Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd, Poserende naakte dame
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Poserende naakte dame. Olieverf op linnen. Afmeting: 85 x 112 cm. In goede staat.

Pendant, Landschappen met figuren
Startprijs 200 EUR

Twee maal Hollandse school, pendant. 19e Eeuw. Onduidelijk monogram. Landschappen met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 38 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Huisje op Veluwse heide
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Huisje op Veluwse heide. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 36 cm. In goede staat.

L. Leconte, Frans havengezicht
Resultaat: 200 EUR

Leopold Leconte. 1890 - 1963. Frans havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 105 x 80 cm. In redelijk/goede staat.

Grote collectie gravures, 18e-19e eeuw
Startprijs 180 EUR

Grote collectie van 113 stuks antieke botanische handingekleurde gravures. 18e - 19e Eeuw. Zéér interessant !! Verkleuringen en lichte vochtschades mogelijk. Afmeting: 12 - 26 cm. In redelijk/goede st...

W. Frost, Romantisch wintergezicht
Resultaat: 180 EUR

W. Frost, 1860. Mogelijk William Eduard Frost. 1810 - 1877. Romantisch wintergezicht met figuren bij kampvuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 24 cm. In goede staat.

J.T.H. Wagner, Huis bij Lago Maggiore
Resultaat: 60 EUR

J.T.H. Wagner. Duitse School. Circa 1930. Huis bij Lago Maggiore. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

F. Smits, Twee officieren
Startprijs 50 EUR

F. Smits. Twee officieren. Aquarel op papier. Kapitein kwartiermeester grenadiers en luitenant kolonel v.d. generaal kwartiermeester. Circa 1830. Afmeting: 20 x 29 cm. In goede staat.

Maciej Urbaniec, Afrikaanse voorstelling
Resultaat: 225 EUR

Maciej Urbaniec. 1925 - 2004. Polen. Afrikaanse voorstelling met krijgers. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.

Ongesig., Landschap met Engels kerkje
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd. Engelse School. 19e Eeuw. Landschap met Engels kerkje, huizen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 80 x 50 cm. In goede staat.

Corneille, Vogels
Startprijs 50 EUR

Guillaume Corneille. '91. 1922 - 2010. Vogels. Lithografie uit boek The Tie by Corneille. Afmeting: 15 x 14 cm. Lithografie op papier. In goede staat.

Corneille, Ontwerp van een das
Startprijs 50 EUR

Guillaume Corneille. '87. 1922 - 2010. Ontwerp van een das voor The Society Shop. Lithografie uit boek. Afmeting: 21 x 29 cm. In goede staat.

H. Laethum, Wintergezicht met ijspret
Resultaat: 200 EUR

H. Laethum. Wintergezicht met ijspret. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren bij ezels
Startprijs 175 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Belgische school. Figuren bij ezels. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Antieke landkaart, Zuiderzee
Startprijs 175 EUR

Antieke landkaart. Frederico de Wit. 1629 - 1706. Met Zuider zee. Gravure op papier. Afmeting: 47 - 57 cm. In redelijk/goede staat.

T. Anconé, Saksische schuur Fleringen
Startprijs 80 EUR

Ton Anconé. Oldenzaal, overleden. Oude Saksische schuur te Fleringen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

T. Anconé, Bierpul met bloemen
Resultaat: 50 EUR

Ton Anconé. Oldenzaal, overleden. Bierpul met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven pioenrozen
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven pioenrozen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met divers fruit
Startprijs 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Vlinder
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Vlinder. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

J. Smit, Twee kinderen met plaatjesboek
Resultaat: 100 EUR

J. Smit. 1916. Twee kinderen met plaatjesboek. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.

Gravure, Gezicht op het Westerdok
Startprijs 100 EUR

18e - 19e Eeuwse ingekleurde gravure van Amsterdam. Gezicht op het Westerdok. Gravure op papier. Afmeting: 44 x 29 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Binnenhof met vrouw
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd. Hollandse school. Circa 1840. Binnenhof met vrouw in deuropening. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 25 cm. In goede staat.

E. Cano, Italiaans landschap
Resultaat: 40 EUR

E. Cano. Italiaanse school. Italiaans landschap. Olieverf op linnen. In dubbele lijst. Afmeting: 45 x 38 cm. In goede staat.