Antieke trommel revolver met graveringen. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Twee onderscheidingen, één in een rond zilveren lijstje, 800/000, en een jeneverkruis, zilver verguld, 833/000, door Fa. v. Wielik, Den Haag.
Twee maal oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 27 - 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Osmaanse sabel met schede. Patina. Afmeting: L 84 cm. In goede staat.
Pompgeweer, 6 mm. Onklaar gemaakt. Diverse merktekens. 20e Eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
Twee zeldzame Duitse antiquarische boeken WO II. Der Merker 1940 - 1941 met Stundenplan, lithografieën etc. Afmeting: 15 x 11 x 1 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuwse pistolen, dubbelloops met knikloop. Oxydatie en één kolf beschadigd. Afmeting: 21 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Engels zwaard. Gemerkt met bronzen medaillon in lemmet letter H. Eikenhouten heft. Mooie patina. Afmeting: L 85 cm. In goede staat.
Antiek vergulde messing sabel met houten heft, lemet geblauwd, gegraveerd en verguld. Met originele lederen schede. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse marine enterbijl. Nr. 600 en letter M. Afmeting: 56 x 25 x 3,5 cm. In goede staat.