J.H. Coster. 1846 - 1920. Landschap bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
J. Loecker. 19e Eeuw. Vrouw warmt zich op bij haard met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuw. Pastoor met engel. Gerestaureerd. Olieverf op linnen. Afmeting: 87 x 107 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Riviergezicht de Seine te Parijs met figuur op boot. Aquarel op papier. Afmeting: 36 x 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1821. Damesportret. Gedoubleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 64 cm. In redelijke staat.
Jean Leon. Belgische School. Dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
Fedde de Jong. 1915 - 1977. Rivier de Tarn Fr. Etiket Keizersgracht etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 88 cm. In goede staat.
Naar J.H. Verheijen. 19e Eeuw. Stadsgezicht met paard en figuren. Afmeting: 50 x 41 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Houtsnede. Bloempot met cactus. Houtsnede op papier. Afmeting: 31 x 21 cm. In goede staat.
Ype Wenning. 1879 - 1959. Binnenhof achter kerk met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 14 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1880. Hondenportret. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Monogram GVV. Bloemstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 50 cm. In goede staat.