Jan J. van der Stap. 1874 - 1940. Hollands landschap met huis en punter in vaart. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 25 cm. In goede staat.
E. van der Ven. Roos met insecten. Aquarel op papier. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.
Rosenthal '84. Duitse school. Jongen bij boomstronk. Olieverf op linnen. Afmeting: 160 x 120 cm. In goede staat.
C. Wolters. Circa 1930. Hollands riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
P. Renard. 21e Eeuw. Hollands strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: circa 30 x 40 cm. In goede staat.
Drie antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal: Joshua met de kinderen Israëls, toegeschreven aan Jan Luyken. Circa 1700. In redelijke staat. Eén maal: Den tabernakel met zijnen voorhof, toegeschreve...
De Vries. Circa 1930. Hollands havengezicht bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Chris Overbeeke. In opdracht geschilderd als reclame. Twee bevers bij beverbouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.
Chris Overbeeke. Ongesigneerd. In opdracht geschilderd als reclame. Zeehond. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.
Chris Overbeeke. Ongesigneerd. In opdracht geschilderd als reclame. Konijnen familie. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.
Kees Terlouw. 1890 - 1948. Hollandse gracht met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Frans Beckers. 1898 - 1983. Rustende koe. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Ype Wenning. 1879 - 1959. Binnenhof achter kerk met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 14 cm. In goede staat.
Chris Overbeeke. Ongesigneerd. In opdracht geschilderd als reclame. Giraffenmoeder met jong. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.
Chris Overbeeke. In opdracht geschilderd als reclame. Lachende bruine beer. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.
Anton Pieck. Nr. 21/250. 1895 - 1972. Kruideniers interieur met winters stadsgezicht. Lithografie op papier. Afmeting: 47 x 30 cm. In goede staat.
Oude Byzantijnse handgeschilderde ikoon. Plated en verguld. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 27 x 3 cm. In goede staat.
Gerard Mensink. '56. Hattem. Boerenhuis. Olieverf op paneel. Afmeting: 65 x 42 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Hollandse school. Circa 1840. Binnenhof met vrouw in deuropening. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 25 cm. In goede staat.
Antiek Chinees gesigneerd handgeschilderd rolschilderij met vogel in bamboe bosschage. Aquarel op zijde. Afmeting: 100 x 32 cm. In goede staat.
Antiek Chinees gesigneerd handgeschilderd rolschilderij met vogel en bloesemboom. Waterverf op zijde. Afmeting: 103 x 32 cm. In goede staat.
Antiek Chinees gesigneerd handgeschilderd rolschilderij met vogel in bloesem bosschage. Aquarel op zijde. Afmeting: 103 x 32 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille '99. 1922 - 2010. Epreuve d' Artiste Nr. 6/15. Vrouw met twee vogels. Lithografie op papier. Afmeting: 22 x 18 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille '89. 1922 - 2010. Epreuve d' Artiste Nr. 1/12. Duif met hart. Lithografie op papier. Afmeting: 22 x 22 cm. In goede staat.