19e Eeuwse ikoon met bladgoud. Maria met drie heiligen. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 20 cm. In zeer goede staat.
Grote 19e eeuwse ikoon op zink geschilderd. Met goud decor. Olieverf op zink. Afmeting: 59 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Byzantijnse handgeschilderde ikoon. Plated en verguld. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 27 x 3 cm. In goede staat.
19e Eeuws huis ikoon in houten kast met glas. Afmeting: 35 x 30,5 x 9 cm. In goede staat.
Decoratieve, met koper beslagen ikoon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26,5 x 20 x 2,5 cm. In goede staat.
Oude handgeschilderde ikoon. Maria met kindje Jezus. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 18 x 2 cm. In goede staat.
Russische ikoon met zilver, 84 zolotniks, Ikoon van Christus, met houten portret in zilveren rizza, St Petersburg, 8,5x11cm. In goede staat
G.F. van Schagen. 1880 - 1968. Gemberpot met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Stutterheim. Circa 1900. Riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Saalborg. Italiaanse bergplaats. Sepia op papier. Afmeting: 21 x 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1800. Twee Amors met pijl en boog. Olieverf op linnen. Afmeting: 63 x 24 cm. In goede staat.
Frans Baaijens. 1896 - 1970. Groot zeegezicht schepen in storm. Olieverf op linnen. Afmeting: 77 x 107 cm. In redelijke staat.
Gerard Mensink. '56. Hattem. Boerenhuis. Olieverf op paneel. Afmeting: 65 x 42 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? Circa 1850. Duitse school. Bergachtig landschap met paardenkar en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 62 cm. In redelijke staat.
Alfredo Caldini. 1953. 1917 - ...... Italiaanse school. Italiaanse kustplaats Sorrento. Olieverf op linnen. Afmeting: 93 x 62 cm. In goede staat.
H. Veldhuis. 19e Eeuw. Hollands wintergezicht met windmolen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.
Schuts. 21e Eeuw. Bomschuiten en vissersvolk op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 13 cm. In goede staat.
Theo van Wijngaarden. 1874 - 1952. Visser in boot bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Traub, mogelijk Gustav Traub. 1885 - 1955. Duitse school. Firenze 1920. Fante Trinita. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 54 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. 1922 - 2010. Vrouw met duif. Ongenummerde reproductie op papier. Afmeting: 37 x 31 cm. In goede staat.
Wallasse Ting?. Vrouwengezicht met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 41 x 30 cm. In goede staat.
Twee maal oude/antieke Japanse houtsnedes. Geisha's. Gesigneerd. Circa 1930. Afmeting: 19 - 30 cm. In goede staat.
Twee maal oude/antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Bestaande uit: Kraai op tak en papegaaien op tak. Afmeting: 21 - 38 cm. In goede staat.