkstedt, rozen decors, beschadigingen aan roos. Eén maal tafellamp met figuren, G.D.R., in goede staat. Afmeting: 19 - 42 cm. In redel...

5x Oud/antiek porselein
Resultaat: 130 EUR

Vijf maal oud/antiek porselein. Onder andere: Sultan, 19e eeuw, beschadigd. Lezende Franse beer, Cuvier Buffon, chip. Twee putti's met bloemen, ankermerk, chips. Verliefd stel. Afmeting: 11 - 18,5 cm....

Volkstedst porselein, Paradijsvogel
Startprijs 110 EUR

Grote Duitse porseleinen Volkstedt paradijsvogel. Door Arthur Storch. Met vergulding. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Porseleinen figuur, Ree kalf
Resultaat: 80 EUR

Duits porseleinen reekalf. Metzler + Ortloff. 20e Eeuw. Door Fr. Lippert. Afmeting: 13,5 x 16 x 7 cm. In goede staat.

Franse Fayence mosterdpot, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 130 EUR

18e - 19e Eeuwse Franse polychrome Fayence mosterdpot. Gemerkt B.P. Minimale chips onderkant deksel. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Nymphenburg beeldje, 1900
Resultaat: 30 EUR

Antiek Duits Nymphenburg porseleinen figuur. Putti met fakkel Circa 1900. Afmeting: 11 cm. In goede staat.

Delftse plaquette, 20e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Zeer grote Delfts keramieken plaquette met Hollands dorpsgezicht. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 52 cm. In goede staat.

KPM servies (koffie+thee)
Resultaat: 150 EUR

Handbeschilderd Duits KPM porseleinen koffie/theeservies. 20e Eeuw. Later beschilderd door A.H. Met florale decor. Bestaande uit: Twee koffie/theekannen, melk+suikerpot, zes kop + schotels met dubbel...

Chinese Blanc de Chine
Startprijs 90 EUR

Oude/antieke Chinese Blanc de Chine porseleinen Geisha met lotusbloem. 20e Eeuw. Topje vinger af. Afmeting: circa 30 cm. In redelijk/goede staat.

Keramieken figuur, Steigerend paard
Startprijs 50 EUR

Weens keramieken steigerend paard. Keramos von Wien. Afmeting: 39 x 32 x 17 cm. In goede staat.

5x Antieke Engelse beeldjes
Resultaat: 60 EUR

Vijf antieke aardewerken geglazuurde beelden. Engeland. Bestaande uit: Twee grote Staffordshire honden, twee Dalmatiërs, boer met koe ( één oor chip). Afmeting: 13 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke dekselbokalen
Startprijs 200 EUR

Twee antieke vergulde terracotta geglazuurde dekselbokalen. Eerste helft 20e eeuw. Eén deksel gerepareerd. Eén chip bij ramskop. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.

Baardmankruik
Resultaat: 65 EUR

17e Eeuwse Duitse steengoed baardmanskruik. Lichte glazuur. Oude haarscheuren. Afmeting: 35 x 20 cm ø. In redelijke staat.

3-Delig Frans olie/azijn stel
Startprijs 40 EUR

Drie-delige oude Franse Fayence olie-azijn stel. 20e Eeuw. Twee maal chip glazuurschade. Afmeting: 17 x 19 x 10 cm. In goede staat.

Vier Delfts bonte aardewerken borden
Startprijs 110 EUR

Vier 18e eeuwse polychrome Delftse borden met bloempot decor. Twee gemerkt. Minimale randglazuurschades. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.

7x Fayence borden, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Zeven maal 19e eeuwse Franse polychrome Fayence borden met diverse decors. Drie met haarscheur, één gekramt, rest goed. Afmeting: ø 22 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

8x Franse Fayence borden, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Acht maal 19e eeuwse Franse handbeschilderde Fayence borden met polychrome decors. Divers. Twee borden haarlijn, één bord gelijmd, rest goed. Afmeting: 21 - 25 cm ø. In redelijk/goede staat.

6x Antieke Franse Fayence borden
Resultaat: 700 EUR

Zes antieke Franse Fayence borden, polychrome met lelie, sterren en zwaard. 18e - 19e Eeuw. Lichte rand(glazuur)schades. Afmeting: ø 25 - ø 26 cm. In redelijk/goede staat.

Delfts blauw kaststel
Startprijs 110 EUR

Groot oud Delfts keramieken kaststel met florale en landschappen decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 - 38 cm. In goede staat.

4x 18e eeuwse Delftse Fayence borden
Startprijs 150 EUR

Vier maal 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Floraal met geribbelde omranding. Drie goed, één beschadigd. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

4x Delftse borden, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Vier maal 18e eeuwse Delftse Fayence borden met Chinese decors waarvan twee polychrome. Eén bord scheur en lichte randschades. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

5x Delfts blauwe Fayence borden, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Vijf maal 18e eeuwse Delfts blauwe Fayence borden met florale en chinoiserie decors. Eén goed, twee haarscheur, twee chips. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Petrus Regout servies
Resultaat: 90 EUR

Antiek Petrus ragout eetservies Maastricht, 34-delig omstreeks 1890, Tournay decor. o.a. drie dekselterrines, sauskom, 4 ovale schalen, grote schaal(randschade) groot bord, 9 soepborden, 8 eetborden, ...

3x Delftse borden, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In goede staat.

Perzische kruik
Startprijs 50 EUR

Bodemvondst. Terracotta schenkkan (oudheid). Vermoedelijk Perzië. 1000 voor Christus. Paar kleine randrestauraties. Afmeting: 15 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.

Lot 18e - 19e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 260 EUR

Lot 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed. Figuren en florale decors. Bestaande uit: Vijf kopjes en twee schotels. Eén kopje minimale chips. Afmeting: 6 - 10 cm. In redelijk/goede staat.

Lot 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 225 EUR

Lot 18e Eeuws Chinees porseleinen serviesgoed. Bestaande uit: Zes kopjes + vier schotels. Vier kop en schotel sets. Twee losse kopjes. Eén kopje haarscheur, één kopje chip. Florale decors. Afmeting: 7...

Oude Chinese knobbelvaas
Resultaat: 1.500 EUR

Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met blauwe florale decors. Afmeting: 37 x 14,7 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese kraagvaas
Resultaat: 1.600 EUR

Grote oude Chinees porseleinen kraagvaas in de kleuren rood/bruin met geel. Met figuren in landschap decor + floraal. Zes tekens bodemmerk. Haarscheur. Afmeting: 36 x 20,5 cm ø. In redelijke staat.

5x Familie Rose borden, 18e eeuw
Startprijs 375 EUR

Vijf prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met emaille florale + goud decors. Eén chip. Afmeting: ø 23,3 cm. In goede staat.

5x Familie Rose borden, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Vijf maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale emaille decors en goud decor. Divers. Eén chip. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In goede staat.

Oude Chinese drakenvaas
Startprijs 500 EUR

Grote oude Chinees porseleinen drakenvaas met tekens + Kang Xy bodemmerk. Afmeting: 48 x 19,7 cm ø. In goede staat.

Familie Rose schotel, 18e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Zeer groot 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose schotel met emaille tuin decor. Chip + haarscheur. Afmeting: ø 35 cm. In redelijke staat.

Chinese blauw-witte vaas
Startprijs 300 EUR

Grote oude Chinees porseleinen blauw-witte vaas met figuren in landschap en bodemmerk. Afmeting: 32,5 cm. In goede staat.

2x Chinees Kantonees porselein, 19e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Twee maal 19e eeuws Chinees Kantonees Familie Rose porselein. Eén maal bijzondere penselenvaas, figuren + goud decor. Eén maal gecontourneerd bord, figuren + goud decor rondom. Afmeting: 11 - 23 cm. I...

Oude Chinese kom
Resultaat: 450 EUR

Aparte oude Chinees porseleinen kom met vleermuizen en licht groene florale decor + bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 15,3 cm ø. In goede staat.

3 Chinese borden, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Drie 19e eeuwse Japans/Chinees Familie Rose borden met figuren, vogels, goud en floraal decor. Afmeting: 17 - 20,5 cm ø. In goede staat.

Perzisch schaaltje, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Apart 19e eeuws Perzisch porseleinen schaaltje met florale en goud decor. Afmeting: 5,5 x 15 cm ø. In goede staat.

Grote Chinees Kantonese schaal
Startprijs 50 EUR

Zeer grote Chinese Kantonese schaal met Familie Roze decor, floraal, vogels, vlinders + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 x 32,5 cm ø. In goede staat.

Lot Delftse tegels, 7x
Startprijs 30 EUR

Lot van zeven polychrome Delftse tegels met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuws Chinees Imari porselein
Resultaat: 80 EUR

Drie maal 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels met katten en florale decors en goud decors. Eén kopje heeft haarlijn. Afmeting: 4 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.

Tegels in lijst, Jugendstil
Resultaat: 35 EUR

Twee Jugenstil Majolica tegels met florale decors. Circa 1915. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

Tegeltableau, 18e eeuw
Resultaat: 125 EUR

Tegeltableau met acht tegels. 18e Eeuw. Figuren in landschap decor. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.

2x Antieke tegels
Startprijs 20 EUR

Twee antieke tegels. Eén maal 17e eeuw, met ridder. Eén maal 18e eeuw, figuren in landschap. Beschadigd. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In matige staat.

Lot diverse tegeltjes (27x)
Resultaat: 60 EUR

Lot diverse Hollandse wandtegels in lijst. Aantal: 27 stuks. 18e - 19e Eeuw. Diverse voorstellingen. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

10x 17e-18e Eeuwse tegels
Resultaat: 90 EUR

Tien antieke tegels. 17e Eeuw hoofdzakelijk, 18e eeuw divers. Enkele beschadigingen. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Tegeltableau, 48-pas
Resultaat: 40 EUR

Groot oud 48-pas tegeltableau. Met spoorwegen - industrie voorstelling. Handgeschilderd. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Tegeltableau, (gesigneerd)
Startprijs 250 EUR

Oud Hollands handbeschilderd tegeltableau in lijst. Stadsgezicht met gracht. Gesigneerd: Kamenka. Afmeting: 54 x 37 cm. In goede staat.

5x Oude Hollandse tegeltableau's
Resultaat: 65 EUR

Vijf oude Hollandse 6-pas tegeltableau's. 20e Eeuw. Onder andere: 1) De Goede Hoop. 2) VII Provinciën. 3) Koe. 4) Landschappen. Afmeting: 46 x 33 cm. In goede staat.

Lot antieke wandtegels, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Groot lot antieke 19e eeuwse wandtegels, blauw-wit. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.

4x Bruids kop en schotels
Resultaat: 40 EUR

Vier antieke Hollandse porseleinen bruidskopjes ter herdenking. 20e Eeuw. 1900 - 1950. Afmeting: 8 cm. In goede staat.

Familie Rose bord, 19e eeuw
Startprijs 110 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met vogels, vlinders en florale decor. Afmeting: ø 24,5 cm. In goede staat.

5x Chinese schoteltjes, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met zotjes en florale decors in coulissen en gecontourneerde omranding. Twee maal zotjes, haarlijn. Eén florale decors, haarlijn. Afmeting: ø 12 cm. In red...

Chinees agaat figuur
Resultaat: 140 EUR

Chinees agaat figuur. Katachtige op houten basement. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 6,5 x 9 x 4 cm. In goede staat.

Servies, Blue Danube
Resultaat: 250 EUR

Zeer uitgebreid porseleinen Blue Danube servies, decor Zwiebelmuster. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: 2x Koffiekan, theekan, 4x melkkan, 3x dekselpotten, sauciere, kandelaar, 7x schalen, 2x onde...

Antieke piedestal (eigenbouw)
Resultaat: 125 EUR

Antieke piedestal. Gemaakt van stukken antiek porselein en Majolica. Eigenbouw. Beschadigingen. Afmeting; 76 x 26 cm ø. In redelijke staat.

Antieke roodlakwerk dekseldoos
Startprijs 100 EUR

Antieke Japanse of Chinese roodlakwerk dekseldoos met berglandschap. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 5 x 9 cm ø. In goede staat.

Antieke roodlak dekseldoos
Startprijs 100 EUR

Antieke Japanse of Chinese roodlak dekseldoos met vogel in fruitboom decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 4 x 9 x 9,3 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese Kang Xi borden
Resultaat: 120 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Kang Xi borden. 17e - 18e Eeuw. Eén maal met figuren decor, zes tekens, gelijmd. Eén maal bloemvazen decor, chips + haarlijn. Afmeting: ø 26 - 27 cm. In redelijke staa...

3x Antiek keramiek
Startprijs 50 EUR

Drie maal antiek keramiek. Bestaande uit: Schaal, fruit decor, Keramis Belgium. Vleesschaal, vredesduif, Boch Belgium. Tassa, fruitmand decor, Boch Belgium. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.

3x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Drie maal 18e eeuwse Chinese porseleinen borden met bloempot decors. Eén bord minimale chip. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

Bing en Gröhndahl gebaksset
Startprijs 50 EUR

Bing en Gröhndahl porseleinen gebaksstel. Schaal + negen borden, met decor Hans Christian Andersen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 - 23 cm. In goede staat.

4x Delftse Fayence borden, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Vier maal 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Divers. Twee goed, twee randschade. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Art Deco keramieken dameshoofd, 1930
Startprijs 50 EUR

Art Deco keramieken dameshoofd met blauw-groene iriserende glazuur. Op metalen basement. Circa 1930. Afmeting: 23 x 21 x 8 cm. In goede staat.

Platelen vaasje
Startprijs 140 EUR

Leuke Gouda platelen polychrome vaas met florale decor en craquele glazuur. Decor Violetta. 509 ES. Circa 1910. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.

6x Antieke platelen vazen
Resultaat: 100 EUR

Zes maal antiek Arnhems plateel met florale decor. Bestaande uit onder andere: Drie kleine vaasjes, één grote Jugendstil vaas, één abstracte vaas. Craquele mogelijk. Afmeting: 14 - 31 cm. In redelijk...

3x Antiek Majolica Jugendstil, 1915
Startprijs 60 EUR

Drie maal antiek Majolica Jugendstil, floraal. Circa 1915. Eén maal presenteerblad, Sarrequemines. Eén maal vaas lissen, St. Element. Eén maal schenkkan, genummerd. Afmeting: 26 - 30 cm. In goede sta...

7x Antiek Engels keramiek
Startprijs 85 EUR

Zeven delen antiek Engels keramiek. Onder andere: The Dickens Pickwick papers, Adams Tunstall England. Dickens voorstelling. Enkele beschadigingen. Afmeting: 18 - 30 cm. In redelijk/goede staat.